Smývatelný šampon na vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 17:56
Smývatelný šampon na vlasy

Zdravím :D. Prosila bych o radu, už jsem bezradná, pustila jsem se do barveni vlasů, protože ta moje je taková klasická myší šedá, měla jsem několik barev a bohužel mám i vlasy odbarvene, takže se jakákoliv barva časem smyje :/, vlasy jsem nechala 5 měsíců být, za tu dobu se mi barva hodně smyla a teď je taková rezavohnědá, ještě k tomu ty odrosty (asi 8 cm).. Barvit si je už nechci, protože během každého barveni barva nikdy nechytla tak, jak jsem chtěla, chtěla bych zkusit nějaký smyvatelný hnědý šampon na vlasy, dokud mi to neodroste, nevěděly by jste o nějakým? :/. Moc děkuji za jakoukoliv radu :))

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 18:03

Já bych řádila zajít do kadeřnictví, aby ti vlasy dala dohromady profesionálka. Těmahle domácíma zásahama si je jen mrvíš.

kacakaca
Závislačka 2615 příspěvků 18.08.18 19:34

I ten sampon ti chytne jinak na odrosty a jinak na barvene casti vlasu, pokud nemaji podobnou barvu. Kdyz jsem nemela na kadernici a nechavala jsem si odrust vlasy, pouzivala jsem Palette sampon a bylo to v pohode.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >