Smutné manželství

Napsat příspěvek
48119
2.9.16 20:46
@dedrichov píše:
Užijte si společný pěkný den, večer budeš třeba lépe naladěná a přístupná dotekům. Naznač, co se Ti líbí a co dělat zrovna nemusí, co Tě prostě nenažhaví, ale naopak vypne. Třeba o tom vůbec neví a je vykrmenej filmovýma scénama, kdy se vzdychá hned a okamžitě.
Mě je třeba nepřímemné jakékoliv zacházení s bradavkama, a přitom je to všude prezentováno jako vrchol předehry :lol:

ale tak to pochybuje pokud jim prvni rok fungovalo, byl z toho vztah a dite… pan asi ztratil zajem a pouziva ji uz jen jako zivou masturbacni pomucku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.16 20:47
@Inaris píše:
Je smutné, kolik žen nastaví jen proto, aby chlap byl uspokojen. Chlap, s nímž není život nic moc. :-(

Dá se na to pohlížet i jinak. Je smutné, že je tolik chlapů, které jsou ochotný se rozdělit o své hmotné statky a svou práci se ženami, které nenastaví. Pak život s takovou, je nic moc. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48119
2.9.16 20:48
@Malaga píše:
@terien ale sama víš, že doufat nestačí. Ve vztahu je to o komunikaci. A z toho co zakladatelka píše, spolu moc času netráví. Nepsala, jak to má/nemá s hlídáním, jestli mají možnost volného společného vkendu bez dítěte…a holky to tu psaly - manželův váhový přírustek o 20 kg je mazec a též to ukazuje, že něco není v pořádku…zakladatelka píše
I když jsem hodná ženuška, asi si představuje, že po celém dni nevidění se, bude každej večer striptýz a já na něj budu nažhavená.…ale on si třeba nic takového nepředstavuje a ani mi to moc vstřícně od zakladatelky nezní…

no bodejt by jo podle popisu vztahu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48119
2.9.16 21:12
@strýček sally píše:
Dá se na to pohlížet i jinak. Je smutné, že je tolik chlapů, které jsou ochotný se rozdělit o své hmotné statky a svou práci se ženami, které nenastaví. Pak život s takovou, je nic moc. ;)

ono je to smutne vseobecne.. podrzet za hmotne statky, taky o nejake sebeucte moc nevypovida ani u te zeny ani u toho chlapa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
2.9.16 21:42

svatba

Ahoj, podle me prvni chyba byla brát si nekoho po roce znamosti…to je člověk zamilovany a ma ružove brýle a chova se prostě jinak než je běžne…ale ted je situace jaka je mate spolu dítko…pokud Ti na něm kromě toho že sex nic moc zasadniho nevadí - řešila bych to milencem…ale veci se mohou změnit i až pujdeš do práce.. tedy chlapa to asi nezmění ale změníš třeba pohled na vec :-) že pro tebe bude duležitejsi cas s ditetem a budes rada že ušetřiš nejaky cas pro sebe samou a chlapa tolik nebudes resit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
2.9.16 22:09
@kajka101 píše:
Ahoj holky. S manželem jsme spolu 4 roky. Máme dvouletého syna.
První rok od našeho seznámení byl báječný. Oba jsme vypadali dobře, podnikali jsme spolu různé aktivity, milovali jsme se i dvakrát denně. Cítila jsem z něj lásku. Nepřehlíželi jsme se.
Ale po svatbě se vše změnilo. Otěhotněla jsem, moc jsme spolu nespali a taky se z něj vyklubal celkem nasranej a výbušnej člověk. Co já nebo většina považuju za maličkost a určitě bych se tomu zasmála, to u něj nehrozilo. Lekla jsem se, když mi hlavou problesklo, přece jsem nebyla tak naivní. Za rok nepoznáte, koho si berete? Přisuzovala jsem jeho změnu povahy ke stresu, že byl na placení výdajů sám. Přece jenom nemocenská a pak má mateřská k rodinnému rozpočtu moc nepřispívají.
Já nevím holky. Chodí z práce do práce, vidíme se až k večeru, kdy mu naservíruju večeři, podívá se na zprávy a jde spát. Na sex nedochází a když ano, není v něm vášeň. Využijeme čas, co je syn ve vaně a to mluvím třeba o 5 minutách,,něčeho". Ani nevím, kdy naposledy mě uspokojil.
Nejsem při tom uvolněná. Nechci být povrchní, ale dá se to třeba vysvětlit i tím, že už mě nepřitahuje tak jako dřív. Od svatby přibral 20 kilo a když se k tomu připočítají ještě ty jeho nálady a nerespektování mě. je z toho asi z mé strany nechuť k sexu. Musím říct, že mi jeho doteky nejsou většinou ani příjemné. Neumí mě pohladit, co je na tom tak těžkého? Rve mě a mačká těma svejma velkejma rukama a myslí si, že když mě štípe do,,špeků„, budu blažená.
Za pár měsíců jdu do práce, tak se to mezi námi třeba zlepší.
Určitě k našemu,,smutnému manželství“ přispívám i já. I když jsem hodná ženuška, asi si představuje, že po celém dni nevidění se, bude každej večer striptýz a já na něj budu nažhavená.
Rozumíte mi některá? Díky za názory Klára

Ahoj. Někde by se tu našla diskuze, kterou jsem zakládala před rokem a byla úplně stejná jako tvá ;-) vše co popisuješ znám. Jen s přítelem jsem 5 let a nejsme manželé. Po navratu do práce se vše rapidně zlepšilo. Až tak, že já která už nechtěla o další mateřské ani slyšet, jsem přišla s tím, že chci další dítě a znovu domů :-))) a teď jsem v 5 měsíci a děti budou přesně 4 roky od sebe. Dítě a mateřská strašně změní vztah a lidi (rodiče). Až se vrátíš do práce určitě se to zlepší. Náš vztah se tou krizi posunul dál jsme jiní, ale je to teď lepší než na začátku snad :-) přeju vám to samé… Není to jen má zkušenost. Plno mých kamarádek to mělo na mateřské podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Inaris
2.9.16 22:33
@strýček sally píše:
Dá se na to pohlížet i jinak. Je smutné, že je tolik chlapů, které jsou ochotný se rozdělit o své hmotné statky a svou práci se ženami, které nenastaví. Pak život s takovou, je nic moc. ;)

Které statky máš na mysli? Vy chlapi pořád uvažujete jak v pravěku, jako by ta ženská snad nepracovala a ležela celá desetiletí doma. Jestli sis nevšiml, většina dnešních žen chodí do práce a dostávají plat.

• Citovat
  • Upravit
19647
3.9.16 03:56
@Venetia píše:
ono je to smutne vseobecne.. podrzet za hmotne statky, taky o nejake sebeucte moc nevypovida ani u te zeny ani u toho chlapa
@Inaris píše:
Které statky máš na mysli? Vy chlapi pořád uvažujete jak v pravěku, jako by ta ženská snad nepracovala a ležela celá desetiletí doma. Jestli sis nevšiml, většina dnešních žen chodí do práce a dostávají plat.
:pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
3.9.16 10:09
@axelina píše:
Ahoj, podle me prvni chyba byla brát si nekoho po roce znamosti…to je člověk zamilovany a ma ružove brýle a chova se prostě jinak než je běžne…ale ted je situace jaka je mate spolu dítko…pokud Ti na něm kromě toho že sex nic moc zasadniho nevadí - řešila bych to milencem…ale veci se mohou změnit i až pujdeš do práce.. tedy chlapa to asi nezmění ale změníš třeba pohled na vec :-) že pro tebe bude duležitejsi cas s ditetem a budes rada že ušetřiš nejaky cas pro sebe samou a chlapa tolik nebudes resit

S takovými názory mít tebe za partnera bych fakt nechtěla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
3.9.16 21:43
@LadyLada píše:
… na ženský stejně nejsem :-) s přítelem máme vztah pěkný..troufám si říci že je opravdu štastný a stejně tak já - čekáme 2.miminko :srdce: ale je pravdou že ani jeden z nás není uplně rodinny typ :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5713
4.9.16 07:15
@LadyLada píše:

Tady jsem trošku nepochopil důvod? Nechtělas reagovat na strejce S.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.12.19 01:05

Obnovuji diskuzi..Tyka se to i me a nevim, co s tim. Jsme manzele 5let, zname se 7 let, mame dve deti-4 a 2roky. A ja jsem smutna-manzel mi nepomaha, veskera domacnost a pece o deti je v zasade na me. Mam nejake zdravotni potize-potrebovala bych chodit pravidelne cvicit, ale to nehrozi-s detmi nechce sam byt. Kdyz doma pustim detem pohadku, abych trebas uvarila nebo neco udelala, manzel mi vycita, ze se jen koukaj na bednu. Ale ja s nimi delam i veci-malujem vodovymi barvami, modelujem a delame ruzne vyrobky papirove, vari se mnou (co jde),cvicime, hrajeme si na vsechno mozne (ZOO, kapelu a koncert, tancujeme), chodime ven. Ale to on nevidi. Vycita mi, ze se divaji na televizi (denne asi tak celkem2hod). Jsem z neho tak nervozni, ze jak prichazi domu, uz se bojim, co zas bude. Za nic me nepochvali, dost casto mi vycita, ze nema jidlo v dobu, kdy chce-napr.ze jej zavolam k obedu a polevka jeste neni na stole, ale teprve ji nalevam. To mi taky vycita, ze deti neumi hezky jist a nejsou pri jidle potichu. Vecer byvam po celem dni unavena, snazim se zacvicit a pak jit spat. Vycita mi, ze se mu nevenuju, nejsem s nim, nekoukam na filmy a hudbu. Za dobu, co je doma s detma jsem ztratila veskery svy zaliby, kamaradky-nemam na ne cas. Trapim se, memam takovy pocit, ze me nekdo „bere“. Lasku od nej necitim. Sex-kdyz ma chut on, stara se hlavne, aby se udelal sam-co ja - je mu jedno. Nedavno me dostal tim, ze jsem mela orgasmus a on mi to vycetl-ze sa jsem a on ne, ze je spatne „skore“. Nevim, co s tim, kdyz neni doma-je tu klid a pohoda. Jen co prijde mam strach, co zas bude mit za reci. Vycita mi, ze vydelava a vsechno do bytu plati on (plati hypoteku, starsimu skolku). Ja po nem nechci ani zadne penize-jednou za mesic jdem na nalup za cca1400kc, jinak vse platim do domu ja (jidlo, drogerii, veco na hrano atd). Taky si pripadnu, ze mam malo penez-ale to si mu nedovolim o neco rict. Kdyz to prezenu, tak mi pak „vycita mi pak, ze vyhazuju rohliky“ (i kdyz je susim na strouhanku). V manzelstvi si pripadnu, ze jsem nehezka, nezajimava a neschopna a nic nedelam dobre. Myslim ale, ze sama nejsem k nicemu (pred manzelstvim a detmi jsem pracovala na dobrem miste, byla oblibena, chodila pravidelne do fittness). A ted? Jsem rozhozena, me potreby jdou stranou (az citim trapne, kdyz mam jit na kontrolu k dr.-radej se nekdy prepbjednavam) a vubec se necitim milovana. Co s tim?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.12.19 01:14

Omlouvam se za preklepy -mobil…

• Nahlásit
  • Citovat
4674
3.12.19 01:20

Kup si knížku „Jedovatá slova“ o psychických tyranech. Protože toho máš doma. Je to geniální knížka, moc ti pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
3.12.19 03:41

Kopnout do p…le. chlap k nicemu. pohrozit rozvodem a kdyz ani to nezabere, tak odejit. budes se neustale trapit a rozhodne se budes mit lip

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama