Smrt nemá poslední slovo

35
4.5.16 20:28

Smrt nemá poslední slovo

Všechny vás zdravím :mavam:
právě jsem dočetla knížku s tímto názvem-Smrt nemá poslední slovo. Je o Chiaře Corbellové Petrillové. Zemřela ve 28 letech na rakovinu jazyka. Nevyléčitelný nádor jí lékaři objevili v pátém měsíci těhotenství, kdy se těšila na narození svého syna Francesca. Pro ni a manžela Enrica to bylo třetí dítě, které přežilo a narodilo se zdravé. První dvě děti zemřely krátce po narození, (donosila je i s těžkými vadami, obě žily zhruba tři čtvrtě hodiny, stihli je i pokřtít, jejich pohřeb se stal velikou slavností, stejně tak ten její, na kterém bylo spousty lidí…).
Je to tak silná kniha… přesahující pozemský život až do věčnosti… Narodili jsme se, a už nikdy nezemřeme…

je to nádhera! Moc doporučuju… Byla to silná osobnost… Obdivuji její víru v Boha… její žití přítomného dne… Její „obyčejnost“ se kterou vše odevzdávala Bohu…

http://www.klokocuvek.cz/…ledni-slovo/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
4.5.16 20:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16775
4.5.16 20:31

:palec: moc diky za doporuceni, zitra frcim do knihovny, musim si to poznamenat :potlesk: si zas porvu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
4.5.16 20:45

Zní to dobře :palec: Chci se jen zeptat-neni tam moc tech náboženských věcí?

• Citovat
  • Nahlásit
23078
4.5.16 21:28

@janikac Sakra… musím posbírat odvahu a pak si to taky asi půjčím. Tyhle životní osudy se čtou samy. Ale zrovna jsem něco přečetla a potřebuju nějakou oddechovku.
Ale díky za tip, těch není nikdy dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fashion_victim83
4.5.16 21:29

@24Martina co jsem si ted cetla jakesi vynatky, tak tam toho bude dost.Je to i dost krátké,120 stránkovou knížku jsem uz dlouho nečetla.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
fashion_victim83
4.5.16 21:32

@24Martina no a po tomhle snad uz ani nemam chut to číst http://fatym.com/view.php?…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6103
4.5.16 21:40

Dik za typ. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25477
4.5.16 21:40

No tak tuto knihu si s klidem nechám ujít…to je uplná nějaká náboženská agitka tohleto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
4.5.16 21:44

@brumdinka hm taky koukam. To ja nemusim. :roll: radsi detektivku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
4.5.16 21:45

MARJA PANO. Takovy zvasty :lol: @fashion_victim83

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
4.5.16 22:54

Trošku fanatická knížka :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37169
5.5.16 06:16

Mě se to take nechce cist, protoze nemam chut se drasat.

jinak mi trosku vadi, ze nam cirkev predklada podobne pribehy skoro jakoby priklady k nasledovani. Skoro, jako by chtela rict, ze se v podobne situaci od nas ocekava totez. Jakoby na vahach matka vs dite bylo automaticky dite vic. Myslim, ze to je docela nezdrave a v dusich citlivych osob, ktere treba nejsou dostatecne sebevedome v tom, aby sami rozhodli v oblasti moralky, muze ve skutecnosti donutit k obeti, kterou sami nechteji polozit.

Uznavam pravo kazdeho cloveka obetovat svuj zivot, ale nejsem si jista, jestli v podobnych pripadech jde o obet smysluplnnou. Zejmena pokud ma dotycna jeste dalsi zive deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24Martina
5.5.16 08:11

@fashion_victim83 diky :palec: taky na to prdim :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
35
5.5.16 08:24

Zkuste si to přečíst, třeba to změní váš pohled na svět;-)
je to opravdu silný příběh…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat