Snaha o miminko - špinění, menstruace až za týden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.1.22 16:21

Snaha o miminko - špinění, menstruace až za týden

Zdravím Vás všechny. Nějak na mne doléhá zoufalství. Snažíme se už 3/4 roku, každý příchod menstruace jsem hystericky obrečela. Nemám úplně ukázkový cyklus, většinou tak 32-35 dní. Plodný den jsem měla 9.1.2022 a menstruace by měla přijít kolem 25.1. až 27.1., ale dnes se mi objevilo mírné krvácení. Test jsem říkala, že si udělám až v pátek 28.1., abych nebyla případně zklamaná. Vzhledem k tomu, že jsem si ho dělala z nedočkavosti minulý týden a byl negativní. Aneb, když jste zoufale a vidíte už všechny příznaky, které můžete mít.
Tak a teď k dotazu, měly jste to také některá a vylezlo Vám z toho těhotenství? Nebo prostě zase snaha nanovo… Děkuji
(Možná mi jde spíš jen o podporu, která se mi nedostává v okolí… Aneb když slyšíš, jaktože nemáte děti, proč, vy nechcete…atd..)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
921
23.1.22 16:35

Podle toho co píšeš jsi vynervovaná. Ale hrozně. Uklidni se, přestaň na to myslet, opravdu psychika dělá strašně moc. Cyklus mám podobný jako ty, první dítě se nám podařilo až za rok. Taky jsem si xkrát dělala test a pak jsem z toho byla špatná. Pak jsem se na všechno vykašlala a už jsem si testy nedělala až mě začali opravdu hodně bolet prsa a bylo to tam. Nevnímej příznaky, může to být cokoliv, hlavně si to můžeš nalhávat.

Ještě mě napadlo - byla jsi na gynekologii na prohlídce a řekla jsi že se budete snažit? Já u prvního ne a trvalo to tedy rok. Teď když jsme chtěli druhé jsem se doktorovi svěřila a on mi udělal všechna možná vyšetření, zjistil mi děložní polypy (mám štěstí že můj gynekolog to dělá ambulantně a nemusím do nemocnice pod narkozu). Říkal že kdyby na to nepřišel tak by klidně otěhotnění mohlo zase trvat rok jelikož to funguje tak nějak jako antikoncepce a nepropustí to spermie tak jak má. Dále říkal že kdyby se nedařilo 12 měsíců počít mám přijít a začneme to řešit dále. Nicméně jsem otěhotněla na první pokus, opravdu v tom byly nejspíš ty polypy. - To je jenom taková rada co pomohlo nám k brzkému početí.

Držím ti pěsti ať tady brzy píšeš že čekáte potomka. :kytka: :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 16:42

To špinění před ms může znacit nizkou hladinu progesteronu. Ja už roky roky 2 dny po ovulaci spinim a musím brát hormon progesteron. Máš to ted náhodou, nebo už dříve? Zajdi na gyndu a řekni to doktorovi. Progesteron se navíc dává i snazilkam, ja osobně už bez toho být nemůžu a když jsem byla prvně těhotná, tak jsem progesteron brala první trimestr 3×denne. Teď jsem těhotná podruhé a opět s progesteronem, jinak bych hned zacala spinit.
A ještě - dojdi si na gyndu a partner na spermio, když nic nezjistí, dojdete si do centra asistované reprodukce, at vam udelaji komplet vyšetření. IVF je vždy až poslední řešení a všechna vyšetření i v soukromém centru jsou většinou zdarma. Nepíšeš, kolik vam je..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 16:50

@Le_lenaz ano, cítím na sobě, že to dělá asi psychika. 👍 Na gynekologii to ví, vše jsem konzultovala s doktorkou, vzhledem k tomu, že mám i problémy se štítnou žlázou, tak to řeším i s doktorkou z endokrinologie, která mi zvýšila dávkování. Dle gyndarky jsem v pořádku a vše funguje správně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 16:51
@Anonymní píše:
To špinění před ms může znacit nizkou hladinu progesteronu. Ja už roky roky 2 dny po ovulaci spinim a musím brát hormon progesteron. Máš to ted náhodou, nebo už dříve? Zajdi na gyndu a řekni to doktorovi. Progesteron se navíc dává i snazilkam, ja osobně už bez toho být nemůžu a když jsem byla prvně těhotná, tak jsem progesteron brala první trimestr 3×denne. Teď jsem těhotná podruhé a opět s progesteronem, jinak bych hned zacala spinit.
A ještě - dojdi si na gyndu a partner na spermio, když nic nezjistí, dojdete si do centra asistované reprodukce, at vam udelaji komplet vyšetření. IVF je vždy až poslední řešení a všechna vyšetření i v soukromém centru jsou většinou zdarma. Nepíšeš, kolik vam je..

30 let nám je, dobře zavolám a domluvím se s doktorkou, děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
1136
23.1.22 21:40

A kazdy mesic hlidas, kdy k ovulaci doslo? Nebo jak zjistujes, kdy presne ovulujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.1.22 05:00
@PastikaJatrova píše:
A kazdy mesic hlidas, kdy k ovulaci doslo? Nebo jak zjistujes, kdy presne ovulujes?

Hlídám, nejdřív ovulační test a teď měřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
24.1.22 08:57

@Zahrada92
Taky se o mimco snazime. Jenze ja spinim uz pred ovulaci, takze ted mi doktor zkusil dat na 3 mesice Duphaston jeste pred ovulaci. Obrecela jsem i to, protoze Duphaston pred ovulaci tu ovulaci temer jiste zablokuje. Takze uvidim, co to se mnou po vysazeni udela. Ale vypada to, ze mas malo Progesteronu. Chtelo by to udelat hormonalni profil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.1.22 09:17

@PastikaJatrova Člověk ve svém okolí slýchá, jak na to jednou hupsli a bylo dítě… A pak tlačí na mne…
Objednám se k doktorce na vyšetření, ale teď je v karanténě. 👍 Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
24.1.22 12:15

@Zahrada92
Jojo, to znam. Pri prvnim diteti jsme na to taky jednou hupsli a bylo dite. A pri druhym jsem nikomu nechtela rikat, ze uz se snazime a ze vim, ze to jen tak nepujde, kdyz mam nejaky problemy. Tak jsem vsem rikala, ze je na druhy jeste cas. Okoli nechapavy, tak mi nekolikrat ruply nervy a se slzama v ocich to rekla narovinu, ze to proste nejde a ze se nejakej ten tejden uz snazime. Kdyby kazdej aspon drzel hubu. Ano, chceme druhy dite a az bude, tak bude. Takova odpoved jim proste nestaci :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat