Snažení 2018 první návštěva C.A.R České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 13.11.18 16:21
Snažení 2018 první návštěva C.A.R České Budějovice

Ahoj holky čeká mě první návštěva v C. A. R Pronotalu v Českých Budějovicích ráda bych kdyby jsme se navzájem podporovali, psali si zkušenosti atd přidá se někdo :think: :kytka: :kytka:

Reakce:
quanavera
Kecalka 399 příspěvků 13.11.18 18:05

ahoj taky se snažíme o druhé, ale v artu.

Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 13.11.18 19:02

@quanavera já na doporučení nakonec půjdu do Pronatalu, prvně jsem chtěla do Artu ale četla jsem lepší ohlásí na Pronatal. A ty máš první mimi z ivf?

quanavera
Kecalka 399 příspěvků 14.11.18 00:01
@Lulusila píše:
@quanavera já na doporučení nakonec půjdu do Pronatalu, prvně jsem chtěla do Artu ale četla jsem lepší ohlásí na Pronatal. A ty máš první mimi z ivf?

No pronatal je prý dražší a o moc lepší přístup tam není.První dítě mám přirozeně, umělko řešíme kvůli novému příteli má hodně špatný spermiogram.

Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 14.11.18 01:24

@quanavera Tak to ti přeji hodně štěstí :kytka: Já jsem objednaná na 5 prosince už se těším ;)

quanavera
Kecalka 399 příspěvků 14.11.18 18:54
@Lulusila píše:
@quanavera Tak to ti přeji hodně štěstí :kytka: Já jsem objednaná na 5 prosince už se těším ;)

Ja uz moc nedoufam… po 5 letech u nas vlastne jeste ani na ivf nedoslo, porad je v leceni …pry by bylo zbytecne zkouset s tak spatnym spermiogramem takze do nej cpou jsem antibiotika. Ted jsem mu rekla ze to zkousim naposled a jestli to nevyjde pujdem do darovanych.

quanavera
Kecalka 399 příspěvků 14.11.18 19:00

Jinak taky ti preji at ti to vyjde co nejdriv …

Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 14.11.18 19:44

@quanavera to mě mrzí :,( u nás naštěstí smermiograf úplně v pohodě, ty jo pět let to je teda dlouhá doba :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 19:47

@Lulusila Ahoj, ja do Pronatalu chodim asi 3/4 roku a jsem velmi spokojena. Libi se mi pristup. Vzdy se mnou proberou, co je potreba, muzu se ptat. Sestricky jsou usmevava slunicka, dodaji mi optimismus i kdyz mi je mizerne, ze stale nejsem tehotna. Doktori jsou taky sympaticti a rozhodne nemuzu rict, ze by mi hned nekdo nutil IVF, i kdyz k ni po case stejne doslo.
Omlouvam se za anonym, ale nechci aby byl muj nick spojen s konkretnim mestem a carem.

Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 14.11.18 20:30
@Anonymní píše:
@Lulusila Ahoj, ja do Pronatalu chodim asi 3/4 roku a jsem velmi spokojena. Libi se mi pristup. Vzdy se mnou proberou, co je potreba, muzu se ptat. Sestricky jsou usmevava slunicka, dodaji mi optimismus i kdyz mi je mizerne, ze stale nejsem tehotna. Doktori jsou taky sympaticti a rozhodne nemuzu rict, ze by mi hned nekdo nutil IVF, i kdyz k ni po case stejne doslo.
Omlouvam se za anonym, ale nechci aby byl muj nick spojen s konkretnim mestem a carem.

Tak to je super :potlesk: mám se na co těšit a jaký ti dělali vyšetření?jestli nevadí že ptám ;) a jestli na něco přišli, a potom poslední jak často se tam chodí :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 21:05

@Lulusila Ja uz tam sla s konkretnim problemem a Dr. v caru diagnozu potvrdil. Hormonalni profil jsem mela uz od me gynekolozky, tak ten nedelali znovu. Pak byl manzel na spermiogramu, oboum nam vysetrovali pohlavne prenosne nemoci, byli jsme na genetice.
Pocet navstev se lisi podle toho, co se zrovna deje. Nejvic jich bylo behem IVF, to byly asi 4 kontroly do odberu vajicek, pak odber, pak ET a pak krev na hcg. Behem IUI tech kontrol bylo mene 1-2 pred IUI a pak na krev jak to dopadlo. Nez se neco zacalo dit, tak byly asi 2 navstevy.

Lulusila
Povídálka 32 příspěvků 27.11.18 10:01

Ahoj holky, tak já se po dlouhém rozmyšlení nakonec rozhodla jít do Artu????v pátek jdeme na první konzultaci… :P přejít do jiného Caru můžu kdykoliv.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >