Reklama

Smývatelný šampon na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 17:56
Smývatelný šampon na vlasy

Zdravím :D. Prosila bych o radu, už jsem bezradná, pustila jsem se do barveni vlasů, protože ta moje je taková klasická myší šedá, měla jsem několik barev a bohužel mám i vlasy odbarvene, takže se jakákoliv barva časem smyje :/, vlasy jsem nechala 5 měsíců být, za tu dobu se mi barva hodně smyla a teď je taková rezavohnědá, ještě k tomu ty odrosty (asi 8 cm).. Barvit si je už nechci, protože během každého barveni barva nikdy nechytla tak, jak jsem chtěla, chtěla bych zkusit nějaký smyvatelný hnědý šampon na vlasy, dokud mi to neodroste, nevěděly by jste o nějakým? :/. Moc děkuji za jakoukoliv radu :))

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 18.08.18 18:03

Já bych řádila zajít do kadeřnictví, aby ti vlasy dala dohromady profesionálka. Těmahle domácíma zásahama si je jen mrvíš.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 18.08.18 19:34

I ten sampon ti chytne jinak na odrosty a jinak na barvene casti vlasu, pokud nemaji podobnou barvu. Kdyz jsem nemela na kadernici a nechavala jsem si odrust vlasy, pouzivala jsem Palette sampon a bylo to v pohode.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >