Snažení aneb přestat na to myslet

15
27.5.18 17:21

Snažení aneb prestat na to myslet

Ahoj! Mile maminky, s přítelem se snažíme o miminko. Antikoncepci neberu už rok. Nikdy jsem moc nehlidla ovulaci, ale teď naposled jsme měli styk o den dřív než ovulace. A já nevím jestli je to vsugerovane ale cítím změny. Mám citlivá prsa, od včera mě poboliva v podbrisku. Vím ze se na to nemá myslet ale jak se toho mám zbavit abych na to pořát nemyslela a nehlidala se? :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
27.5.18 17:22

@Kačakaba proste to nehlidej, zadny prsa, zadny pobolivani,nic.Ono si k vám najde cestu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.5.18 17:24

@Dojcanis to si říkám pořát ale nějak mi to nejde, už se snažíme dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7817
27.5.18 17:25

Zacni treba kreslit nebo proste neco delat jineho.. ja musela na zahradku takze dve hodiny jsem okopavala zahony, zalevala, sadila salaty a hulakala na psa at drzi zobak protoze furt po me steka jak kdyby mi nadavala „matko kurnik ja uz chci dom, je vedro do haje“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.5.18 17:26

@Reaskiller to Jo já kreslim ale pak si sedmi k televizi a je to :D v práci mám taky dost času na přemýšlení. Proste hrůza :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16797
27.5.18 17:32

Mně ke klidu pomáhá jóga a procházky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
27.5.18 17:38

Zkus kontryhel. Me to uz trikrat zabralo. Pila jsem ho od prvniho dne ms 10 dnu. Pak jsme kolem ovu na to vlitli. Testy jsem nedelala, nainstalovala jsem si appku na hlidani ms a ovulace. Klaplo to do dvou mesicu. Nemyslet na to dle meho nejde, hlavne kdyz si to clovek moc preje. A ja jsem si to po zamklem prala opravdu hodne. Preji hodne zdaru :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13716
27.5.18 17:45

Z hlavy to nedostaneš nikdy. Zvlášť když se snažíte. Ale z vlastní zkušenosti můžu říct že když jsem doufala, měla jsem bolesti prsou a tak a dostala jsem ms až v měsíci kdy se povedlo sem necítila změny žádné. A to jsme se snažili dlouho a mám za sebou i potraty a zt. @Kačakaba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
27.5.18 17:55

@Kačakaba Taky jsme se snažili cca rok a podařilo se až díky inseminaci od doktora. Těhu skončilo zamklým, tak jsme se po revizi nesnažili vůbec a dopadlo to hned po první menstruaci. Lepší je to neřešit, užívat si milování a ono to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.5.18 17:59

@lolink kontryhel mám :) koupila jsem si ho ale pozdě na to aby ho zacla pít od prvního dne tak jsem měla asi jen dva sáčky. Ale říkám si ze když to teď nevyjde příští měsíc se do toho vložím. :) a má se to pít i v den ovulace? Já mám nepravidelný cyklus takže si dělám ovulacni testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
27.5.18 18:16

Jedine, co pomohlo me na to opravdu uplne zapomenout, byl momentalne zakaz snazeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
27.5.18 18:19

Nemyslet na to… joooo kdybych věděla jak, bylo by to super. :D My se teda snažíme zatím krátce, a fakt se snažím na to nemyslet, ale nejde to. Myslím na to pořád. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.5.18 18:20

@Mipetonka no je to hrůza ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
27.5.18 18:20

@Kačakaba vsude se tvrdi beco jineho. Ale zpusobuje to stahy delohy, takze max do ovu. Ja to pila tech deset dnu, nekdo pije 14. Ale rpzhodne by se nemelo cely mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
27.5.18 18:21

@lolink dobre díky :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu