Snad nikoho neurazím - prosba o radu

408
25.11.19 14:25

Snad nikoho neurazím - prosba o radu

Dobrý den, předem se omlouvám, ale snad se nikoho nedotknu. A třeba mi bude někdo schopen poradit. Jsem bezdětná, ale dlouhé roky mě trápí takto popraskané bradavky. Nebolí, ale vzhledově to není úplně krása. Obvodní před lety mávla rukou a řekla, že každá máme něco - ona třeba velký zadek. Proto bych Vás chtěla poprosit, jestli se tu najde někdo, kdo měl podobný problém a vyřešil ho, aby mi poradil. Sama si poradit neumím a nevím, co s tím. Děkuji a omlouvám se za intimnější téma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22265
25.11.19 14:36

@Radkar1 po kojení se mi to stávalo. Jinak ne…poradit..určitě se zeptat i na gyndě. Jinak po koupání vysušit a promastit. Použila bych bepanthen…a jinak nevím, zkusit třeba bavlněně podprsenky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20104
25.11.19 14:43

Můžeš to zkusit přeléčit krémem na kvasinkovou infekci, ale je třeba mazat cca 14 dní. Stačí mastičky typu Canesten, Clotrimazol apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5329
25.11.19 14:49

Mně to neurazilo, ale na té rozmazané fotce nic nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10609
25.11.19 14:59

Mně to na té fotce připadá jak beďar. Trpěla jsem tím taky, mazala jsem mastným krémem. Po kojení mě to přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
25.11.19 15:00

Ty fotky jsou desny, neni na nich nic videt.. Jinak, jestli k tomu nemas jiny potize, tak bych to mazala pravidelne něčím mastnejsim. Treba bepanthenem. A k tomu jedine pohodlnou bavlněnou podprsenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16393
25.11.19 15:02

Antimykoticka mast a mazat. Alespoň dva týdny ráno a večer. Podprsenky střídat a nechávat důkladně proschnout, než si je obleces znovu přespříští den a do přáním prodávat dezinfekci na prádlo - třeba sanytol, aby případná mykóza tam nemohla mít zdroj nákazy. Pokud dva týdny mazání nezaměřuje, zajdi na kožní. Nemá smysl se trápit kvůli nějakému studu. Lékař za kterým půjdeš nircote viděla horší věci a vyléčil je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.11.19 15:06

Fotka není kvalitní, vidím rozmazanou bradavku. Ovšem otázka je, zda je máš opravdu popraskane, nějak si nedovedu představit popraskane bradavjy, které nesvědčí, nepálí, neboli. Takže promiň, ale víš, jak vypadá normální bradavka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5362
25.11.19 15:09

Tipuju kvasinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3420
25.11.19 15:09

@Ou já měla za to, že si bereme podprsenky každý den čisté. Nedovedu si představit brát podprsenku dvakrát bez vyprání :poblion:

Vypadá to na kvasinky. Klidně obklad že šalvěje pomůže je to přírodní dezinfekce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.11.19 15:54

Já jsem s tím na kožním byla. Kožní mi dala nějakou vodičku a byla se mnou za dvě minuty hotová. Výsledek žádný, nepomohlo to. Nedávno jsem ji znova navštívila, že mi na jednom prstu praská nehet, napsala mi léky za dva tisíce, mají být na měsíc. Výsledek peníze vyhozené, prasklý nehet nadále. Praskl mi ještě víc než kdy byl… Tuto kožní si všichno chválí. Možná mám divné tělo, že reaguje jinak. Nevím. Všude jinde v okolí je kožní na dlouhou dobu, objednací lhůty jsou děsivé. Jedna lékařka mě objednala na březen 2020. To bylo důvodem, že jsem dotaz položila zde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
25.11.19 16:11

@Radkar1 zákl.vitamíny B E C…vápník? Zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
25.11.19 17:11

@Liška2014 Na ten nehet dlouhodobě beru Biotin, céčko, vápník, hořčík a zinek. Nepomáhá to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
408
26.11.19 19:12

V lékárně mi dnes paní doporučila Bepanthen. A pokud nezabere, tak kožní. Ale upozornila mě, že tohle kožní nechtějí řešit, protože každá kojící žena má tytéž problémy. A to, že já jsem bezdětná nebude polehčující okolnost.

Moc mě nepotěšila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
26.11.19 19:20

Vymen doktorku. Mozna mad fakt plisen i na tom nehtu, zkus mazat protiplísňovým krémem obojí. Nehet muze odrůstat pul roku. Porad mazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat