Snažení a přítelova ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sonik8721
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 06.01.17 07:59
Snažení a prítelovi atb

Dobré ráno všem :mavam:
Mám dotaz. S přítelem přítelem snažíme o miminko, ale jako na potvoru má přítel zápal plic a antibiotika.
Myslíte, že by to mohlo mít nějaký vliv na plod a měli bychom se snazenim počkat? Ja jsem zcela zdravá, ale kdyby měl někdo stejnou či podobnou zkušenost, budu ráda za každou radu :) :andel:

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 06.01.17 08:07

Jaký vliv by to mělo mít? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 08:16

:lol: promiň, jen jsi mi připomněla, že obě naše děti se narodily do roka poté, co měl manžel zápal plic… ;) A obě byly hned na poprvé. Ale, na druhou stranu musím přiznat, že se narodily později než za 9 měsíců od toho zápalu…
Letos, když ho měl pravděpodobně také, jsme se smáli, že bychom si měli dávat hodně bacha, protože třetí skutečně nechceme… :mrgreen:

sonik8721
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 06.01.17 08:21

Aha, tak vidíte :mrgreen: a já měla pochybnosti, že aby tím třeba nebyly nějak ovlivněny spermie :think:
Tak si d tím asi nebudu dělat starosti tedy :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 06.01.17 08:33

A se zapalem plic s nim chces spat?

Terisos
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 06.01.17 08:40

Měl by asi spíš odpočívat…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 09:06

Pokud má skutečný zápal plic, tak bude minimálně do dobrání atb. KO. Manžel se vždy začal vzpamatovávat tak týden po dobrání, neschopenku měl vždy měsíc a bylo to tak akorát. Ale pak byl tak odpočatý… :mrgreen:
An. 2

blumen
Hvězda diskuse 42053 příspěvků 06.01.17 09:28

Behem nemoci se od sebe izolujeme, at se nenakazime vzajemne, pri sexu si kaslat do obliceje by me teda nelakalo.

sonik8721
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 06.01.17 10:00

Tak za prvé nejsem tak stupidní abych na přítele ležela, když bude mít horečky nebo si budeme kašlat do obličeje ;)
Příteli je již lépe a chce sám od sebe, pouze jsme se chtěli informovat, zda to nemá nějaký vliv na spermie, když bere atb, jak jsem psala..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >