Snažení 1 rok - zoufalství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
24.11.21 15:02

Snažení 1 rok - zoufalství

Ahoj holky, snažíme se s přítelem skoro rok.

V průběhu roku jsem během ovulace slabě krvácela, následně jsem šla na gyndu, kde mi řekl, že tam vidí polyp.
Byla jsem tedy objednaná na hysteroskopii, v nemocnici vše proběhlo v pořádku, prý tam žádný polyp nebyl pouze zvýšená děložní sliznice.

Na kontrole na gyndě mi pak řekl, že je vše v pořádku a že by neměl být problém, kdyby se do jara nezadařilo, máme přijít oba na jaře na větší vyšetření.

Začínám být zoufalá a bojím se.
MS jsem měla dostat včera, zatím nedorazila, ale už se úplně hrozím příchodu :zed:

Všem ostatním držím palce, jsou to vážně nervy.
Podělíte se o své příběhy, atd?

Nikomu jsem se nesvěřila a ráda bych to alespoň takhle probrala :) Ať v tom nejsme samy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.11.21 15:12

@lenickaa5 Ahoj, jsme na tom podobně..s manželem se snažíme od Ledna, takže za chvíli to bude rok..v Dubnu jsem si prošla ZT, o to horší to pro mě je :(
Snažím se na to nemyslet, ale ono se to snadněji říká a hůř dělá že :)
Nikdy jsem nechtěla bych taková ta snaživá Zoufalka, ale už se ze mě pomalu stává… poslední měsíce příchod ms vždy obrečim :(

Držím ti palce ať se vám to co nejdříve povede! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65202
24.11.21 15:18

@lenickaa5 moje snažení 8 let a 5 let. Poslední šel záhadně už po roce. Hlavně to nevzdávat, 3/4 úspěchu jsou prostě v hlavě. xim víc stresujes, tím horší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 15:19

@ZvědaváTerr To mě mrzí, také se snažíme od ledna, přijde mi to nekonečné :(
Jinak vše úplně stejné, od začátku jsme si řekli, že tomu necháme volný průběh a nebudeme to ´´řešit´´. Jenže další a další měsíc, úplně se hrozím až to dostanu, pořád pročítám tyhle skupiny, co může být špatně nebo se naopak uklidňuju, že to snad brzy přijde :)
Taky se snažím být v pohodě, snažíme se výletit, cestovat, ale jak se blíží menstruace, tak už nemyslím v podstatě na nic jiného.
Snad se brzy dočkáme :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.21 15:27

@lenickaa5 to máme stejné pocity..taky vyletujeme, byli jsme na několika dovolených, snažíme se přijít na jiné myšlenky :D já to navíc prožívám víc jak manžel..ten je zatím celkem v klidu :)
Tak doufám že si začátkem ledna třeba napíšeme že se to povedlo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 15:27

@martina.se Je mi to jasný, ale je to těžké. Snažím se od toho odreagovat, co to jde. Ale ty otázky a narážky i v práci, jestli se snažíme a nechci už miminko?
To pak prostě člověka mrzí… Když nikdo neví, co za tím vše je :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 15:30

@ZvědaváTerr Přítel je taky celkem v klidu nebo to tolik nedává najevo, ale vím, jak by taky chtěl rodinu :srdce: viď? kéžby nebo i teď kolem těch Vánoc takový zázrak :) pořád doufám, jak by to mohlo vyjít ´pod stromeček´´.

Taky jsem nikdy nečekala, jak to může být na tu psychiku náročné, dokud si tím člověk sám nezačne procházet :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3597
24.11.21 15:38
@lenickaa5 píše:
@martina.se Je mi to jasný, ale je to těžké. Snažím se od toho odreagovat, co to jde. Ale ty otázky a narážky i v práci, jestli se snažíme a nechci už miminko?
To pak prostě člověka mrzí… Když nikdo neví, co za tím vše je :(

Od tech narazek se clovek musi odprostit. Ja si jich taky uzila az az, na prahu tricitky, behem dvou let dva potraty o kterych nikdo nevedel a do toho narazky od rodiny, od kolegu…Proste to musis kousnout a nepoustet si to moc k telu, jinak te to semele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 15:44

@Ernais a už se povedlo? nebo se taky stále snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
24.11.21 16:53

Ahoj, my se snažíme už rok a půl a stále nic :( takže zoufalá jsem až až.. poslední půl rok to pokaždé obrečím.. nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu mít takovýhle problémy.. ale to nenapadne asi nikoho.. přeji všem ať se to podaří 💕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3597
24.11.21 17:43
@lenickaa5 píše:
@Ernais a už se povedlo? nebo se taky stále snažíte?

Ted jsem ve 28tt a zatim to vypada, ze to tentokrat dotahneme do konce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15012
24.11.21 17:47

@lenickaa5 Ahoj, úplně tě chápu, myslela jsem si, že otěhotním hned po svatbě a prd, čekali jsme skoro 2 roky, tečh stojek a svíček co jsem udělala, počítala, pořád se testovala, měřila teplotu.. :roll: pomohla až inseminace, manžel mě horší spermie (v tu dobu kouřil). Druhá dcera se povedla sama a skoro hned (to už manžel nekouřil) Hodně je to v hlavě, vím, že se to říká těžko a i dělá, ale zkuste to úplně vypustit. Držím všem palce :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
24.11.21 18:28

Já šla po 1,5 roku společného života a nechránění se do car, ve 32 letech. Teď už tam jsem přesně 2 roky. Laparaskopie, a další vyšetření se ukázala v pořádku. Iui 2 x, nic. 2 x ivf, již 5. vklad embrya. Nyní čekám na výsledek, už je mi 35 a dítě nikde. Je to děsný, hlavně ten příšernej tlak okolí… To bych mohla vyprávět. Kolikrát už uvažuju, že to vzdám a prostě odejdu. Už to ale beru víc v klidu, než v těch počátcích, a ani už netestuju, kašlu na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 18:43

@Ernais tak to gratuluju a držím palce ať je vše v pořádku 🙂
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
24.11.21 18:45

@lucynka25 tyjo tak to je super, jsem rada, ze se povedlo :) doufám, ze se všechny dočkáme :)
Ty stojky a svíčky znam, pak člověk vážně dela úplně věci, co by nikdy neřekl a je pomalu jak blázen 😀
Je to pravda, musíme proste myslet pozitivně a chce to čas ❤️ Ale někdy to na člověka tak dolehne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat