Reklama

Snadná VŠ dálkově při zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 09:08
"Snadná" VŠ dálkově při zaměstnání

Ahoj všem,
napsali byste mi prosím Vás zkušenosti se studiem VŠ dálkově při zaměstnání??? Která VŠ je relativně nenáročná na čas a učení??? Pracuji ve státní správě, již 15 let praxe (přestupky) a dle znění nového zákona musíme mít do konce roku 2022 hotovou VŠ min. bakaláře. Všichni, komu v té době ještě nebude 50 let. Je to nesmysl, v podstatě po nás chtějí jakoukoli školu, jen ten titul…o znalosti vůbec nejde, jen naplnit literu zákona. V té době mi bude 45 let, 20 let praxe v oboru, odbornou způsobilost mám, „stačí“ jakákoli vš. Jelikož chodím do práce, mám děti s časově náročnými koníčky (vrcholově sportují), minimum volného času, moc bych vás poprosila o vaše zkušenosti s nějakou VŠ při zaměstnání - obor je mi v podstatě jedno, ideálně ne s matematikou a ekonomikou - která by byla zvládnutelná i při málu volného času a tedy i učení. Hloupá nejsem, odmaturovala jsem na gymnáziu na samé 1, mám státnici z AJ, dělám ve své práci mentora, ale prostě toho času a i chuti ke studiu se mi nějak nedostává…
Prosím anonymně, píšu z práce…
Děkuji K.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 19.02.18 09:13

To jsem zvedava, co za seznam se tu objevi :lol:

jankajj
Závislačka 2789 příspěvků 19.02.18 09:15

Veřejná správa.

eva.pass
Povídálka 45 příspěvků 19.02.18 09:15

Nějaký lehčí obor na pedagogické fakultě, záleží, co tě baví. Za mě lehká byla výchova ke zdraví

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 19.02.18 09:20

Chápu, taky jsem neporozuměla tomu honu za titulem. Jinak se to nazvat nedá, můžeš klidně vystudovat lesnickou fakultu a splníš podmínky proto, abys mohla dál pracovat na sociálce 8o :nevim:

Možná by stálo za to napsat, odkud jsi nebo kam jsi schopná dojet. Můžeš zkusit nějakou soukromou VŠ, jsou i se zaměřením na veřejnou správu, tak by ti to třeba aspoň lépe šlo. Na ČZU je veřejná správa, ale tuším, že to nejde dálkově a je to na ekonomické fakultě, nicméně náročnost nebude tak velká.
Jinak já jsem z jihu, takže mě napadá z těch „lehčích“ Jihočeská univerzita. Pak VŠTE, ale tam bude všude matematika a ekonomie.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 09:25

Jj, je to přesně hon za titulem - ano, můžu mít lesnickou fakultu či fyzioterapii a tím splním podmínky, abych mohla dál dělat dopravní přestupky, které dělám už 15 let, mám na ně zvláštní odbornou způsobilost a jsem v nich mentorem ostatním. :? Bohužel…kolegyně má taky subtropické zemědělství na ČZE a proto splňuje (bohužel to nejde dálkově a navíc je na dálkových studiích ČZE velký nával, protože jsou zdarma…)
Jsem z rozhraní středních a západních Čech…K.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 19.02.18 09:29

Šla bych do bakaláře Sociální práce. Moje kamarádka to studuje a opravdu to není nic těžkého. I když teda má mnohem víc předmětů, než já na peďáku, ale to až teď co přestoupila z dálkového na denní.

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 19.02.18 09:32
@Anonymní píše:
Jj, je to přesně hon za titulem - ano, můžu mít lesnickou fakultu či fyzioterapii a tím splním podmínky, abych mohla dál dělat dopravní přestupky, které dělám už 15 let, mám na ně zvláštní odbornou způsobilost a jsem v nich mentorem ostatním. :? Bohužel…kolegyně má taky subtropické zemědělství na ČZE a proto splňuje (bohužel to nejde dálkově a navíc je na dálkových studiích ČZE velký nával, protože jsou zdarma…)
Jsem z rozhraní středních a západních Čech…K.

A co ta soukromá? VŠ finanční a správní v Praze?
 http://www.vsfs.cz/?…

Nejsem fanda soukromých, ale když člověk potřebuje jít cestou nejmenšího odporu :think:

Nebo ta VŠ v Ústí? Nemám osobní zkušenost, ale znám pár lidí, kteří tam byli než se dostali na svojí vysněnou jinam a asi to taky není Harvard. Bez urážky…

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 19.02.18 09:33

A kde? V Brně na MU třeba veřejnou správu na právech nebo jakoukoliv pedagogiku na pedagogické fakultě, jen počítej s tím, že žádná není bez alespoň minimální snahy a taky je na MU nutné absolvovat zkoušku z cizího jazyka.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 19.02.18 09:34

Aha, tak Brno je z ruky.

Akinom
Závislačka 4605 příspěvků 19.02.18 09:36

Anonymní: mám soc. práci v Plzni, ale co vím, už v Plzni není. Dělala jsem teda denní, tuším že dálkové nebylo. Ve třídě bylo hodně pracujících, policisté, ze soc. oborů a všichni studovali denní studium. Z 90 % to dali všichni, přesto, že to nebylo dálkové. já třeťák dodělala s ročním mimčem. Vím že někdo od nás šel pak dál na školu v Klatovech :nevim: tam se teda platilo školné, ale nic hrozného to nebylo a ta se taky dala. pokud budeš chtít zjistím.

SábaW
Kecalka 172 příspěvků 19.02.18 09:36
Pedagogická fakulta

Je nutné pro učení - učitelství na ZŠ mít pedagogické vzdělání. Jaký obor je na pedagogické fakultě nejjednodušší a jaké obory jsou nejvíce žádané že stran základních škol.

Daenerys91
Kecalka 344 příspěvků 1 inzerát 19.02.18 09:39

Jestli chceš „snadnou“ VŠ, tak to jsou v podstatě všechny soukromé, kde si ten titul „zaplatíš“ tím velkým školným. ČZU je relativně v pohodě škola, taky ji teď dělám dálkově (ale při rodičovské), ale nikdo ti tam nic zadarmo nedá. Pokud chceš vyloženě něco bez práce, tak soukromou.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 19.02.18 09:43

Pozri si, ktorá škola má malo matematiky a fyziky. Tieto predmety sa blbo šidia.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 09:48
@Akinom píše:
Anonymní: mám soc. práci v Plzni, ale co vím, už v Plzni není. Dělala jsem teda denní, tuším že dálkové nebylo. Ve třídě bylo hodně pracujících, policisté, ze soc. oborů a všichni studovali denní studium. Z 90 % to dali všichni, přesto, že to nebylo dálkové. já třeťák dodělala s ročním mimčem. Vím že někdo od nás šel pak dál na školu v Klatovech :nevim: tam se teda platilo školné, ale nic hrozného to nebylo a ta se taky dala. pokud budeš chtít zjistím.

Jj, to zní zajímavě…jinak jak stíhali denní studium, když třeba já jsem klasika pondělí až pátek v práci??? Jinak i ty Klatovy by nebyly až tak z ruky, když by tam člověk cestoval jednou do měsíce…
je mi jasné, že nějaké učení bude, ale kamarádka třeba začala dělat nějakou soukromou veřejnou správu v Praze-Řepích, dává 30 litrů za semestr a je totálně vyřízená, jak je to náročné…tak nevím
 K.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >