Smradlavá předložka z ovčí kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 20:57
Smradlavá předložka z ovčí kůže

Dobrý den,

prosím o pomoc..koupila jsem na Vánočních trzích předložku z ovčí kůže a teda šíleně smrdí (prý byla špatně stažená ze zvířete), nemáte někdo stejnou zkušenost a poradíte, jak jste to vyřešili? :zed:

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7149 příspěvků 21.01.18 21:01

@leeway Nejsem priznivcem techto bytovych doplnku, ale vyuzila bych pocasi a nechala ji vymrznout a vysmradnout venku. Chce to ale cas.

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 21:09

@cecetka No já taky ne, koupila jsem to jako dárek přítelovým rodičům, protože jim jí náš prcek tak trochu zničil… ale děkuju za radu ;)

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 21.01.18 21:09

Smrdi ten lanolin, asi to bylo spatne osetreny, neco jako kdyz zmokne pes. Muj tata vzdycky rika, ze nesnasi ovci vlnu, protoze kdyz byl malej, tak nosili vlneny svetry a prej vzdycky smrdely tim lanolinem, nebo nejakou ovcinou, nebo tak neco. Nevim, jestli s tim neco jde delat :nevim:

happiest
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 21.01.18 21:13

Pravidelnw vwtrat, nechat venku treba celej den. Po case to vycuchne. Nas pes to vyresil za nas a z ovciho smradu se stal polopsi :) nastesti to stalo par stovek.

Janli
Kelišová 5005 příspěvků 21.01.18 21:14

Máš dvě možnosti. Buď předložku necháš znovu vydělat nebo ji vyhodíš. Jinak se zápachu zbavit nejde. Druhá možnost bude levnější. Samovolně zápach nezmizí, větrání nepomůže.

Fikta
Extra třída :D 14122 příspěvků 21.01.18 21:15

Moje máma si přála ovčí kůži jako dárek. Když přišla (objednávala jsem jí z netu) a vybalila jsem jí z krabice, tak to byl hrozný smrad. Asi týden jsem jí na noc vyndavala z krabice a docela vyčichla. Teď jí má druhý měsíc v pokoji a je cítit jen když do ní strčím nos. Chce to prostě čas.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 21.01.18 21:19

My to koupili také. Přes zimu jsme je měli pověšené na půdě, aby „vysmrádly“ a prd, nevysmrádly. Mně osobně ten zápach nevadil, ale po tom, co nám známí narovinu řekli, že to cítit pořád je, tak jsme je vyhodili.

Fikta
Extra třída :D 14122 příspěvků 21.01.18 21:24

Jinak mně lanolin nesmrdí, na ten jsem si zvykla :) Ale ta kůže, to bylo jako když chováme doma starou zmoklou ovci/kozu :?

leeway
Povídálka 21 příspěvků 21.01.18 22:13

No je to cítit chlívem a bylo to cca dva týdny venku na těch trzích a stejně to nevysmrádlo, tak jak to tak vidím, dárek byl spíš za trest a nejlepší bude, když to vyhodí :?

jezek1
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 22.01.18 20:36

Já prala špinavou kůži z ovce v lanolinu. Zkraje mi taky smrděla, tak jsem větrala a pak byla špinavá a to vyprání pomohlo. Jen už nevím, kde jsem ten lanolin kupovala.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama