Reklama

Smradlavá předložka z ovčí kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 20:57
Smradlavá předložka z ovčí kůže

Dobrý den,

prosím o pomoc..koupila jsem na Vánočních trzích předložku z ovčí kůže a teda šíleně smrdí (prý byla špatně stažená ze zvířete), nemáte někdo stejnou zkušenost a poradíte, jak jste to vyřešili? :zed:

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7228 příspěvků 21.01.18 21:01

@leeway Nejsem priznivcem techto bytovych doplnku, ale vyuzila bych pocasi a nechala ji vymrznout a vysmradnout venku. Chce to ale cas.

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 21:09

@cecetka No já taky ne, koupila jsem to jako dárek přítelovým rodičům, protože jim jí náš prcek tak trochu zničil… ale děkuju za radu ;)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 21.01.18 21:09

Smrdi ten lanolin, asi to bylo spatne osetreny, neco jako kdyz zmokne pes. Muj tata vzdycky rika, ze nesnasi ovci vlnu, protoze kdyz byl malej, tak nosili vlneny svetry a prej vzdycky smrdely tim lanolinem, nebo nejakou ovcinou, nebo tak neco. Nevim, jestli s tim neco jde delat :nevim:

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 21.01.18 21:13

Pravidelnw vwtrat, nechat venku treba celej den. Po case to vycuchne. Nas pes to vyresil za nas a z ovciho smradu se stal polopsi :) nastesti to stalo par stovek.

Janli
Kelišová 5714 příspěvků 9 inzerátů 21.01.18 21:14

Máš dvě možnosti. Buď předložku necháš znovu vydělat nebo ji vyhodíš. Jinak se zápachu zbavit nejde. Druhá možnost bude levnější. Samovolně zápach nezmizí, větrání nepomůže.

Fikta
Extra třída :D 14310 příspěvků 21.01.18 21:15

Moje máma si přála ovčí kůži jako dárek. Když přišla (objednávala jsem jí z netu) a vybalila jsem jí z krabice, tak to byl hrozný smrad. Asi týden jsem jí na noc vyndavala z krabice a docela vyčichla. Teď jí má druhý měsíc v pokoji a je cítit jen když do ní strčím nos. Chce to prostě čas.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 21.01.18 21:19

My to koupili také. Přes zimu jsme je měli pověšené na půdě, aby „vysmrádly“ a prd, nevysmrádly. Mně osobně ten zápach nevadil, ale po tom, co nám známí narovinu řekli, že to cítit pořád je, tak jsme je vyhodili.

Fikta
Extra třída :D 14310 příspěvků 21.01.18 21:24

Jinak mně lanolin nesmrdí, na ten jsem si zvykla :) Ale ta kůže, to bylo jako když chováme doma starou zmoklou ovci/kozu :?

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 22:13

No je to cítit chlívem a bylo to cca dva týdny venku na těch trzích a stejně to nevysmrádlo, tak jak to tak vidím, dárek byl spíš za trest a nejlepší bude, když to vyhodí :?

jezek1
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 22.01.18 20:36

Já prala špinavou kůži z ovce v lanolinu. Zkraje mi taky smrděla, tak jsem větrala a pak byla špinavá a to vyprání pomohlo. Jen už nevím, kde jsem ten lanolin kupovala.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >