Smrdí oblečení po fretce?

3
1.4.21 12:21

Smrdí oblečení po fretce?

Hoj! chtěla bych si pořídit fretku a tak mám pár dotazů.
1.Když budu mít fretku bude mi po ní smrdět oblečení?
2.vadí že máme v domě koberce? Pořídili jsme před dvěma lety komplet nové nerada bych se jich zbavovala
DĚKUJU MOC ZA ODPOVĚDI!🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7490
1.4.21 12:26

1. Ano

2. Ano

Nebo 2× NE. Když bude pořád zavřená v kleci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
1.4.21 12:27

Kámoška měla fretku a vždy z ní byla cítit.. Oblečení, doma to taky nevonelo vabne… Takže nevím nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
1.4.21 12:28

Znami meli fretku a meli skoro porad na balkone..smrdela no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20971
1.4.21 12:30

@Kanonim mamčina známá měla dvě fretky, ale bydlely v kleci na dvoře, a ano smrdí po nich všechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7683
1.4.21 12:36

To neni tak uplne pravda, fretka smrdi, kdyz neni vedena v cistote a neni kastrovana. Je to zvire, ktere je na cistotu majitele hodne haklive. Stejne tak smrdi kocky i pes.
Fretka vypousti pach, pokud je zavrena, neco se ji nelibi a nevenujes se ji. Takze ty v kleci, denne necistene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
1.4.21 12:39

@Kanonim dobre si to rozmysli. Mela jsem dve. Vsude skoci, vse rozkousou, koberce rozdrapou, kytky vyhrabou, neustale davas pozor, co kde polozis. K tomu smradu, fretci kozich, ma svuj pach, tak jako kazdy zvireci kozich, ja to jako zapach nevnimala. Maji pachove zlazy, ktere ovsem pouziji jen velmi, velmi vyjimecne, za cely jejich zivot to udelali snad petkrat, kdyz se treba leknou, to je pak mazec. Nejlepsi je, jit k nekomu, kdo je chova. Chovatel ti takovou navstevu bez problemu umozni a uvidis, zda ti budou smrdet nebo ne. Jsou to roztomila zviratka, ale uz nikdy vic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
1.4.21 12:41
@ontarova.stara píše:
To neni tak uplne pravda, fretka smrdi, kdyz neni vedena v cistote a neni kastrovana. Je to zvire, ktere je na cistotu majitele hodne haklive. Stejne tak smrdi kocky i pes.
Fretka vypousti pach, pokud je zavrena, neco se ji nelibi a nevenujes se ji. Takze ty v kleci, denne necistene.

Presne tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
1.4.21 12:44

Jinak nevim, kolik ti je let. Ale planujes-li dite, fretku rozhodne ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1500
1.4.21 12:51
@Eemii píše:
Jinak nevim, kolik ti je let. Ale planujes-li dite, fretku rozhodne ne.

Ale zas fretka je celkem dobrej trenink na dite :mrgreen:

Zakladatelko, musi se prat pelechy a uklizet klec, pak fretka nesmrdi, resp. smrdi jako psi nebo kocky. Krom fretaku v riji, to je teda sila. Jinak fretka fakt neni mazlicek pro kazdyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
1.4.21 13:35

Měla jsem fretkou, čistotnou a kastrovanou a přesto sama o sobě smrdí a musela jsem mít na mazlení extra oblečení… S kobercem nebo kdyby spala na gauči nevím, to by asi nebylo moc dobrý. Pak jsme si pořídili kočky a to je mnohem lepší. Za mě doporučuji rovnou kočku.

Jinak nechápu jak někdo může napsat že kočka smrdí jako pes nebo kočka. To v žádném případě není pravda. Přesně na takové řeči jsme se nachytali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7683
1.4.21 13:42
@Leviatan píše:
Měla jsem fretkou, čistotnou a kastrovanou a přesto sama o sobě smrdí a musela jsem mít na mazlení extra oblečení… S kobercem nebo kdyby spala na gauči nevím, to by asi nebylo moc dobrý. Pak jsme si pořídili kočky a to je mnohem lepší. Za mě doporučuji rovnou kočku.Jinak nechápu jak někdo může napsat že kočka smrdí jako pes nebo kočka. To v žádném případě není pravda. Přesně na takové řeči jsme se nachytali.

Mela jsem fretku, psa i kocku, byt ne soubezne. Ale nejvic za me smrdi kocka.
Kocku z kohokoliv bezpecne citim. Kazde zvire ma svuj pach, stejne jako se kazdy clovek poti. Nicmene co do naturelu nelze kocku a fretku srovnavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2907
1.4.21 14:29

@ontarova.stara Nejvic smrdi kocka? Leda teda nekastrovany kocour v byte, ten zasmrdet umi, alejinak ja mam poradi fretka (hodne smrdi - citime, kdyz sousedi otevrou dvere, maji fretku), pes (mokry pes obcas predci suchou fretku) a kocka, ta mi nesmrdi vubec. Ale kazdy clovek ma jinak nastavene cichove receptory, takze mozna citite to, co jini ne. Ja treba ze 2m citim perovou bundu a lidi mi to neveri :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7683
1.4.21 14:38
@Petra Star píše:
@ontarova.stara Nejvic smrdi kocka? Leda teda nekastrovany kocour v byte, ten zasmrdet umi, alejinak ja mam poradi fretka (hodne smrdi - citime, kdyz sousedi otevrou dvere, maji fretku), pes (mokry pes obcas predci suchou fretku) a kocka, ta mi nesmrdi vubec. Ale kazdy clovek ma jinak nastavene cichove receptory, takze mozna citite to, co jini ne. Ja treba ze 2m citim perovou bundu a lidi mi to neveri :)

Pes, pokud je vedeny v cistote, sice citit je, ale nesmrdi, protoze doma jaksi nema zachod. Fretka bezesporu citit je, ale pokud je vedena v cistote a denne se vytira (a meni wc) rozhodne nesmrdi vice nez kocky. Tot ma zkusenost, souhlasit nemusis. Kocka smrdi take a protoze ji lide obvykle nechaji litat kdekoliv, valet se po celem byte, obvykle to u nich pro jine smrdi vice, nez v cistote vedena fretka, ktera proste nema pristup do loznice a neleha v obyvaku na gauci. Nehlede na ta skrabadla, ta smrdi celkem dost, jen to majitel evidentne neciti. O chlupech nemluve.

Příspěvek upraven 01.04.21 v 14:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2907
1.4.21 14:41

@ontarova.stara My nemame zadne zvire, takze mam „neutralni cich“ a citim to v tom poradi, jak jsem psala (kocku u lidi, co ji doma maji, necitim, psa ano). Ale je to fakt tim, na co je clovek zvykly.
Co potkan? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat