SMS z neznámého čísla - podvod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 28.10.18 14:29
sms z neznámého čísla - podvod?

Holky děláte některá v callcentru? :) Dnes mi přišla sms „Ahojky jsem na cestě, budu mít zpoždění 15 minut je zácpa.“ Nejdřív jsem chtěla odepsat, že má blbé číslo, ale pak mě napadlo, jestli to není nějaký podvod, aby si třeba ověřili, zda je číslo aktivní. Protože kdo dneska má čísla kámošů v hlavě, aby se při psaní sms uklikl? Můj telefon mi hlásí nová čísla a s tímhle jsem nikdy nebyla v kontaktu. Takže nakonec jsem radši neodepsala nic, číslo jsem hledala a nic jsem nenašla.

Reakce:

TeSudička
Kecalka 275 příspěvků 28.10.18 14:34

Nemusi jit o podvod. Mam dualni telefon, takze mam jednu svoji a jednu pracovni SIM s tim, ze pracovni pouzivam k soukromym ucelum. Minuly tyden jsem psala z pracovniho cisla( to maji jen kolegove) hromadnou smsku a jak jsem soupala seznamem, tak mi tam skocili i lidi z moji sim ( spolecny telefonni seznam)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 28.10.18 14:34

Muze to byt nekdo, koho si mela driv v seznamu a uz nemas ( zmena mobilu a nepretazene kontakty z pameti telefonu ). A ten dotycny se uklikl..zvlaste, pokud psal sms narychlo. Pokud mas obavu, tak jednoduse neodepisuj. Nic tak strasneho se tim nestane. Dost mozna si to uvedomil sam v momente, kdy zpravu odeslal.

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 28.10.18 14:34

Nechala bych to bez odezvy. Za zpoždění se pak dotyčný omluví přímo. Neřešila bych to.

Pennya
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 6 inzerátů 28.10.18 16:14

Nebála bych se podvodu z callcentra. Není to nic tak urgentního, za 15 minut by si to řekli :-D ale jednou mi přišla sms, která byla řekla bych důležitá, tak jsem odepsala, že asi omyl a at si tu sms pošle ještě jednou správně. Poděkoval :-D

Qwentin
Hvězda diskuse 64161 příspěvků 28.10.18 16:28

Neřešila bych to. Mně podobných sms chodí dost a neodepisuji na ně.

Limi123
Závislačka 3511 příspěvků 28.10.18 16:39

Pravdepodobne se nekdo uklikl uz pri zadavani cisla do telefonu. Na podvod to nevypada.

Bananas
Závislačka 4597 příspěvků 28.10.18 16:58

Mě jednou chodily omluvenky dětí do školy. Když už to trvalo 14 dní, tak jsem musela zjistit o jakou školu jde a pak jsem volala do té školy a zjistilo se, že učitelka špatně napsala číslo a rodiče psali na to moje místo na její.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >