Horečka u miminka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
60
29.10.21 23:39

snad nekdo nespi a poradi ????horecka u mimina

Ahoj budu doufat ze mi nekdo v tuhle hodinu poradi…
mimino 4mesice…
cely den se mi nedari srazit horecku, zacala v pul jedne 39 dala jsem paralen vubec neklesalo, v 17:00 38:3 podala nurofen,,,21:00 kleslo na 37;2…nasledne ted ve 23:00 opet 39…paralen uz nemam tak jsem zase dala nurofen…
mokre ponozky jsem mezi tim zkousela nepomahaji,,,jde mi o zo ze se ji horecka drzi prakticky celi den, jen trochu klesne tak za chvili zase vyskoci,,,co kdyz ji to ted zase klesne jen na chvili a v noci zase vyskoci mam jeste podat cipek? kdyz uz mela dnes 3??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1139
29.10.21 23:49

Pomáhají vlažné obklady, na celicko, potírat ručičky a nozicky. Kojis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
29.10.21 23:51

Já bych čípek nedávala a hned ráno jela na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
29.10.21 23:53

Dávej dostatečně pít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
29.10.21 23:54

@Takco ano davala jsem vlazne, na celo otirala zapesti, mokre ponozky na to suche,,,vubec nezabralo…
malou uz prikrmuji, ale nastesti i jeste kojim, prso je jedine co dnes veme, jinak ty stupne co jsem psala vyse jsou uz po odectu,,,nevim jestli mam plasit a jet na pohotovost kdyz se ji drzi kole 39,nebo dal pokracovat co delam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
29.10.21 23:59

A má k tomu i nějaké jiné příznaky? ( Kašel, rýma) Jestli ne, jela bych s takhle malým miminkem na pohotovost. Pokud by se povedlo odebrat, tak s močí. U nás vysoké teploty bez jiných příznaků byly vždy zánět močových cest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
29.10.21 23:59

.

Příspěvek upraven 30.10.21 v 00:02

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
30.10.21 00:00

@leeeeeena nám u mimina pomáhalo tělo na tělo. Nesráží to o hodně, ale jako pomoc na to nedám dopustit. Syn trpěl na čtyřicítky.
Osobně bych ráno sjela na pohotovost, protože to je malé miminko a vysoká horečka. U nás chtěla vždy doktorka děti s takovou horečkou vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
30.10.21 00:01

Ja osobne bych nurofenovy cipky po 3 h. nedavala…to bych spis vyslala nekoho do nonstop lekarny pro paralen (jestli nejakou mate pobliz)..nebo treba zkusit zavolat na detsky, jestli vam treba dva cipky nedaji…a jinak co nam se vzdycky osvedcilo byli koupele…
Drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8659
30.10.21 00:05

Napust do vany vlaznejsi vodu a vlezte si tam spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
30.10.21 00:06

Zavolej na pohotovost a pořád se s nimi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
30.10.21 00:07

Ma prave rymu, a kasel samozrejme ktomu casto odsavam, prave zw jsme byly uz ve ctvrtek na pohotovosti, dnes rano opet u mudr na kontolu, od toho ctvrtka mela jen zvysene teploty az dnes odpoledne ji to takhle vylitlo a ne a ne ustoupit…jinak ten nurofen jsem dala v 17;00 a ted ve 23:00
ale nevim co pak zas behem noci no :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
30.10.21 00:08
@1V374 píše:
Ja osobne bych nurofenovy cipky po 3 h. nedavala…to bych spis vyslala nekoho do nonstop lekarny pro paralen (jestli nejakou mate pobliz)..nebo treba zkusit zavolat na detsky, jestli vam treba dva cipky nedaji…a jinak co nam se vzdycky osvedcilo byli koupele…
Drzim palce :)

Paralen, myslim, ale existuje dětsky,, že? Jinak to tělo na tělo je dobry nápad. Děti se často brzy vyleci tím, kdyz jsme u nich, tulime se k nim, „lakame“ nemoc na sebe, s tím, že my si s těmi bacily podadime! :pocitac:
Doporučuji zavolat na pohotovost a poradit se. Držím pěsti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
30.10.21 00:12
@leeeeeena píše:
Ma prave rymu, a kasel samozrejme ktomu casto odsavam, prave zw jsme byly uz ve ctvrtek na pohotovosti, dnes rano opet u mudr na kontolu, od toho ctvrtka mela jen zvysene teploty az dnes odpoledne ji to takhle vylitlo a ne a ne ustoupit…jinak ten nurofen jsem dala v 17;00 a ted ve 23:00
ale nevim co pak zas behem noci no :zed:

Aha, to vypadá na komplikaci. Mozna nasadí antibiotika? Se samolecbou raději opatrně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
30.10.21 00:15

Asi ano, kdyby neco tak radsi zavolam nez podam dalsi lek, to me mohlo napadnout hned ze? nejak jsem zazmatkovala :) tak dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat