Snaha o miminko déle než rok a půl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 21:50
Snaha o miminko déle než rok a půl?

Ahoj, je tu někdo, kdo se snaží o miminko (první) delší dobu? My s manželem (já 31 let a on 27) se snažíme už rok a půl. Dle vyšetření jsme zdraví. Nějak to nehrotime zatím, ale antikoncepce vysazena a poslední dva měsíce dělám ovulační testy, tak snad se brzy zadaří.

Vím, že rok a půl není zase taková tragédie, ale zajímalo by mne, kolik nás je ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 26.01.19 21:59

5 let a 2 měsíce a pořád nic. Nepomohl ani Clostyll, ani nic. Upřímně už přestávám věřit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:01

My po roce sli do CAR a dobre jsme udelali zjistili problem a po ivf mam dve deticky. Prirozene jsme meli tak 10% sanci mozna ani to ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:02

A to mi gynekolozka tvrdila jak jsem v poradku :roll: :roll:

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 26.01.19 22:07

@Rachel_cz rok a půl je docela dlouhá doba. Kdo a jaká vám dělal vyšetření, aby vyřkl závěr, že jste zdraví?

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:08
@Anonymní píše:
A to mi gynekolozka tvrdila jak jsem v poradku :roll: :roll:

Diky za reakci. A to vás neposlala nikam na vyšetření? Myslela jsem, že je to podmínka před CAR.

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:09
@Mirabe1ka píše:
5 let a 2 měsíce a pořád nic. Nepomohl ani Clostyll, ani nic. Upřímně už přestávám věřit.

Naděje umírá poslední ;)

thrisamanx
Kecalka 107 příspěvků 26.01.19 22:09

@Mirabe1ka To je mi líto, moje maminka se o třetí miminko snažila 13 let.. Její kamarádka porodila chlapečka po 12letech snažení. Miminko přijde v ten pravý čas. Přeju, ať je to co nejdřív.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:10

@Rachel_cz ano vysetreni bylo dost ale podle dr vse v poradku. Tak jsem si proste sami vyhledali car a objednali se.

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:13
@Mirabe1ka píše:
5 let a 2 měsíce a pořád nic. Nepomohl ani Clostyll, ani nic. Upřímně už přestávám věřit.
Naděje umírá poslední ;)
@Celina píše:
@Rachel_cz rok a půl je docela dlouhá doba. Kdo a jaká vám dělal vyšetření, aby vyřkl závěr, že jste zdraví?

No my to měli tak nějak na prd. Dost často služební cesty - jak já, tak manžel. Týden v tahu, na víkend doma. Někdy i celý měsíc. Asi proto to zatím moc nehrotime. On byl na spermiogramu, já krev kvůli ovulaci. Teď se chystám ještě na vyšetření štítné žlázy. Když nepomůže, půjdu na laparoskopii. Jsem v tom snažení o miminko pořád ještě amatér, kdyzto tu pročítám, tak si trošku přijdu jak trouba… :lol:

Příspěvek upraven 26.01.19 v 22:17

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:15
@Anonymní píše:
@Rachel_cz ano vysetreni bylo dost ale podle dr vse v poradku. Tak jsem si proste sami vyhledali car a objednali se.

Mohla bych vědět, na čem všem jste byla? Já jsem zatim amatér v počátcích :D

Rachel_cz
Povídálka 35 příspěvků 26.01.19 22:16
@Mirabe1ka píše:

Naděje umírá poslední, držím palce :hug:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 26.01.19 22:19

já bych nezahazoval flintu o žita, Dejte si tak měsíc oddech, na varlata žádný horko, bílkoviny, zeleninu a pak to zkuste. Hlavně žádnou paniku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.19 22:21

My měli snažení dobrých pár let, aktivní i pasivní… Byli jsme v CAR, nechávali tomu volný průběh. Partner byl na spermiogramu, byla jsem na laparoskopii i na inseminaci 2×… Podle doktorů vše v pořádku, snažení bylo víc jak 5 let :roll: nakonec jsem to vzdala, pak se to povedlo přirozeně bez hormonů a zásahu lékařů :)

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 26.01.19 22:25
@Anonymní píše:
My měli snažení dobrých pár let, aktivní i pasivní… Byli jsme v CAR, nechávali tomu volný průběh. Partner byl na spermiogramu, byla jsem na laparoskopii i na inseminaci 2×… Podle doktorů vše v pořádku, snažení bylo víc jak 5 let :roll: nakonec jsem to vzdala, pak se to povedlo přirozeně bez hormonů a zásahu lékařů :)

Myslím, že stress je svinstvo. To je jako když má člověk trému, tak se to zkrátka vždycky po.. Myslím že to chce klídek, nemyslet na to. Zkusil bych autogenní trénink pro celkové uvolnění..

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >