Smrdí mi podpaží

Anonymní
29.4.20 17:32

Smrdí mi podpaží

Poslední dobou asi tři měsíce mám každé ráno smradlavé a zpocené podpaží, i když mi v noci nijak horko není. :( Vždycky se bojím jestli si toho nevšimne manžel, když mě obejme, spíme samozřejmě v jedné posteli. Zkoušela jsem se večer mazat antiperspirantem a nefunguje :,( Už nevím co dělat, nějaké doporučení, nemáte s tím některá zkušenost? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18052
29.4.20 17:50

Jak jsi na tom se stresem/úzkostí?
Jak spíš?
Kolik toho za den vypiješ? A kolik z toho je alkohol a nápoje s kofeinem?

Jak často nosíš polyesterové svršky?

kolik tak každý den sníš ovoce a zeleniny a kolik sladkého a nebo uzenin?

Kouříš?

Máš nějaké další zdraotní potíže - třeba nadměnrá únava, nebo bolesti někde, trable s trávením, změny menstruačního cyklu atp. mohl by to být symptom nějaké závažnější choroby.

Kdy si byla naposledy na preventivní prohlídkce - a konrtorlovali ti cukr v krvi?

Jinak pokud ho seženeš, tak si kup antibakteriální mýdlo a ráno a večer myj podpaží antibakteriálním mýdlem (zbytek těla ne, poničíš si přirozenou mikrofloru).
pokud by teď tvoje podapží bylo nějak citlivé, zarudlé, svědící a podobně, zajdi na kožní.

jedním z důvodů intenzivnějšího pachu při pocení může být taky nedostatek hořčíku. Kup si nějaký citrát/laktát/glukonát - prostě organickou vazbu, zeptej se v lékárně a užívej 500mg ráno a 500 mg večer. To neuškodí vůbec ničemu.

Případně můžeš přes den zkusi pít šalvějový čaj, s tím že chceš jednu lžičku sušeného či čerstvého listí zalít hrnkem vroucí vody, nechat vylouhovat, případně osladit a vypít, ale teda pij to třeba dva týdny v kuse a pak si dej týden pauzu a pak zase dva týdny - teda pokud to bude pomáhat. Užívat dlouhdoobě šalvěj není úplně ideální a v době kdy piješ šalvěj, tak omez alkohol a příliš mastná a těžká jídla, ať moc nezatěžuješ játra. nesmíš ji užívat, pokud bereš léky na diabetes. epilepsii a některá psychofarmaka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 17:51

Jsem zvědavá na otázky a mám podobný dotaz. Holky, máte typ na nějaký opravdu účinný přípravek proti pocení?? Děkuji a prosím o anonym, soukromé a trochu stydím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 17:55

Driclor. Ale je dost agresivní, když se namažeš hned po holení, spálí ti to kůži. Musí se 2-3 dny po holení počkat. Ale fakt funguje, člověk se nepotí a nesmrdí.

• Citovat
  • Nahlásit
18536
29.4.20 17:56
@Anonymní píše:
Jsem zvědavá na otázky a mám podobný dotaz. Holky, máte typ na nějaký opravdu účinný přípravek proti pocení?? Děkuji a prosím o anonym, soukromé a trochu stydím.

Driclor ale je to driak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
29.4.20 17:57

Přikláním se k Dricloru, ale je to fakt srajda… V pubertě mně to ale hodně pomohlo, furt jsem se potila a tohle bylo jediné, co zabralo… Nicméně nedoporučuju, pokud to není fakt nutné a pocení tě výrazně neomezuje (já jsem furt měla „koláče“) :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 18:14

EUCERIN ve spreji.. je to fakt super, asi 3 dny po koupeli jsem si kazdy vecer dala par kapek do podpazi a pomohlo to..nepotim se, nemam kolace a ani nesmrdim :palec: je to antiperspirant

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 18:16
@Anonymní píše:
EUCERIN ve spreji.. je to fakt super, asi 3 dny po koupeli jsem si kazdy vecer dala par kapek do podpazi a pomohlo to..nepotim se, nemam kolace a ani nesmrdim :palec: je to antiperspirant

Vypada to takhle ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3886
29.4.20 18:19
@teri242 píše:
Přikláním se k Dricloru, ale je to fakt srajda… V pubertě mně to ale hodně pomohlo, furt jsem se potila a tohle bylo jediné, co zabralo… Nicméně nedoporučuju, pokud to není fakt nutné a pocení tě výrazně neomezuje (já jsem furt měla „koláče“) :zed:

Asi tak, to bych se radši každý ráno sprchovala, než abych se matlala Driclorem, pokud nemám vyloženě problém s nadměrným pocením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
29.4.20 18:38

Neni EUCERIN šetrnější než Dricolor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
29.4.20 22:12

Resila jsem totez 20let, nez jsem potkala Rexonu.Maji ji v drogerii, v krabicce, za 180Kc.Ted uz nekolik let nemusim menit 3 trika denne, naopak bych je mohla nosit 3 dny. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
29.9.20 15:13

@dyňa ktora rexona?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
29.9.20 22:20

Ja mam nejradeji zelenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
29.9.20 23:02
@Anonymní píše:
Driclor. Ale je dost agresivní, když se namažeš hned po holení, spálí ti to kůži. Musí se 2-3 dny po holení počkat. Ale fakt funguje, člověk se nepotí a nesmrdí.

Taky můžu jen doporučit, opravdu je účinný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
489
2.10.20 22:21

Driclor ne, to neni dobra volba.Telo se musi potit! Je to chemickej sajrajt, kterej nedoporucuji ani farmaceutky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat