Smrt dítěte a můj kriticky stav

• Otevřená skupina

Dobrý den, ráda bych se aspoň trochu vypsala. Vím že mi to nějak nepomůže ale aspoň to zkusím. Byla jsem těhotná čekala svoji 3 holčičku. Ve 37tt což bylo 10.8.2021 umrela

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
28.9.21 08:36

Smrt dítěte a můj kriticky stav

Dobrý den, ráda bych se aspoň trochu vypsala. Vím že mi to nějak nepomůže ale aspoň to zkusím. Byla jsem těhotná čekala svoji 3 holčičku. Ve 37tt což bylo 10.8.2021, jsem se nechala z bolestmi a v kritickém stavu odvést do nemocnice, kde mi v šokující stavu řekli že musím císařem dítě je mrtvé. Já byla v takovém stavu, že jsem chtěla spát, nevnímala nemohla mluvit. Druhý den ráno mě budili a oznámili, že se odloucila placenta a umrelo dítě, já přišla o 2500ml krve, odcházeli ledviny, jatra a začal se špatně okyslicovat mozek. Bojovala jsem o život 3 dny mě dávali dohromady. Druhý den po tom všem přišla nějaká paní když se ukázal manžel a hned zda budeme dělat pohřeb, bohužel jsme pořád nevěřili tě skutečnosti co se stalo řekli jsme že ne. Lituji toho, kdyby někdo aspoň řekl dopředu nebo nějak informoval ale já jak furt spala neměla jsem ani možnost nějakého odborníka. Po propuštění jsem si musela na město pro rodný list aby jsme ji dali jméno, jinak by byla bezejmenna, po té jsem si řekla že bych rada malou chtěla pohřbít že se naposledy rozloučit a ono už to nejde ikdyz bych vše zaplatila mám smůlu. Snad nebude nikomu vadit můj příběh. Děkuji Štěpánková

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny