Smutníte maminky chlapečků, že nemáte holčičku?

20
1.6.20 11:33

Smutníte maminky chlapečků, že nemáte holčičku?

Mám tři chlapečky. Jsou úžasný, každý jiný, ale přesto si někdy postesknu, že nemám svoji holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.6.20 11:35

Ne, nesmutnim. Naopak jsem ráda. Kluky jsem vždy chtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
1591
1.6.20 11:37

Ne, ale trochu se vztekám když mi někdo cpe že bych měla smutnit a o co přicházím a přijdu. Jako kdyby si šlo ty děti objednat někde na eshopu :nevim: Každý holt dostane přesně to, co je jeho osud, nebádám nad tím… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
880
1.6.20 11:39

Mám dva kluky a nikdy by mě nenapadlo smutnit, že nemám holku. Jsem šťastná, že jsou oba zdraví, to je nejvíc. Nikdy jsem netoužila po holčičce, od začátku my bylo pohlaví jedno, i kdybych dostala na výběr, bylo by mi to úplně jedno. Podstatné je zdravé dítě. Chtěla bych třetí miminko, ale bohužel kvůli zdravotním problému nemůžu a i kdybych mohla, pohlaví by mi bylo i potřetí úplně jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
1.6.20 11:41

Nikdy jsem po holce nesmutnila. Mám dva skvělé (dnes už dospělé) kluky a jsem na ně pyšná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15305
1.6.20 11:41

Mám dvě holčičky a jsem za ně šťastná, vím, že kdybych měla kluky, tak mi ta holčička bude celý život chybět. Neznamená to, že bych měla kluky ráda méně, ale od mala jsem vždycky holčičku chtěla. Rozumem si to nevysvětlíš a že je to někomu jedno, neznamená, že to druhý musí cítit stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25691
1.6.20 11:42

@ukormidla
Já mám svého chlapečka. Zatím jsem jeho Bůh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.6.20 11:43
@Janli píše:
Mám dvě holčičky a jsem za ně šťastná, vím, že kdybych měla kluky, tak mi ta holčička bude celý život chybět. Neznamená to, že bych měla kluky ráda méně, ale od mala jsem vždycky holčičku chtěla. Rozumem si to nevysvětlíš a že je to někomu jedno, neznamená, že to druhý musí cítit stejně.

Přesně jsem za kluky ráda, ale od mala jsem chtěla holčičku. Kluky miluju, ale ta holčička mi bude chybět. Napočtvrté to zkoušet by to byl risk, viď? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2832

Mam sveho chlapecka a holcicky me desi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13885
@ukormidla píše:
Mám tři chlapečky. Jsou úžasný, každý jiný, ale přesto si někdy postesknu, že nemám svoji holčičku.

Kdybych měla tři děti, klidně bych brala i ty kluky. Vždycky se jeden najde, kterej pomůže, zavolá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.20 11:46
@ukormidla píše:

To je podle mě normální, my máme tři holky a taky si někdy říkám, že mít i kluka by nebylo špatné. Kamarádka s klukama zas naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
5153
1.6.20 11:48

Ne. Prala jsem si chlapecka a mam ho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
1.6.20 11:48

Ne, proc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
1.6.20 11:59

Odmala jsem chtěla dceru. Mám 2 kluky a jsem šťastná za to, že je mám. Plánujeme ještě jedno dítě a upřímně mi je jedno, co bude za pohlaví, dokonce tak nějak vnitřně bych chtěla ještě jednoho kluka (samozřejmě, že nejdůležitější je zdravé mimčo). Kluci jsou prostě prima. Holka mi opravdu nechybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5029
1.6.20 12:00

Nemám kluky, ale dvě dcery a nikdy jsem nesmutnila po synovi, nikdy jsem si neuměla představit být mámou kluka.. Takže věřím, že někdo to má opačně a je spokojený s klukama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama