Smrt chlapečka z babyboxu

5157
29.1.20 14:56

Smrt chlapečka z babyboxu

Matka z Plzně stále na svobodě, vinu jí dosud neprokázali. Hrozilo jí 17 let v kriminále. Nechápu, že už nesedí. A možná ani sedět nebude! Nevíte, jak se jmenuje? Na netu je díky GDPR jen jméno - Jana F.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22169
29.1.20 15:02

Nevím a vědět nechci. Malému už to život nevrátí a co si pomůžeš, když budeš znát její totožnost? Doufám a věřím v Boží mlýny, dosah naší moci je omezený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12992
29.1.20 15:13

@Enmamma vůbec není jasné, kdo mu tu hlavu rozbil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
29.1.20 15:21

K čemu by ti to bylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
29.1.20 15:21
@stinga píše:
@Enmamma vůbec není jasné, kdo mu tu hlavu rozbil

Soudní znalec prý řekl, že oboustranná zlomenina lebeční kosti nemohla vzniknout pouhým pádem při porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
29.1.20 15:26
@Enmamma píše:
Soudní znalec prý řekl, že oboustranná zlomenina lebeční kosti nemohla vzniknout pouhým pádem při porodu.

A to nijak nezpochybňuje to, že není jasné KDO to udělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
29.1.20 15:26
@Enmamma píše:

Je hrozné, co se stalo, ale důkaz, že to udělala matka, zřejmě není. Proto jí to nemohou zatím dokázat. Ty 100% víš, že to udělala ona? Můžeš jí to dokázat? A k čemu ti bude informace, jak se ta žena jmenuje a kde bydlí? :nevim: Chceš vykonat spravedlnost sama? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
158
29.1.20 15:29

Jestli vám to pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
29.1.20 15:30
@bartsch píše:
Je hrozné, co se stalo, ale důkaz, že to udělala matka, zřejmě není. Proto jí to nemohou zatím dokázat. Ty 100% víš, že to udělala ona? Můžeš jí to dokázat? A k čemu ti bude informace, jak se ta žena jmenuje a kde bydlí? :nevim: Chceš vykonat spravedlnost sama? :nevim:

To by mi víc dávalo smysl řešit toho hajzla, který vyhodil měsíční bezbranné miminko z okna někde u Brna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86643
29.1.20 15:32
@Kartago píše:
To by mi víc dávalo smysl řešit toho hajzla, který vyhodil měsíční bezbranné miminko z okna někde u Brna.

To mi říkej, bastard jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5749
29.1.20 15:36
@Kartago píše:

No, tam mi to hlava vůbec nebere :zed: On je ve vazbě. Včera jsem někde četla, že prý chtěl skočit s tím miminkem z okna, protože si pro matku dítěte a to dítě přišla její rodina, aby od něj mohla odejít. Dítě v peřince vytrhl matce náruče a vylezl na okno, tam mu prý dítě z náručí vypadlo :zed: Ale je to bulvár, čert ví, co se tam stalo :roll: Někteří lidé by neměli mít děti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11780
29.1.20 15:38
@Enmamma píše:
Matka z Plzně stále na svobodě, vinu jí dosud neprokázali. Hrozilo jí 17 let v kriminále. Nechápu, že už nesedí. A možná ani sedět nebude! Nevíte, jak se jmenuje? Na netu je díky GDPR jen jméno - Jana F.

a není snad jedno jak se jmenuje? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3442
29.1.20 15:44

Tohleto všechno je strašně smutný, ale nechapu, k čemu by ti bylo, kdybys znala jméno… to dítě neobzivne, ty tu ženskou. zabit nemůžeš, na netu ji pospini dost všichni ostatní… navíc jsem se už naučila neřešit ostatní. Kdybych měla být rozčilená nebo smutná kvůli všemu, co se kde ve světě stane, tak bych brzo skončila v blázinci. Je mi to líto, ale to je tak všechno, co my můžeme dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12045
29.1.20 15:49
@debra.morgan píše:
a není snad jedno jak se jmenuje? 8o

Tak třeba si chce zalynčovat, třeba najde profil na fb někoho, kdo se jmenuje stejně a bude jí moci zaplavit svou láskou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24891
29.1.20 15:56
@bartsch píše:
No, tam mi to hlava vůbec nebere :zed: On je ve vazbě. Včera jsem někde četla, že prý chtěl skočit s tím miminkem z okna, protože si pro matku dítěte a to dítě přišla její rodina, aby od něj mohla odejít. Dítě v peřince vytrhl matce náruče a vylezl na okno, tam mu prý dítě z náručí vypadlo :zed: Ale je to bulvár, čert ví, co se tam stalo :roll: Někteří lidé by neměli mít děti :zed:

Je to hrůza… :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama