Reklama

Snášíte dotyky v podbřišku v místě vaječníků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 13:39
Snášíte dotyky v podbřišku v místě vaječníků?

Zajímalo by mě, jestli to máte taky jako já, nebo jestli jsem nějaká „divná“. Nesnesu dotyk na podbřiško, třeba nějaký lochnutí atd, bojím se, jestli se mnou není něco špatně, gynekologické vyšetření v pohodě, ale už jen když mi doktorka promačkává břicho, cítím opravdu velké bolesti. Je normální, že dotyky v místě vaječníků jsou nepříjemné? Máte to taky tak?

Reklama

Reakce:

krispyna
Kecalka 451 příspěvků 18.01.18 13:44

Vnitřní ultrazvuk ti dělají? Mě teda takhle bolí v podbřišku jen při nějakém zánětu, ovulaci, nebo před ms. Ale i tak je to spíš takové popíchnutí, někdy tahání.. Jako první mě napadla endometrioza, ale to samozřejmě nechci nijak strašit nejsem lékař, ale běhám teď po doktorech dost často a také to zmínili.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 13:45

@krispyna dělali, nic nenašli. Nevím co to je, ale opravdu dotyk na podbřicho nesnesu, hlavně v místech vaječníků.

malá_holka
Kelišová 5109 příspěvků 18.01.18 13:55
@Anonymní píše:
@krispyna dělali, nic nenašli. Nevím co to je, ale opravdu dotyk na podbřicho nesnesu, hlavně v místech vaječníků.

Buď v klidu, nejsi sama. Taky mi to vadí, mám prej pevný svaly a musí víc zatlačit mudr a není to teda nic příjemnýho :roll:

krispyna
Kecalka 451 příspěvků 18.01.18 13:55

Ta endometrioza bohužel nemusí být na ultrazvuku úplně vidět, i když nějaké změny na vaječnících by asi měli být. Jak dlouho to máš? Každý je jiný já mám třeba svou teplotu 37,2 už několik let a každý se diví..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 13:57

@krispyna tohodle jsem si začala všímat až u první návštěvky gynekologa. Normálně mě v podbřišku vůbec nebolí, bolí mě, jen pokud se tam dotknu nebo přejedu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >