Snadno ovladatelný a prostorný kočárek - tipy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Catbalou
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 09:52
Snadno ovladatelný a prostorný kočárek

Zdravím!

Potřebuju poradit s výběrem kočárku. Teď mám BM4 plus motion a jednou rukou kočárek neuřídím, ani když je prázdný a já vedu prcka za ruku. Jinak jsem s ním spokojená, je prostorný, lehce se skládá… sice nezvládne horší terén, ale s tím jsem počítala. Teď čekáme druhé - potřebuji hlubokou korbu i sporťák-nejlépe kombinaci a moje požadavky:
Prostorný -
Opěrka na nohy do vodorovné pozice -
Lehce ovladatelný jednou rukou -
Lehce se skládá -
Jezdím hlavně po městě, ale chodníky jsou v hrozném stavu :(

Edit: ještě přidávám max 80 cm na délku ve složeném stavu a aspoň trošku stabilní :)

Nemůžu nic sehnat, moc děkuji za rady!

Příspěvek upraven 24.01.19 v 14:40

Reakce:
Sallyna
Kecalka 110 příspěvků 24.01.19 10:03

Ahoj, zkus mrknout na TFK, Trends for kids kocarky. Nemecka znacka a prodava se i v cechach. Ja jsem moc spokojena.

smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 24.01.19 10:13

Mela jsem pro obe deti jedo bartatina a byli jsme spokojeni

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 4 inzeráty 24.01.19 10:36

My jezdili s Inglesinou a nemohu si ji vynachválit. Podvozek ergo bike, hluboká korba, u které lze polohovat záda i nohy, včetně opěrky na nožičky. Běžně zvládám ovládat jednou rukou a při tom táhnout za ruku druhé dítko, popř. telefonovat nebo držet deštník :-). Ale nevýhodou bym ohlo být, že je veliký + sice se skládá dobře, ale třeba do malého kufru od fabie se nevejde celý. A za mne bylo velkou nevýhodou to, že na tento typ podvozku nejde připevnit skate pro starší dítě.

Catbalou
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 11:56

@Sallyna a mas čtyřkolku? Tříkolka je moc velká po složení:(, u té 4 mi přijdou strašně malá kolečka, ale asi to ničemu nevadí, co…

Sallyna
Kecalka 110 příspěvků 24.01.19 12:22

@Catbalou Mam trikolku s uvolnitelnym prednim kolem pro snadnejsi rizeni jednou rukou. Joggster Adventure. To kolo se da velmi snadno sundat na jedno kliknuti. Ty zadni kola jdou taky odpojit, ale musi se na nich odpojit i rucni brzda. Ale me se do auta krasne vejde bez sundavani kol a vedle toho i hluboka korba.

Catbalou
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 14:30

@Sallyna mne se prave do auta nevejde :( tedy bez sundani kola. A jeste mam otázku na stabilitu, te se u 3 kol bojím - mam akčního psa, co občas zatahne…aby mi neprevratil kočár! Moc díky!

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 24.01.19 14:32

easywalker qtro nebo sky......na bazaru se da koupit celkem levne, je to drzak, takze ani bazarovy neva…+ novinka je, ze se na dokoupit prodlouzeni strisky.

Catbalou
Nováček 4 příspěvky 24.01.19 14:35

@PenelopaW děkuji, kouknu, ale taky bych uvítala skate

Sallyna
Kecalka 110 příspěvků 25.01.19 11:35

@Catbalou No kdyz jdu se psem, tak krasne kraci vedle kocarku, tak to nevim. Urcite kdyz jedes dolu kopcem treba na lesni ceste, tak ho musis drzet dvema rukama. Na silnici nebo na chodniku problem nemivam. Ono se da ten kocar aspon vyzkouset v obchode. Tenhle je hodne do terenu.

magraata
Kecalka 144 příspěvků 25.01.19 13:38

Taky jsem chtela napsat tfk, ale vidim, ze nejsem jedina :lol: mame tfk adventure 2017, meli jsme na maleho multix korbicku a ted cekame druhe a moc se zas tesim na hluboky :dance: ted spise do mhd pouzivam valco snap4, ale to mam jen jako golfky na kratke popojizdeni. jizdni vlastnosti tfk, prostornost a ovladatelnost kocarku nejdou srovnat s zadnym jinym, ktery drzela v ruce, taky mame psa a kocaru davame zabrat po horach :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 22:58

@magraata zeptam se, to tfk je hodne velky problem do MHD? Neumim si to predstavit. Chtela bych neco pohodlneho pro dite, ale pohybuju se hodne ve meste…

Anonym o kvuli teh

magraata
Kecalka 144 příspěvků 28.01.19 13:02
@Anonymní píše:
@magraata zeptam se, to tfk je hodne velky problem do MHD? Neumim si to predstavit. Chtela bych neco pohodlneho pro dite, ale pohybuju se hodne ve meste…Anonym o kvuli teh

ne, to vubec, manipuluje se s nim dobre, vyhovuje mi i brzda na rukojeti - nemusim ji hledat nohou nekde dole a navic je to urcite bezpecnejsi nez jakykoliv z levnejsich kocaru, prece jen ta konstrukce a mohutnost tfk neco vydrzi a ja uz parkrat videla v mhd preklopene kocarky nebo lidi mackajici se a drzici se ciziho kocaru :/ Ale ja ted jsem tehotna a jezdime treba do skolky, kde maji takovy ten malicky vytah a tam se s brichem vlezu lip s mensim snapem, taky se mi lip vystupuje z vysokych tramvaji, kdyz zrovna neni kdo by pomohl protoze snap je lehci :/ snap jsou proste jen golfky oproti plnohodnotemu tfk :)

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 02.02.19 12:13

Ahoj, par recenzi na TFK je tady, budu moc rada, kdyz pridate svoji zkusenost.
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Nebo si muzes projit recenze kocarku, treba narazis na nejaky, co potrebujes.
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >