Snaha o miminko + posilovna, cvičení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.19 19:40
Snaha o miminko + posilovna, cvičení

Ahoj všem, začali jsme se s manželem snažit o miminko, já chodím pravidelně do posilovny a chodím cvičit. Chci se zeptat zda to v počátcích (než zjistím těhotenství) nevadí? Zase jestli nám to nepůjde přece se nebudu jen válet doma… Ale zase třeba už tento měsíc jsme si vypočítali ovulaci a mě stále pobolívá v podbříšku, co kdyby to náhodou vyšlo…nechci něco pokazit… Děkuji za odpovědi

Reakce:
Pajka89
Závislačka 2607 příspěvků 09.09.19 19:45

Ne, jestli jsi zvykla dlouhodobe cvičit, cvicila bych normalne dal… Taky se vam muze stat, ze to nepujde roky.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 09.09.19 19:46

Urcite cvic dal :palec: :mavam:

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19154 příspěvků 09.09.19 19:55

My se o první snažili 5 let. Poslední rok jsme pravidelně chodili do posilky, 3×-4× týdně. Když jsem konečně otehotnela, dřepovala jsem se 40kg na ramenou, nevadilo to vůbec ničemu, celé těhotenství v pohodě a dítě se nám narodilo úplně zdrave :pankac:

lachtanice86
Echt Kelišová 8993 příspěvků 09.09.19 20:25

Nevadí to. Já až někdy do 8tt makala 6dnu v týdnu. Běh, plavání, fitbox, tabata, insanity. Pak jsem polevila, když potvrdil doktor srdeční akci

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 1 inzerát 09.09.19 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj všem, začali jsme se s manželem snažit o miminko, já chodím pravidelně do posilovny a chodím cvičit. Chci se zeptat zda to v počátcích (než zjistím těhotenství) nevadí? Zase jestli nám to nepůjde přece se nebudu jen válet doma… Ale zase třeba už tento měsíc jsme si vypočítali ovulaci a mě stále pobolívá v podbříšku, co kdyby to náhodou vyšlo…nechci něco pokazit… Děkuji za odpovědi

Cvic dal když je tělo zvyklé, koneckonců se může cvičit určite cviky i v těhotenství, ale dost omezeně pochopitelně.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 09.09.19 20:39

Naopak, cvičila bych dal tělo bude zvyklé na kondicku a bříško ho tak nepřekvapí, samozřejmě do té doby než tě upozorněni lékař že bys měla zvolnit, ať se daří

Adrina1
Stálice 64 příspěvků 09.09.19 21:24

Cviceni nevadi :-) jak jsem zjistila, ze jsem tehotna, tak jsem cvicit prestala :-) pak je i cviceni pro tehotne :lol:

Váš příspěvek
Reklama