Snažení 2019 na pozitivních vlnách

Fotoalbum tématu (51) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineKeshi
Závislačka 2855 příspěvků 14.12.18 17:42
Snažení 2019 na pozitivních vlnách

Pokračovací diskuze pro „V roce 2018 otěhotním a basta!“
Protože my se nevzdáváme! :pankac:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 84 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1335 příspěvků 14.12.18 17:59
:mrgreen:
Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 14.12.18 18:12
@Keshi píše:
Pokračovací diskuze pro „V roce 2018 otěhotním a basta!“
Protože my se nevzdáváme! :pankac:

holku jsme měli na druhý pokus, kluka na první pokus..

histep
Závislačka 4021 příspěvků 14.12.18 18:17
@Forest_Gump1 píše:
holku jsme měli na druhý pokus, kluka na první pokus..

A co jako?

@Keshi Bezva :kytka:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 14.12.18 18:22
@histep píše:
A co jako?@Keshi Bezva :kytka:

vysvětli mi proč se snažíš a nenecháš to přírodě. čím je v tomhle člověk urputnější a ve stresu, tělo to pozná a brání se. potom může být problém otěhotnět. Mojžíšová je dobrá..

histep
Závislačka 4021 příspěvků 14.12.18 18:28

@Forest_Gump1 To, ze se snazim o poceti, neznamena, ze jsem urputna, ve stresu, ze je problem otehotnet ani ze neznam mojzisovou.
Spis ty vysvetli, proc lezes do diskuse, pokud se te netyka a honis si tady triko?

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 14.12.18 18:32
@histep píše:
@Forest_Gump1 To, ze se snazim o poceti, neznamena, ze jsem urputna, ve stresu, ze je problem otehotnet ani ze neznam mojzisovou.
Spis ty vysvetli, proc lezes do diskuse, pokud se te netyka a honis si tady triko?

triko si nehoním. Mojžíšová je ženská která vymyslela cviky, které odstranily problémy s otěhotněním u spousty žen. Googlovat snad umíš. My jsme to podstoupili a jaký byl výsledek jsem napsal. Ale když ti to tak vadí, tak zdravím..čau.

Uživatel je onlineKeshi
Závislačka 2855 příspěvků 14.12.18 18:54

@Forest_Gump1 Jaký smysl má toto sdělení? :think: :nevim:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2005 příspěvků 14.12.18 19:08
@Keshi píše:
@Forest_Gump1 Jaký smysl má toto sdělení? :think: :nevim: [/citace
@Keshi píše:
@Forest_Gump1 Jaký smysl má toto sdělení? :think: :nevim:

to nemá cenu. snaž se a dočkej se, přeji vše dobré.komu není shůry dáno v apatyce nekoupí :nevim: :nevim:

Naomi14
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 14.12.18 19:09

Ahojky kocky tak i ja se pridam tento rok uz snad bude lepsi, hned v lednu nas cekaji odbery na genetiku a me vysledky z imuna. Pani sice nevedela co vse ma nabrat ale vzaly mi asi 8-9 ampuli :lol: tak budu doufat s vama ze to klapne kdyz rok 2018 kterej nebyl moc peknej jak pro me tak pro mnohe z vas hodime za hlavu a zacnem znovu od zacatku :srdce: dezim palecky vsem co se snazi cekaji a budou cekat :srdce: :srdce: :srdce:

Zuzanice011
Závislačka 3144 příspěvků 14.12.18 19:14

Tak já se taky přidám, jelikož mě bolí celé odpoledne břicho, tak nám to tento rok taky neklapne :pocitac: Tak snad ten rok 2019 bude pro nás všechny zbývající lepší než ten predesly :srdce: :hug:

Zuzanice011
Závislačka 3144 příspěvků 14.12.18 19:15

@Naomi14 Zrovna jsem na tebe kterysi den myslela, jak se ti daří :kytka:

Helca83
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 14.12.18 19:20

Ja se taky pridavam :hug:

Naomi14
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 14.12.18 19:23

@Zuzanice011 ahoj berusko, v nedeli by mel byt konec 6 nedelka a ms nikde ale bricho uz me boli tyden tak uvidime co z toho bude. Nebejt injekci tak ani poradne necistim protoze nastal potrat a odesel plod nebo jak to nazvat a krvaceni se zastavilo, ale jelikoz jsem na revizi nechtela protoze v dubnu to pro me bylo strasne lezet na pirodnim kde mi placou miminka a poslouchani monitoru byl takovej napor ze se divim ze jsem schopna fungovat. Ale jak se rika spolkla jsem horkou pilulku zivota a musim jit dal jako kazda z nas. Takze uvidime co bude no :? A co u tebe zlaticko?

Uživatel je onlineKeshi
Závislačka 2855 příspěvků 14.12.18 19:26

@Forest_Gump1 Pane Gumpe / paní Gumpová. Je tady spousta děvčat, co to nechávaly na přírodě třeba deset let a nic neřešily. Že Vám se to povedlo na první a druhý pokus neznamená, že to jde každému. Víte, jsou i třeba krevní mutace které tomu brání, genetické vady, gynekologická onemocnění. Možná by neuškodilo trochu empatie. Užijte si krásné svátky. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 84 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >