Snad budoucí tatínek, ženy poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.03.03 09:03

Dámy,

je mi 33let a mé paní 31let. Jsme spolu 12let. Když nám bylo asi 23let, rok jsme se snažili o miminko. Žádné násilí ani stres, prostě jsme si jen nedávali pozor (asi tak 5× za týden). Nepovedlo se a tak jsme to odložili na neurčito. Spermogram mám v pořádku, nechal jsem si ho prostě udělat, měli sice hodně řečí, že … ale to je jedno.

Tak a co od Vás dámy potřebuji:

1. Nehodlám strácet čas dalšími „neplatnými“ pokusy, chtěl bych se rychle dostat na nějakou kliniku a provést „umělé“ oplodnění. Přivítal bych doporučení, třeba i na soukromou kliniku.

2. Pokud existuje jen státní zařizení jak postupovat, aby „proces“, byl co nejrychlejší. Upozorňuji, že peníze nejsou problém.

3. Pokud tento příspěvek čte lékař ochotný nám pomoci, nechť napíše na " .{target:_new>jir­ka.inet@atlas­.cz .

Předem díky za rady a pomoc.

PS: Všem, jak jim to říkáte, b:, to:, je:, o:, :-:, p:, kr:, a:, zdrav:}":[mail­to:jirka.inet@a­tlas.cz]

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 18.03.03 22:51

Kontakty na Centra asistované reprodukce najdeš na " .{target:_blan­k>https://www­.emimino.cz/mo­dules.php?name=New­s&file=article&sid=58&m­ode=nested&or­der=0&thold=0

šárka}":[https://www.emimino.cz/modules.php?…]

Anonymni  19.03.03 21:57

Milý určitě budoucí taťko,

z vlastní zkušenosti mohu doporučit CAR(centrum asistované reprodukce) U Apolináře v Praze.Nejlépe přímo MUDr.Karla Řežábka- vedoucí lékař CAR.Je to boží člověk a tak jak je bohům dáno,vedle spinká jeho dílko náš 5měsíční Kubíček.

MYslím, že doporučení od lékaře mít nemusíte,já ho sice měla,ale když tam zavoláš a zeptáš se sestřiček,určitě budete úspěšní…

Papa a přeju brzy kulíška

Klára

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Reklama