Sňatek v pracovní neschopnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy56
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 10:15
Sňatek v pracovní neschopnosti

S přítelem čekáme miminko a tak mě požádal o ruku. Jenže jsem na neschopence a tak nevím, jak by se to dalo udělat, aby jsme se v klidu mohli vzít, bez toho abych se bála že přijde na potvoru kontrola :lol: Nemáte s tím teď někdo zkušenost? Musím ukončit na víkend neschopenku a pak si ji vzít znovu? Přišli by jsme tím o dost peněz, když by se to zase počítalo od začátku :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8156 příspěvků 07.05.18 10:16

Leda se vzít během vychazek nebo počkat do nástupu na mateřskou

Jančakecalka
Generální žvanilka 20396 příspěvků 07.05.18 10:18

A co zkusit zajít na úřad a tam to říct, třeba by to šlo? Aspon by jste veděli, na čem jste ;)

Uživatel je onlinerozand
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 07.05.18 10:20

A co máš za problém, že jsi na neschopence? Nešlo by to řešit spíš se zaměstnavatelem?

vendys2277
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 10:21

@Andy56 já se tak vdávala letos v březnu, byla jsem na neschopence v době, kdy už mě platil stál, taky jsem měla obavy, ale nakonec jsem doktorce, která mě vystavila neschopenku řekla o svatbě a co kdyby přišla kontorla a ona mě vyšla vstříct, že by se to pak nějak udělalo :-)… kontrola nepřišla a svatbu jsem měla v místě bydliště a svatební noc už doma :-)… ale určitě ta svatba by mě stála i riskovat kontrolu :-)

terien
Kelišová 6405 příspěvků 07.05.18 10:27

Tak to ti asi nic moc není když zvládneš v neschopnosti veselku :mrgreen:

Andy56
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 10:28

@rozand jsem na rizikovém těhotenství
@vendys2277 No já jsem právě už taky v době, kdy mě platí stát. A přítel mě právě požádal o ruku, aby se mimčo narodilo do úplný rodiny. Zase čekat až na mateřskou, kdy už budu mít břicho jak blázen nechci, to bych raději svatbu odložila :lol: No a ty jsi se vdávala někdy v týdnu? Protože kdyby to bylo v sobotu, jak by jsme chtěli, tak to mi doktorka asi nenapíše že jsem u ní byla :lol:

cecetka
Kelišová 6828 příspěvků 07.05.18 10:29
@Tichošlápek píše:
Leda se vzít během vychazek nebo počkat do nástupu na mateřskou

V dobe vychazek by zvladla obrad, ne celou svatbu.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8156 příspěvků 07.05.18 10:31

@cecetka tak píše, ze jim jde o to, aby se mimco narodilo do komplet rodiny. To bych brala obřad, slavnostní oběd a pak dom jako dostatečné

vendys2277
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 10:32

Já se vdávala v pátek, ale doktorka říkala, že vždy to jde nějak udělat popřípadě jako že jedeš na pohotovost apod. říkala, že vše je to o lidech a hlavně má strašně moc ráda těhotné a muže, co se staví přímo k věci(svatbě), tak nevidí v tom problém… taky jsem na rizikovém, ale říkala, že svatba tomu nijak nevadí, když se nebudu stresovat :-)

Verurizeckova
Kecalka 184 příspěvků 07.05.18 10:33

Měla jsem svatbu ve 30. týdnu, byla jsem taky na státní neschopence. Z kontroly jsem měla trošku vítr, ale chtěli jsme se taky vzít, abychom byli úplná rodina a měli jsme krásnou veselku a pak jsem si na kontrolu ani nevzpomněla. S doktorem jsem byla taky domluvená, že kdyby něco, tak to nějak uděláme… Kontrola nepřišla, na neschopence jsem byla 5 týdnů…

cecetka
Kelišová 6828 příspěvků 07.05.18 10:34
@Tichošlápek píše:
@cecetka tak píše, ze jim jde o to, aby se mimco narodilo do komplet rodiny. To bych brala obřad, slavnostní oběd a pak dom jako dostatečné

@Andy56 nepise, o jaky typ svatby se jedna :nevim:
Pokud jen obrad s obedem, tak v pohode.

Andy56
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 10:35

@terien to jestli mi něco je nebo není, na to jsou naštěstí doktoři. Nikdo tu nemluví o žádný veselce. Jen se chceme na úřadě vzít, kde bude rodina a svědci. Dát si oběd a posedět. Žádná propařená noc se nechystá. A jestli si myslíš, že jsem na neschopence dobrovolně, tak to jsi na omylu. V životě jsem na ní nebyla a nemam ráda, když si někdo hned musí do někoho rejpnout a to nezná ani situaci druhého. :zed: :zed:

vendys2277
Povídálka 14 příspěvků 07.05.18 10:37

@Andy56 my to měli úplně stejně, svědci, rodiče, sourozenci a babičky… obřad, oběd, focení a domů :-)… určitě za ten den stojí i riskovat a opravdu nemyslím si, že by to mělo až tak moc zhoršit zdravotní stav těhotné, spíš naopak :-) :-)

Andy56
Kecalka 111 příspěvků 07.05.18 10:40

Když jsme počítali, jestli se to dá stihnout za těch 6 hodin, tak nám to prostě nevychází. Bylo by to fakt jen tak tak. Chceme alespoň nějaké fotky a naházet pak do sebe rychle oběd a běžet domu kvůli kontrole je drsný no. :,( Kdyby šli vycházky prodloužit jen o 2 hodiny, stačilo by :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Fotbalisté Gündogan a Özil s Erdoganem. Není to váš prezident! běsní Němci

Velkou vlnu nevole rozpoutala fotografie, na níž jsou prvotřídní němečtí... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama