Snad nejlépe zvládnuté Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 14:25
Snad nejlépe zvládnuté Vánoce)))

Tak mám letos, dá se říct, všechno v cajku. A důvodem je, že jsem se nepouštěla do žádných větších akcí. Návod na v klidu a pohodě zvládnuté předvánoční přípravy je nadělit si již na začátku adventu angínu, která se mi k mé veliké radosti v polovině prosince „vrátila“. Byla jsem nucena většinu věcí, bez kterých si člověk neuměl Vánoce představit, jednoduše za hlavu.) Tedy nutnost připravit jen to nejnutnější a z toho ještě polovinu hodit na manžela a děti se vyplatilo. Máme všechno, dárky jsou koupené, zabalené (dokonce bych letos řekla, že každý dostane smysluplný a hodnotný dárek, nebyl totiž čas lítat a shánět hovadiny), jídlo je skoro hotové, zítra ozdobíme stromeček a uklízet se bude po svátcích. Stejně se o svátcích nadělá, tak jaképak copak.))
Ale kupodivu je tu i vcelku útulno, čemuž se divím. No asi tím, že jsem se nepouštěla do těch větších akcí… :mrgreen: :mrgreen:
Všem krásné Vánoce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Jana206
Nadpozemská drbna 26763 příspěvků 23.12.18 14:29

Souhlasím :)
Krásné Vánoce :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 69397 příspěvků 23.12.18 14:33

Tobě taky krásné Vánoce :hug: no já mám taky všechno, zabaleno, naklizeno, nazdobeno, navařeno, napečeno, připraveno, stromeček mám už 14 dnů. Ale já jsem milovník Vánoc. Jen včera mi odpadl manžel, že ho bolí v krku, kašle. Dneska to leze na mě. Do toho si manžel vzal před obědem coldrex a dostavila se tak prudká alergická reakce, že jsem s ním skončila v nemocnici. Tak my máme taky pohodu. Ale co nás nezabije, to nás posílí. My si Vánoce skazit nenecháme :mrgreen:

eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 14:35

@terinka4444 Jejda, to je mi moc líto. Tak se držte!

eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 14:38

Hele holky já byla tak na nervy, když jsem ležela s tou angínou a vlastně jsem nemohla nic moc dělat. Abych to stihla atd. Roky se úspěšně vyhýbám zácpám a frontám v nákupních centrech, organizuji si to tak, abych měla začátkem prosince to nejdůležitější doma a nemusela se tam motat. A letos jsem se tomu nevyhla, protože jsem se dostala na nákupy díky té angíně až když se mi udělalo líp. No ale i to jsem přežila, jak vidíte.)))
A manžel jak umí uklízet, kdo by to byl řekl. On je rozenej manažer, zapojil děti a jak jim to šlo pěkně od ruky.

terinka4444
Hvězda diskuse 69397 příspěvků 23.12.18 14:41
@eva valoi píše:
@terinka4444 Jejda, to je mi moc líto. Tak se držte!

pohoda, napíchali mu něco, a už je dobře, trocha adrenalinu no :mrgreen: to abychom jen neleželi u televize :mrgreen:

eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 14:43

@terinka4444 No tak aspoň že tak, že to dobře dopadlo. Známí jeli včera s opařenou dcerkou na pohotovost, ale snad taky to bude dobrý. Polila si nohu. To jsou jobovky. Ono se to nikdy nehodí, ale před těmi Vánoci se to nehodí už vůbec.

Ketris
Echt Kelišová 9758 příspěvků 23.12.18 14:45

U nas to je podobny :lol: tobe taky krasne Vanoce  :hug:

Kelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 23.12.18 14:55

My mame zabaleno. Dnes dopoledne spolecne uklizeno. Ted se micha testo na vanocku.
Sledujeme film Vanoce naruby. Po nem dam varit brambory a zeleninu na salat. Pro sebe a decka vyvar na zitra. Vecer nasolim a okorenim rizky, kapr pro muze je v mlecne lazni. Zitra akorat obalim maso, zampiony a uvarim jeho rybi polevku. Rano jednohubky a hotovo.
Celkem pohoda.

terrka83
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 23.12.18 14:57

Tak letos se mi ty Vánoce zdají taky tak nějak klidnější. Vše už mám hotové, loni jsme ještě celý den před Štědrým dnem lítali a sháněli poslední dárky a balila jsem je skoro celou noc. Letos už vše nakoupené, dárky už i zabalené. Fakt na tom něco je začít se starat dříve, pak si ty Vánoce tak nějak více užívám. Krásné svátky všem :srdce:

ugluk
Hvězda diskuse 44139 příspěvků 23.12.18 15:02

Já k tomu teda takhle přistupuju každoročně i bez nemoci :) Letos jsem už hodně moc těhotná, rizikově, ale furt jsem chodila do práce, nicméně díky zkušenosti z minulýho těhotenství, že taky můžu skončit ze dne na den doma, jsem dárky apod. zařídila nejpozději během listopadu, cukroví jen pár druhů v malém (čistě kvůli dítěti, co by mi neodpustilo, kdybych vynechala ten proces pečení), byt je uklizen „s rozumem“ a jasný cíl - koukat na pohádky 8) Nutno dodat, že partner jako celoročně udělá, co je třeba, ráno vyluxoval, já vytřela apod., nikdy to nebylo jenom na mně. A nestěžuje si, že nejsou umytá okna, bereme to podobně.

eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 15:23

Holky, je to o tom si to umět užít i s neumytými okny.) Moje babička, dej ji Pán Bůh nebe, by se mnou asi nesouhlasila, ale ona byla ještě taková ta stará škola. A v televizi šlo tenkrát prd a ještě černobíle. To pak mohla mít uklizeno.

laducha
Generální žvanilka 21900 příspěvků 23.12.18 15:26

U nás taky v pohodě, starší syn s nevěstou tu byli dopoledne na kafe, donesli vaječňák a perníčky. Dovezli dárky, protože odjíždějí pryč, ty svoje dostanou až po 24..
Mladší syn včera nakoupil větší nákup, abych nemusela já, a odjel k přítelkyni.
Já jsem uklidila kuchyň a udělala s dcerou salát, večer naložím maso. Dárků je poskrovnu, balila jsem v práci, v pauzách na oběd. Ještě peru a zítra zametu a vytřu.
Jen dcera kašle, tak snad se to nezvrhne.
Teď jdu se štamprličkou vaječňáku na PC na seriály, pohádky u nás nefrčí, ani nemáme televizi.

eva valoi
Extra třída :D 11644 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 15:28

@laducha S tou štamprličkou vaječňáčku jsi mě inspirovala.

jopo
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 23.12.18 15:39

U nás už taky komplet hotovo. Teď jsem dodělala salát, stromek stojí a teď se půjdu dát do pucu já a budu si už jen užívat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >