Reklama

Snažení a snažilky po mimoděložním těhotenství

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monouch
Kecalka 247 příspěvků 18.01.17 23:04
snazeni a snazilky po mimoděložním těhotenství

Ahoj, chtěla bych založit diskusi snazilek, které si prosly mimodeloznim tehu, jedno dítko uz mam a moc si prejeme druhé, je to už 9 mesicu od operace, není to cely rok teda jeste, ale touha po dítěti je hrozná a taky bych rada slyšela nějaké pozitivní zprávy od těch, co jim to uz vyšlo;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Reakce:

monouch
Kecalka 247 příspěvků 18.01.17 23:07

Jinak mi teda chybi pravý vejcovod…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 19.01.17 01:09

Me taky chybi pravy vejcovod po GEU. Po sestinedeli jsem nechala probehnout 1 ms a dalsi uz neprisla. Narodilo se zdrave mimco. Pak jsem otehotnela jeste 2×, jedno ZT a z dalsiho je mimco. Takze ano, vyslo to a Tobe to vyjde taky :hug:. Dokonce jsem slysela, ze zdravy vejcovod dokaze prevzit funkci chybejiciho a pro vajicko si „sahnout“ k druhemu vajecniku. To posoudit nemohu, otehotnela jsem pokazde z vajecniku, kde vejcovod je, ale kdo vi… :)

monouch
Kecalka 247 příspěvků 19.01.17 08:32

Jee, moc dekuju za zkusenosti :-) no mě ted dr. Na kontrole říkala, at se s tím smirim, necham tomu tak pět let a podobne, chtěla mi pomoc, ale spis me trochu zdeptala ;-) snad se nám teda taky zadari :-)

monouch

.

Příspěvek upraven 19.01.17 v 08:33

monouch

. Omylem jsem vložila 3× tak radši ty tečky, nevim, jsk to smazat :-D

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 19.01.17 08:55

Taky jsem po mimodeloznim těhotenství a byl mi odebrán levý vejcovod… přesně po roce jsem otehotnila a mám měsíčního chlapečka… nebojte se i vám se zadari…přeju hodně zdravicka a stesticka

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 19.01.17 09:13

V dubnu 2016 mimoděložní-nemám levý vejcovod. Nyní jsem v 17tt. Na první dceru jsme čekali 4 roky, teď se zadařilo 2× po sobě na „první dobrou“ Nevěšte hlavu, ono to příjde

Reaskiller
Kelišová 5280 příspěvků 19.01.17 09:48

Damy, 24.12.2014 operacia pre GEU na lavej strane, od tej doby jedno biochemicke a nedarilo sa nam, tak sme sa na to vyprdli..

monouch
Kecalka 247 příspěvků 19.01.17 10:00

Dekuji vam všem za komentáře, moc me povzbudily, az teda reaskiller :-( a nějaké dítko už mas? Nebo nějaký dalsi problém? To snažení je na hlavu, nedivím se, ze jste se vyprdli, ale tak chránit se nechranite, ne?;-) ja doufám, ze se nam brzo taky povede!!!:-)

Leppäkerttu
Ukecaná baba ;) 1755 příspěvků 19.01.17 10:29

Ja mela mimodelozni v kvetnu 2015, reseno injekcemi, oba vejcovody mi zustaly. Od cca listopadu 2015 se snazime, par zpozdenych ms, jednou slabe pozitivni test, nic vic. Ted asi prestanem, protoze to prestavam psychicky davat. Deti nemame. Tak snad budes mit, zakladatelko, vic stesti :hug:

Edit. ted ctu, zes v uvodnim prispevku chtela pozitivni zpravy. Tak to se omlouvam :zed:

Reaskiller
Kelišová 5280 příspěvků 19.01.17 10:47

@monouch Ja mam Crohna ale to vraj neovplyvnuje otehotnenie.. v januari sme boli este v Plzni u pani doktorky Ulcove - Gallove na imunologii, tak uvidime ako nam dopadnu testy..ale ze by sme sa vehementne snazili to nie, ovulacne testy som vyhodila, tehotenske tiez, nesledujem uz ani ovulku, sex len ked nas napadne a je cas :) Inak testy vsetky mame v poriadku, SPG nadpriemerne, vajicka sa tvoria, MS ukazkova (28-29 dni).. A dietko nemame.. takze sme sa rozhodli byt bezdetny karieristicky par :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: srandujem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proste.. budeme bez deti no..

Ale urcite sa Vam podari :) o tom niet pochyb, ako vidis, babam sa zadarilo bez problemov :) drzim palce! ;)

Reaskiller
Kelišová 5280 příspěvků 19.01.17 10:52
@Leppäkerttu píše:
Ja mela mimodelozni v kvetnu 2015, reseno injekcemi, oba vejcovody mi zustaly. Od cca listopadu 2015 se snazime, par zpozdenych ms, jednou slabe pozitivni test, nic vic. Ted asi prestanem, protoze to prestavam psychicky davat. Deti nemame. Tak snad budes mit, zakladatelko, vic stesti :hug:Edit. ted ctu, zes v uvodnim prispevku chtela pozitivni zpravy. Tak to se omlouvam :zed:

Sme na tom podobne.. :? ale prestavka pomaha.. Drzim palce nech to dopadne dobre :)

monouch
Kecalka 247 příspěvků 19.01.17 11:02

Ja to tak nemyslela, ze chci jen pozitivní!!!;-) samozřejmě, ze ty pozitivní povzbudi nejvíc, ale ono i sdílené trápení je lepší, než kdyz je na to člověk sam(teda s partnerem, ale znáte to ;-))

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 19.01.17 11:13

@Reaskiller ani se vám nedivim…je to radost mít dítě ale dokad je vše v pohodě jak se něco děje a dítětem je to horor ten strach

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama