Smutný večer. Dotklo by se vás to?

Anonymní
19.6.21 23:37

Smutný večer.. Dotklo by se vás to ?

Pěkný večer. Možná ze mě mluví pouze jen hormony možná je to tím že jsem až moc citlivá duše. Tak či tak se potřebuji svěřit. Jsem v 29 týdnu těhotenství. Jsem na rizikovém těhotenství. Dnes jsme měli s partnerem doma pohodový den chtěl mít konečně prý čas jen na sebe tak jsme byli doma což mi nevadí jelikož špatně snažím ty vedra tak jsme vegetili v obýváku u větráku. Hrál si na mobilu své oblíbené hry cca přes 4 hodiny a já si četla zajímavosti na internetu. Potom jsme šli chvíli s naší známou na limonádu a pokecat. Přišli jsme domů a šla jsem dělat večeři. Hodila jsem maso a sýry na gril a čekala že se navečeříme ale partner byl přes 30 min na toaletě. Řekla jsem si fajn taky má svou velkou potřebu jako já měla ale když jsem šla do koupelny slyšela jsem že tam hraje hru.. Tak mě to zamrzelo že místo toho aby se mi večer věnoval tak hrál opět hru a nechal mě čekat s večeří přes půl hodiny. Samozřejmě na mě poznal že jsem naštvaná nebo smutná a jelikož vždy říkám své pocity narovinu tak jsem se k tomu vyjádřila taky. Řekla jsem mu že to když hrál hry odpo a ani jsme si nic skoro odpo neřekli ok ale i když večer místo toho aby se mi věnoval raději se zavře na wc že mě to mrzí a on že on snad toho dělá málo jak blbec uklidí byt a chodí do práce a živí nás a že si chce ode mě taky chvíli odpočinout tak jsem mu řekla že dobře ví že ted úklid kdo ví jaký nezvládnu a že snad to je normální a samozřejmé že to teď dělá místo mě já zase vařím a něco málo doma udělám též. A snad že každý chlap se stará rád o rodinku. A že jsem si myslela že si uděláme hezký večer a ne že radši bude dlouho opět na wc. Možná jsem hloupá ale tohle mě moc zamrzelo. No nic je po hezkém večeru tak já si jdu dát sluchátka hudbu a jdu se projít s pejskem konečně je tam chladněji a můžu se projít. Pěkný večer Vám všem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1369
19.6.21 23:41

Ani na tom záchodě nemá chudák chvíli klid :zed: nech ho žít :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
19.6.21 23:41

Tobě taky pěkný večer. Hloupá asi nejsi, ale řešíš nesmysly. Nech ho dýchat, hm :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1846
19.6.21 23:44
@Anonymní píše:
Pěkný večer. Možná ze mě mluví pouze jen hormony možná je to tím že jsem až moc citlivá duše. Tak či tak se potřebuji svěřit. Jsem v 29 týdnu těhotenství. Jsem na rizikovém těhotenství. Dnes jsme měli s partnerem doma pohodový den chtěl mít konečně prý čas jen na sebe tak jsme byli doma což mi nevadí jelikož špatně snažím ty vedra tak jsme vegetili v obýváku u větráku. Hrál si na mobilu své oblíbené hry cca přes 4 hodiny a já si četla zajímavosti na internetu. Potom jsme šli chvíli s naší známou na limonádu a pokecat. Přišli jsme domů a šla jsem dělat večeři. Hodila jsem maso a sýry na gril a čekala že se navečeříme ale partner byl přes 30 min na toaletě. Řekla jsem si fajn taky má svou velkou potřebu jako já měla ale když jsem šla do koupelny slyšela jsem že tam hraje hru.. Tak mě to zamrzelo že místo toho aby se mi večer věnoval tak hrál opět hru a nechal mě čekat s večeří přes půl hodiny. Samozřejmě na mě poznal že jsem naštvaná nebo smutná a jelikož vždy říkám své pocity narovinu tak jsem se k tomu vyjádřila taky. Řekla jsem mu že to když hrál hry odpo a ani jsme si nic skoro odpo neřekli ok ale i když večer místo toho aby se mi věnoval raději se zavře na wc že mě to mrzí a on že on snad toho dělá málo jak blbec uklidí byt a chodí do práce a živí nás a že si chce ode mě taky chvíli odpočinout tak jsem mu řekla že dobře ví že ted úklid kdo ví jaký nezvládnu a že snad to je normální a samozřejmé že to teď dělá místo mě já zase vařím a něco málo doma udělám též. A snad že každý chlap se stará rád o rodinku. A že jsem si myslela že si uděláme hezký večer a ne že radši bude dlouho opět na wc. Možná jsem hloupá ale tohle mě moc zamrzelo. No nic je po hezkém večeru tak já si jdu dát sluchátka hudbu a jdu se projít s pejskem konečně je tam chladněji a můžu se projít. Pěkný večer Vám všem.

Hormony… A kde jsi přišla na to, že snad každý chlap se stará rád o rodinku? Nehledě na to, že dítě ještě není na světě… takže to, že ve volném dní v úmorném vedru si udělal program podle sebe a ne tebe, neznamená, že se pak nepostará…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
19.6.21 23:46

Jemu je 18, že vydrží mastit 4 hodiny hry na mobilu? 8o Jestli tohle dělá často, tak asi bude solidní závislák.
S tím záchodem bych to neviděla tak dramaticky, někdo u potřeby čte články na internetu, někdo hraje hry, záleží na preferencích. :lol: Jestli ty to nebudeš trochu přehánět, že po tobě chlap hned vystartuje… ale to víš ty, jak často se tohle opakuje. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2779
19.6.21 23:46
@Anonymní píše:
Pěkný večer. Možná ze mě mluví pouze jen hormony možná je to tím že jsem až moc citlivá duše. Tak či tak se potřebuji svěřit. Jsem v 29 týdnu těhotenství. Jsem na rizikovém těhotenství. Dnes jsme měli s partnerem doma pohodový den chtěl mít konečně prý čas jen na sebe tak jsme byli doma což mi nevadí jelikož špatně snažím ty vedra tak jsme vegetili v obýváku u větráku. Hrál si na mobilu své oblíbené hry cca přes 4 hodiny a já si četla zajímavosti na internetu. Potom jsme šli chvíli s naší známou na limonádu a pokecat. Přišli jsme domů a šla jsem dělat večeři. Hodila jsem maso a sýry na gril a čekala že se navečeříme ale partner byl přes 30 min na toaletě. Řekla jsem si fajn taky má svou velkou potřebu jako já měla ale když jsem šla do koupelny slyšela jsem že tam hraje hru.. Tak mě to zamrzelo že místo toho aby se mi večer věnoval tak hrál opět hru a nechal mě čekat s večeří přes půl hodiny. Samozřejmě na mě poznal že jsem naštvaná nebo smutná a jelikož vždy říkám své pocity narovinu tak jsem se k tomu vyjádřila taky. Řekla jsem mu že to když hrál hry odpo a ani jsme si nic skoro odpo neřekli ok ale i když večer místo toho aby se mi věnoval raději se zavře na wc že mě to mrzí a on že on snad toho dělá málo jak blbec uklidí byt a chodí do práce a živí nás a že si chce ode mě taky chvíli odpočinout tak jsem mu řekla že dobře ví že ted úklid kdo ví jaký nezvládnu a že snad to je normální a samozřejmé že to teď dělá místo mě já zase vařím a něco málo doma udělám též. A snad že každý chlap se stará rád o rodinku. A že jsem si myslela že si uděláme hezký večer a ne že radši bude dlouho opět na wc. Možná jsem hloupá ale tohle mě moc zamrzelo. No nic je po hezkém večeru tak já si jdu dát sluchátka hudbu a jdu se projít s pejskem konečně je tam chladněji a můžu se projít. Pěkný večer Vám všem.

Asi chtěl být sám, no. Schoval se na WC. Problém sis vyrobila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
19.6.21 23:53

Ja bych dodelala jidlo a zavolala, ze je vecere. To by se mi nechtelo susit to pul hodiny. Kdyby neprisel, tak si to snim sama, dokud je to cerstve. Me prijde, ze nemas toho moc na praci, tak vymyslis problemy. Ja se taky ruzne zasivam, abych mela chvili klid a byla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6455
20.6.21 00:08

Ty budes dobra semetrika :roll:
Predstav si, ze ja jsem ve 27 tt, cekam dvojcata, chodim na full uvazek do prace a doma mame ctyrleteho, ktery chodi do skolky, chce jist, spini pradlo, muz ma to stejne, jen bez te skolky a snazim se jeste delat doma, co zvladnu.
A Ty jsi nakrknuta, ze si zahraje hru i na zachode, zklidni hormon, bude hur.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6167
20.6.21 00:14

Jedno dítě čekáš a druhé už máš. Kolik toho prosímtě sníš, že tě musí živit? Počítá do toho i výživu toho nenarozeného dítěte? Ty do rodiny nedaváš vůbec žádné peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
20.6.21 02:22

Chlapi jsou občas dutí jako bambus.
To chce klid a hlavně si nedělej hlavu z takových maličkosti. Věř mi že postupem času tě bude štvát víc a víc věcí 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
20.6.21 03:27

Mě by teda spíš vadily ty 4 hodiny odpoledne, než půl hoďka na záchodě, někdo se tam prostě chce nějak zabavit a nekoukat do zdi, hledáš problémy tam kde nejsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
20.6.21 04:25

Třeba si myslel, že ti to nevadí, když jste odpoledne trávili tím, že on hrál a ty jsi se snažila přečíst celej internet. On si i od milované osoby člověk potřebuje odpočinout a mít třeba nějaký osobní prostor. Záchod je dobrá schovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
20.6.21 05:06

Přeháníš.

Ale s tím tvrzením, že se každej chlap RAD stará o rodinu, bych byl opatrnej. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54209
20.6.21 05:54

Mi by na tom všem vadil nejvíc fakt, že předhazuje, že on živí rodinu. Ať to nemáš naservírované při každé hádce x dalších let. Jinak s tebou třískají hormony, tak máš pocit samoty, že se ti asi nevěnuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
20.6.21 06:48

Rekla bych, ze se oba docela slusne nudite. Asi jsem jina povaha, jina generace, nevim, ale ztratit pul dne čučenim do mobilu zavrena v byte u vetraku bych osobne povazovala za varovani, ze delam neco hodne spatne.

Příspěvek upraven 20.06.21 v 06:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat