Snažení a ovulační testy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Violla
Kecalka 275 příspěvků 11.08.18 19:54
Snažení a ovulacni testy

Ahoj holky.
Již mám 10ti letou dceru která byla neplanovana. Teď se druhý měsíc snažíme s přítelem o miminko tak jsem se rozhodla zakoupit ovulacni testy a zjistit kdy ji vlastně mám protože jsem tohle nikdy nesledovala.MS mám pravidelnou po 28 dnech. Jelikož se sledováním ovulace a hlenu a podobně nemám zkušenosti a nesleduji to normálně tak asi budu za blbce :D Přikládám foto testu. Hezky se zabarvuji, tudíž to můžu brát že se ovu blíží? Předem děkuji za reakce :mavam:

Reakce:
Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 11.08.18 20:03

@Violla doporučuji testovat ve stejnou dobu a spíš odpoledne, z mojí zkušenosti. A občas se stane že tu nejvyšší hladinu lh hormonu nezachytis

Violla
Kecalka 275 příspěvků 11.08.18 20:10
@lachtanice86 píše:
@Violla doporučuji testovat ve stejnou dobu a spíš odpoledne, z mojí zkušenosti. A občas se stane že tu nejvyšší hladinu lh hormonu nezachytis

Děkuji za reakci. Podle těch testu jsem zjistila že jsme se vždy snažili až po.Ted se tedy tulime dost často tak už by to mohlo vyjít :D

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 11.08.18 20:20

Pokud budete mít sex ob den, určitě se trefíte… ale je fajn vědět, že ovulace probíhá, nicméně při pravidelných cyklech bych neočekávala problém :kytka:

Zatím ovulace nebyla, testuj odpoledne v podobnou dobu. Hladina LH kolísá, nemusí to zatím znamenat nic, až budou obě čárky stejně silné, je to ono. Jo a doporučila bych používat stále stejnou značku (aspoň po dobu jednoho cyklu), jiná značka může mít jiné množství barviva a někdy to pak mate…

Violla
Kecalka 275 příspěvků 11.08.18 20:28
@radkka píše:
Pokud budete mít sex ob den, určitě se trefíte… ale je fajn vědět, že ovulace probíhá, nicméně při pravidelných cyklech bych neočekávala problém :kytka:Zatím ovulace nebyla, testuj odpoledne v podobnou dobu. Hladina LH kolísá, nemusí to zatím znamenat nic, až budou obě čárky stejně silné, je to ono. Jo a doporučila bych používat stále stejnou značku (aspoň po dobu jednoho cyklu), jiná značka může mít jiné množství barviva a někdy to pak mate…

Děkuji moc. Mám testy od Dr. Maxe tak snad jsou dobrý :think: Sex máme docela často i mimo snažení tak snad se zadari :D Když jsme se snažením začali tak jsem teď zjistila že mám tedy ovu úplně v jinou dobu než jsem si myslela podle bolesti prsou a podbřišku což mě tedy v tom případě bolí až po ovulaci

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 11.08.18 20:43
@Violla píše:
Děkuji moc. Mám testy od Dr. Maxe tak snad jsou dobrý :think: Sex máme docela často i mimo snažení tak snad se zadari :D Když jsme se snažením začali tak jsem teď zjistila že mám tedy ovu úplně v jinou dobu než jsem si myslela podle bolesti prsou a podbřišku což mě tedy v tom případě bolí až po ovulaci

Ať to brzy vyjde :kytka: Já měla zase bolesti prsou a břicha den před :mrgreen: a to ukrutné, jindy mě prsa vůbec nebolí a menstruaci sice mám bolestivou, ale s tímhle to nešlo srovnat :roll: ale zase jsem si říkala, že aspoň vím, že ovulace přišla.

Violla
Kecalka 275 příspěvků 13.08.18 19:27

Holky, poslední spodní ovu test je z dneška. Myslíte že už ho můžu brát jako pozitivní? Dnes jsem 12DC a dopoledne bolesti v pravém podbřišku

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >