Snášenlivost změny času :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
3Lu
Extra třída :D 10596 příspěvků 29.10.14 06:09
Snasenlivost zmeny casu :-(

Dobre rano, u nas uz od 4 h :zed:. Chtela jsem se zeptat, jak snasite vy a vase deti zmenu casu na cas zimni? Uz minuly rok jsme s tim meli problemy, mala zacla rano vstavat ve 4, ted od zmeny v 5 a dnes ve 4 :zed:. Co je ale horsi, my jsme s muzem byli vzhuru jeste pred ni. Vsichni jsme se do ted prevalovali a ne a ne usnout. Jak je tohle mozne? :nevim: I od te nedele jak se cas zmenil jsme jak prasteni palici po hlave.
Mate to nektera take tak? Snad se to brzy upravi…mala spi hodne skrz den, ta to dospi, ale co my :roll:.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
veronika6913
Závislačka 3395 příspěvků 29.10.14 06:14

U nas je to jako by se cas ani nemenil :-D prezili jsme to skoro bez povšimnutí :-)

3Lu
Extra třída :D 10596 příspěvků 29.10.14 06:24

@veronika6913 tak to vam zavidim :kytka:. Zmenu na cas letni nepocitujeme, ale tuhle ano.

ivulinaM
Závislačka 2575 příspěvků 29.10.14 06:27

@kaspluc to já to mám naopak - víc mi vadí ta změna na letní čas :roll:

Marcelka146
Kelišová 5147 příspěvků 29.10.14 06:28

Nikdy jsem změnu nepozorovala jak teď. Od změny času dcera vstává pravidelně v 5:10 a dneska udělala výjimku a vstala už v 4:50. Doufám, že se to co nejdříve srovná na jejích 6:30, jinak polezu po čtyřech.

3Lu
Extra třída :D 10596 příspěvků 29.10.14 06:33

@Marcelka146 ja tk driv, nez jsem mela malou take nijak nepocitovala…az nyni ty dva roky. A to si vem, ze nam vstava o pul 8 a dneska ve 4 :zed:. Minuly rok ji to vydrzelo az do zmeny na letni :pocitac:. Boze, snad me neceka to same.

mikkeilla
Kecalka 286 příspěvků 29.10.14 06:37

Dcera mi konečně před nedávnem začala spát do 7:30-8:00,ale jak se změnil čas tak mi vstává před šestou.. :? A když k ní vstávám ještě 6× za noc, protože je buď moc napláclá na žebřiny v postýlce nebo jí vypadne dudlík, tak taky nezářim elánem.. :?

Marcelka146
Kelišová 5147 příspěvků 29.10.14 06:37

@kaspluc
To mi ani neříkej, že to bude trvat tak dlouho. No, od ledna jdu do práce, takže to brzké vstávání už pak řešit nebudu, ale ráda bych se ještě ty poslední 2 měsíce vyspala.

3Lu
Extra třída :D 10596 příspěvků 29.10.14 06:41

@Marcelka146 tak snad neeee, ja doufam v lepsi zitrek :mrgreen:. Uz jsem ji vrazila homeopatika, nebo me odvezou.

@mikkeilla tak to mate take tak, jen my jsme se posunuly jeste vice smer NOC :zed:.

BabyBella
Závislačka 2874 příspěvků 29.10.14 06:44

@kaspluc je to hrůza vstává v 5

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 29.10.14 07:15

@Marcelka146 @kaspluc Vstávat v 5 hodin by byla pohoda. Syn (14 měsíců) už před změnou času vstával ve 4:30. A teď po změně je na nohou už ve 3:30. Navíc včera usnul v půl třetí a odmítl vstát (snažila jsem se ho vzbudit na véču, ale zamlaskal, zabručel a měl dál půlnoc. Takže dneska byl vzhůru už v půl jedné :roll:. Pak znovu ve 3:30. Finální probuzení pak bylo v 5. A pokaždé chtěl jídlo. Naštěstí se pak ještě nechal „ukecat“ ke spaní :) Ale hrůza. On normálně přitom spí krásně i 12 hodin bez probuzení.

jessikka
Extra třída :D 10899 příspěvků 29.10.14 07:30

U nas naprosto v pohode. V sobotu jsme ho venku hodne unavili a jeste dali spat o hodinu pozdeji. V nedeli uz vstaval podle noveho casu.

Mirka Dušínová
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 29.10.14 07:35

Ha - to je téma pro mě. :cert: Já nadávám jak špaček už od neděle, vykřikovala jsem tady na chlapa, ať mi ukáže jediného člověka, který o to stojí nebo aspoň nějakou studii o těch jakýsi energetických výhodách, ten na mě vyjel (což u něj nebývá zvykem) ať se uklidním, že on to nevymyslel :D tím jsem chtěla říct, že my dospělí to neseme fakt blbě :lol:, děti jsou za ty 4 dny srovnané a vstávají v 6 jako před změnou času - ale s miminem jsem to trochu lámala přes koleno večer, je zvyklá se v 6 jít koupat a spát, tak vymrčovala, ale po čtvrthodinkách jsem to postupně protáhli.

Flyingfrog
Extra třída :D 12171 příspěvků 29.10.14 07:45

Mně samotné jsou ty změny zatím jedno. Mladší ovšem vstal dneska nějak po páté ranní.

Tenhle čas je nám ale přirozený a už dávno chápu zesnulého pana Pecku, který proti změně na letní bojoval.

panenka87
Extra třída :D 13474 příspěvků 29.10.14 07:53

Ahoj holky, teď zrovna přemýšlím jak je to fakt na palici. Syn už mě od 4 hodin budí. Ať se snažím jak chci, už neusne. Takže já jsem KO.clo kdyby jsme muselmuseli třeba vstávat do školky, tak ta změna času se hodí ale takhle třeba máme nějaký kroužek v 10,který končí v 11. Ale ve 12 starého času je už hodně unavený. Takže ta cesta domů je náročná. A jak to pak přetáhne, je hodně protivný a nejde mu usnout.Tak třeba včera usnul až ve 2 a spal do 4. A usnul večer v 8 hodin, starého času v 9,což je na něj opravdu extrém. No a přijde mi, že čím pozdějrozděli usne, tím dřív vstává! :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >