Revize kvůli ZT, kdy se můžeme začít znovu snažit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 17:40
Snaha znovu po revizi ZT, kdy?

Zdravím všechny :mavam: V pondělí jsem byla na revizi kvůli zamlklému těhotenství v 7.týdnu. O miminko jsme se snažili půl roku. Jak moc jsme si ho přáli a jak obrovská rána pro nás tohle zjištění bylo, asi psát nemusím.
Jsem tedy 3.den po revizi, nic mě nebolí, nekrvácím, nešpiním. Přesto jsem ale na neschopence, doktorka mě z ní nepustí dřív, dokud nepřijdu na kontrolu. Takže mám čas přemýšlet a honí se mi hlavou různé myšlenky.
Holky, za jak dlouho se můžeme začít snažit znovu? Jeden doktor mi řekl po 1.ms, další po 3.ms, jinej až se budu cítit v pohodě, tak už můžu. Vím, že spát spolu zatím nemůžeme kvůli případné infekci, když je to teď náchylnější. Dodržovali jste šestinedělí, nebo s ochranou ano?
A kdy se vám podařilo po revizi otěhotnět znovu?

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 11627 příspěvků 29.11.18 17:43

Sestinedeli jsme dodrzeli, dalsi těhotenství cca po půl roce

Nugetkka
Kecalka 387 příspěvků 29.11.18 17:48

Ahoj. Moc mě mrzí, co tě potkalo :hug: každá tohle máme sice jinak ale přispěju svojí zkušeností. Revize v 10tt (od 8tt se nevyvíjelo), sex až po první ms, která přišla po 30dnech a již jsem tomu nechali volný průběh, pak přišla ještě jedna ms, další (třetí) už nedorazila, jsem v 15tt, čekám dvojčátka a vše v pořádku :potlesk: Nevěš hlavu, byla to pouze náhoda a příště již bude vše v pořádku ;) jak jsem někde četla, na každou ženu statisticky vychází jeden potrat, takže my máme vybráno :potlesk:

iwa83
Kelišová 6998 příspěvků 29.11.18 17:50

Mela jsem to stejne, ZT v 7tt, rozjel se potrat sam, takze jsem frcela do nemocnice a jeste odpoledne revize. V nemocnici mi rekli po 1.MS, dodržet sestinedeli. Muj gyndar kroutil nosem, ze cekat pul roku. Sestinedeli jsme dodrzeli, pak se obnovil cyklus a pak uz jsme tomu nechali volny prubeh. Presne na den presne rok po revizi jsem porodila zdravou holcicku. Telo si rekne kdy je pripravene. Hlava je dulezita. Ja pak mela jeste biochemicke tehu. Pak uz jsem vzdala snahu, vzdyt jedno zdrave ditko mame, ze to nebudu hrotit a resit. Mno a pak hned dalsi MS se nedostavila a vse uz bylo ok.

Drzim palce, at se zadari co nejdriv. Ale to ze hlava je dulezita neni jen fraze…

ivašot.
Kelišová 6882 příspěvků 29.11.18 18:01
@iwa83 píše:
Mela jsem to stejne, ZT v 7tt, rozjel se potrat sam, takze jsem frcela do nemocnice a jeste odpoledne revize. V nemocnici mi rekli po 1.MS, dodržet sestinedeli. Muj gyndar kroutil nosem, ze cekat pul roku. Sestinedeli jsme dodrzeli, pak se obnovil cyklus a pak uz jsme tomu nechali volny prubeh. Presne na den presne rok po revizi jsem porodila zdravou holcicku.Telo si rekne kdy je pripravene. Hlava je dulezita. Ja pak mela jeste biochemicke tehu. Pak uz jsem vzdala snahu, vzdyt jedno zdrave ditko mame, ze to nebudu hrotit a resit. Mno a pak hned dalsi MS se nedostavila a vse uz bylo ok.Drzim palce, at se zadari co nejdriv. Ale to ze hlava je dulezita neni jen fraze…

Měla jsem to taky tak . Jeden rok jsem byla 14.2. na revizi v 11.tt, další rok 14.2. jsem měla termín porodu syna :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 18:02
@Nugetkka píše:
Ahoj. Moc mě mrzí, co tě potkalo :hug: každá tohle máme sice jinak ale přispěju svojí zkušeností. Revize v 10tt (od 8tt se nevyvíjelo), sex až po první ms, která přišla po 30dnech a již jsem tomu nechali volný průběh, pak přišla ještě jedna ms, další (třetí) už nedorazila, jsem v 15tt, čekám dvojčátka a vše v pořádku :potlesk: Nevěš hlavu, byla to pouze náhoda a příště již bude vše v pořádku ;) jak jsem někde četla, na každou ženu statisticky vychází jeden potrat, takže my máme vybráno :potlesk:

Jee, tak to mockrát gratuluju! :hug:
Já se právě bojím aby to pak tak nedopadlo znovu, protože spousta tady na diskusích psala, že se jim to stalo i 2× po sobě :nevim:
Ráda bych na to nemyslela, ale je to těžký

iwa83
Kelišová 6998 příspěvků 29.11.18 18:06
@Anonymní píše:
Já se právě bojím aby to pak tak nedopadlo znovu, protože spousta tady na diskusích psala, že se jim to stalo i 2× po sobě :nevim:
Ráda bych na to nemyslela, ale je to těžký

To Ti ale nikdo záruku nedá, že už to bude ok. Je to sazka do loterie. Ale bez toho rizika to nejde. Prostě musíš doufat. Strachu se nezbavíš celé těhu - ale stojí to za to.

iwa83
Kelišová 6998 příspěvků 29.11.18 18:07

@ivašot. Ak to je hezké datum. My máme teď 7.10. A to mi hrozilo, že budou vyvolávat protože jsem měla vela plodovky. A pak se to rozjelo samo a za 1:45 od prdnutí vody bylo po všem. Prostě si to dítko tak nějak rozhodlo samo.

Nugetkka
Kecalka 387 příspěvků 29.11.18 18:15
@Anonymní píše:
Ráda bych na to nemyslela, ale je to těžký

Strach jsem měla a mám pořád :nevim: ale děti jsem vždycky chtěla, tak to prostě musím zvládnout. Pokud to půjde, zbytečně nečti diskuze, kde se rozebírá, kolikrát se to komu stalo a podobně, bude tě to akorát nervovat.

andelka83
Generální žvanilka 20432 příspěvků 29.11.18 18:21

Stát se to může znovu, bohužel jistota nikdy není. Zvlášť zt v 1 trimestru jsou velmi časté.

Já měla zt v 18 tt. Což už běžné není, příčina se nenašla, doporučeno počkat 3 měsíce ( 3 ms). Po revizi žádné problémy,6 nedělí jsme úplně nedodrželi, ale do první ms jsme počkali, takže asi 5 týdnů. Po třetí ms jsme začali zkoušet znovu.. 31.1. bylo vyvolání a revize,27.4. pos­lední ms a 1.2. mám TP. Zatím je všechno v pořádku. Ale obavy mám uvnitř pořád, budu šťastná až bude malý v pořádku venku.

B EL
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 3 inzeráty 29.11.18 18:51

Po třetí MS, ale nehrotila jsem to. Až když jsem se cítila fyzicky a psychicky Ok. Dřív bych do toho nešla.
V nemocnici říkali 2 měsíce, můj doktor nejlépe půl roku.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 29.11.18 21:27

U nás to bylo letos v srpnu ZT v 11tt Šestinedělí jsme dodrželi a ještě déle, protože jsem měla nějaké komplikace a dlouho bolesti :( Nechali jsme na radu doktrů projít od revize, dvě ms. a pak se začali znovu snažit. Zatím se nám nezadařilo a teď doufám, že NE/přijde čtvrtá :D Věřím, že se k nám miminko vrátí silnější a připravenější. Tobě přeji to samé, ať se co nejdříve dočkáte zdravého miminka :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 09:37

Alespon dve mns, nejlepe tri mesice od revize. (hormony, regenerace delohy)

světluška204
Povídálka 20 příspěvků 03.12.18 21:31

Ahoj holky, chtěla bych váš názor. Já musela na revizi letos v září (6.tyden), prvni MS jsem dostala po 7.tydnech vyvolavačkou a trvala dva dny a velmi slabá. Teď v prosinci to budou už tři měsíce od zákroku, myslíte, že už se můžeme snažit znovu? Jsem nedočkavá, ale nechtěla bych, aby to dopadlo znovu špatně.

Janita3
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 03.12.18 21:52

@světluška204 Ahojky, u nás to bylo letos v srpnu ZT v 11tt nechala jsem na rady dr. projít dvě menstruace a už se snažíme znovu. Vůbec nejsi nedočkavá, nechat projít dvě/tři ms jistě stačí, pokud se sama cítíš. Bohužel po tom, čím jsme si prošly se určitě budeme bát obě, aby se to neopakovalo :( Já si ale říkám, že až se k nám miminko znovu vrátí, bude silnější, připravenější a že už všechno dobře dopadne. Tobě taky moc přeju, aby další těhotenství bylo bez komplikací a skončilo zdravým miminkem v náručí :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >