Snaha otěhotnět, ovulace byla, 3 po ovulaci bolesti a nevolnost

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
25.1.22 19:42

Snaha otěhotnět, ovulace byla, 3 po ovulaci bolesti a nevolnost

Ahojte, mám menší dotaz :(
Přes rok se snažíme o druhé dítě a stále nic… 19.1 jsem byla u doktorky skrz ovulaci (byla až 21.1) doporučila ob den styk … no a od pondělí (24.1)co jsem šla na ranní do práce mi je nějak divně, když něco dělám v práci zacne me podat v podbřisku, 10-20minut po jídle mi je špatně a po chvili to prejde pořad na něco chuť ne hlad ale chut … pochybuji ze by se nám mohlo zadarit tomu moc nevěřím po tolika zklamání. Ms má přijít až 6.2 :( …. Nevíte co by to mohlo být po ovu jsem nikdy problém takhle neměla a před ms taky bez problému ….ps. První dítě bez toho aniž bych něco věděla 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.1.22 20:02

Tak z těhotenství takto brzy určitě nevolnost není… Nemá být jak.. Není ještě ani zahnizdeno… Zbytek kdoví. Třeba máš střevní virózu.

• Citovat
  • Nahlásit
2
25.1.22 20:12
@Anonymní píše:
Tak z těhotenství takto brzy určitě nevolnost není… Nemá být jak.. Není ještě ani zahnizdeno… Zbytek kdoví. Třeba máš střevní virózu.

No právě je mi to divné tak brzy…. Střevní viróza to není to už bych dávno dnes objimala misku a bydlela na záchodě 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28760
25.1.22 20:19

Hele z případného těhotenství to nebude určitě. To ještě ani není zahnízděno. Bud to máš vsugerované, nebo nějakou virozu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 20:20

@Nikimouse
V tom případě vsugerované… Hlava chce.. Tak tělo vyrobí příznaky… Já to tak měla x krát..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat