Sms půjčka Crediton, nebo Ferrarum - zkušenosti?

Anonymní
27.11.12 20:23

sms půjčka crediton nebo ferrarum-zkušenosti?

Zajímal by mě postup těchto půjček, po zaslání poplatku 1kč ještě telefonují? Nebo posílají vše emailem?

Díky za rady jak to u tohoto chodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.11.12 20:45

Volají pro ověření jmena a myslím čísla op a poslali peníze poštou ty první do 2 dnů jsem je měla a pak při další už na účet asi do 30 minut od žádosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.12 21:27

A ono nejde poprvé na účet? Ale on musí být vlastní účet že?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.12 21:30

Jojo podmínkou je vlastní účet a ta první jde poštou teda u ferratumu aspon jo jinak pujckomat, cz dává taky a tam myslím jdou hned na účet ale musí ten účet být tvůj jinak to nejde

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.12 21:39

Tak to je blbý teda, účet je na manžela. Kdyby mi to schválili někde, dojde aloženka do pátku?

• Citovat
  • Nahlásit
mini-pujcka
2.4.13 18:38

.cz

Nechápu, proč nemáte svůj osobní účet, v některých bankách je i bez poplatků. Nejjednodušší podmínky pro získání a splacení bývají u půjčky v nižších částkách, zkuste se podívat po takových nabídkách. Samozřejmě u seriózních společností a raději si nejdřív přečtěte podmínky, jen některé společnosti jsou ochotné (v případě vaší potřeby) počkat na splátku a neposílat hned vymahače.

• Citovat
  • Nahlásit
Ivana54
2.4.13 23:13

re:

Zdravim, nemate nekdo zkusenost s pujckou od novasmspujcka.eu? nejedna se o podvod?

• Citovat
  • Nahlásit
mainka
22.5.13 14:46

CREDITON

Jsem rozčarovaná. Zažádala jsem si o půjčku. Vše vypadá tak jednoduše, bez problémů - nikdo nechce vlastně nic. Neřeší registry, nechtějí výdělky, hm tak super. Tak jsem napsala žádost, zaslala z mého účtu 1. korunu a čekala jsem. Pracují rychle v 9.00 hod jsem zažádala o úvěr, hned jsem odeslala poplatek 1. korunu ze svého účtu. Pak mi přišla sms, Děkujeme za zaplacení půjčky 1 Kč. Pak mi volal operátor a ptal se mi, zda jsem žádala - já řekla že ano. No víte mladá pani mi máme s podnikateli špatné zkušenosti a potřebujeme, aby jste nám zaslala výpis z účtu za poslední 3. měsíce. Byla jsem v šoku a reagovala jsem tak, proč toto není uvedeno na jejich stránkách. Připadá mi to z jejich strany podvodné jednání. Slíbila jsem, že pošlu. Pak se mi to rozleželo v hlavě a při pomyšlení hodně nízkého úvěru a zasílání mých 3 výpisů učtu, kde mám veškeré transakce jsem to zamítla. Tak pozor podnikatelé, budou chtít Vaše vypisy z účtu.

• Citovat
  • Nahlásit
Will239
3.6.13 15:24

Crediton.cz

Nemáte ještě někdo zkušenosti s firmou Crediton.cz? Mají ted poskytnutí půjčky bez poplatků, tak bych chtěla vědět, jak to tam opravdu funguje… Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Mik2002
5.10.13 23:30

Crediton

Jsou velmi nevyzpytatelní. Při vyplňování údajů na jejich stránkách prakticky nic moc nechtěli, hodně položek bylo nepovinných. Teprve, když běžela půjčka a řlověk potřeboval mít všechno pod kontrolou, se při přihlášení začal objevovat formulář, požadující doplnění dalších údajů, jako např. kontaktní osoba a její telefonní číslo. Při nezadání těchto údajů vás systém odmítne pustit dál. Prý o nic nejde, oni by dotyčnému nevolali, prý jen v případě, že byste vy jako dlužník nebyl/a dlouhodobě k sehnání. Což je tedy opravdu logika jako hovado - mají rodné číslo, trvalé bydliště, číslo OP, ale přesto vyžadují kontaktní osobu? V čem jim to pomůže? Pravděpodobně jen v tom, že budou moct dalším lidem rozesílat reklamu a vy tím nějakého známého pěkně naštvete. Jsem opravdu vytočený, protože mi to udělali zrovna, když mi běží půjčka - kdybych byl na začátku věděl, že do toho budu MUSET zatahovat někoho dalšího, byl bych radši o hladu.

• Citovat
  • Nahlásit
1414
5.10.13 23:38

O nějaké firmě, která nabízí půjčky, ale požaduje, aby jí lidé zaslali ze svého účtu jednu koruny dávaly nedávno reportáž v tv. je to podvod, tato firmy se dostane k vašim osobním údajím a nějak to dále zneužije. Už si to přesněji nepamatuji, ale je to fakt podvod, tak pozor na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
creditON
29.11.13 12:31

Dobrý den,

koruna dříve sloužila k ověření bankovního účtu, tedy aby nedošlo k tomu, že si na Vaše jméno někdo půjčí a Vy o tom ani nebudete vědět.
Již od července zasílání koruny není nutné, jelikož klienty ověřujeme jiným způsobem - nic neplatíte předem - a vždy vidíte, kolik celkově musíte vrátit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat