Reklama

Snažení až za dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karkuš
Kecalka 256 příspěvků 04.10.10 13:58
Snažení až za dlouho

Zvu všechny holky nesnažilky, se kterými už cloumají mateřské pudy, ale z nějakého důvodu ještě není správný čas na dítě. V deníčku katky such „snažení je stále hodně daleko“ se nás pár našlo a třeba se ještě další bázlivé smíračky přidají ;) Nejsem příznivec zamčených diskuzí, třeba tu budeme kafrat i několik let, tak bych ráda nechala diskuzi otevřenou ať mají i další nevybouřené budoucí snažilky možnost se přidat…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

karkuš
Kecalka 256 příspěvků 04.10.10 14:06

A zrovna o sobě něco napíšu, ať víte, s kým máte tu čest 8-)
Je mi 24 let a studuju v Brně. Po Novém roce tu školu snad už doklepu (však už je taky načase) a začnu se poohlížet po nějakém zaměstnání (to abych dostala mateřskou a rodičák jaký chci - hahá, jsem teoreticky dobře připravená :mrgreen: ) Z Brna nepocházím, ale žiju tady už pár let a asi se tady někde poblíž i usadím. Snažení plánuju tak za 2-3 roky nejdřív, záleží, jak s přítelem vyřešíme bydlení…

evel
Kecalka 257 příspěvků 04.10.10 14:48

Ahojky a díky za založení diskuze, dobře že jsi se toho ujala :mrgreen: Tak tady, tedy něco o mě: Je mi 25 let. bydlím v Praze, Školu už mám naštěstí za sebou a v práci, která mě konečně baví a naplňuje jsem čtvrtým rokem. S přítelem jsme spolu sedům a půl roku, z toho sedm let spolu bydlíme a půl roku jsme zasnoubeni, ale svatbu plánujeme až na příští rok, nejspíš v září :srdce: bydlení jsme si pořídili a tak teď platíme, platíme a platíme :roll: proto jsme se domluvili, že na miminko by bylo ideální ještě chvilku počkat, nejlépe tak dva roky, kdy už budeme mít o hodně placení méně :think: to je tedy o mě :mavam:

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 04.10.10 16:10

Ahojky holky :-)
Karkuš - jsem ráda, že ses toho ujala :-) Bůh ví jak by to dopadlo, kdybych se snažila založit něco já :-D
Jak dlouho jste spolu s přítelem? :-)
S bydlením to je někdy těžké, ale snad bude vše OK a podaří se vám to vyřešit bez problémů :-)

Evel - to ti, v dobrém, závidím, že máš práci, která tě baví :-) Tady u nás nebude jistě nic dobrého k sehnání, když jsou tu i lidé, kteří 2 roky po maturitě stále nemají místo :-(
Tady se jede jedině „přes známé“ - si myslím…
Gratuluji k zasnoubení, je to kráásné :-P Plánovali jste to, nebo tě snoubenec překvapil?
Vy už spolu bydlíte tak dlouho? To je skvělé, alespoň víte, že si rozumíte ;-)
Já jsem zvědavá ne sebe, jestli si budem s mým rozumět, až spolu budeme bydlet :-D
O mě už jste si asi něco přečetly v mém prvním deníčku :-) ale pokud by se tu objevil někdo nový, kdo ho nečetl, tak:
Je mi 22 let. Studuji vysokou školu, která mě teda ale vůbec nenaplňuje.. :-( Možná jsem si vybrala špatný obor a možná vlastně už ani studovat nechci, sama přesně nevím :-) Každopádně studuji i proto, že v mojí situaci je to finančně výhodnější, než kdybych šla pracovat :-)
Mám přítele, který je bezmála o rok mladší a známe chlapi.. většina chce děti později.. :-D Ikdyž vídám kolem sebe i výjimky :-) Já se jen můžu „modlit“, že ten můj nedodrží své „slovo“ a nebude chtít čekat až do jeho 30 let.. :-)
Tolik o mě ;-)

doufám, že se přidá někdo další a že se tu sejdeme správná parta ;-)

Tady, děvčata vidíte, že někdy opravdu nevím, kdy tu klapačku zavřít :-D
Omlouvám se za román :)

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 04.10.10 19:55

Ahoj, taky patřím do nesnažilek :-D
Co byste řekly na vytvoření skupiny? Bavím se přes SZ se zakladatelkou jestli vytvořit otevřenou nebo uzavřenou skupinu.
Já bych radši klábosila trošku uzavřeněji (nikdy nevíte, kdy vás BigBrother vidí :mrgreen: ). Do popisu by se mohlo napsat, že skupina přibírá členy, stačí jen poslat přihlášku, takže by se nejednalo o striktně uzavřenou skupinu.

Co si o tom myslíte holky vy? :-D

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 04.10.10 20:04
Taky "zatím-nesnažilka"

Ahoj holky, taky se přidávám do klubu :-)

Je mi 26, teda brzo už 27, čerstvě vdaná, s tím mým jsme ale jinak 10 let. Já letos dostudovala VŠ, původně jsem si říkala, že bychom se začali „nebránit“ miminku po mojí škole, ale pak jsem si říkala, že čím víc praxe budu mít, tím potom po mateřský líp. Teda ne že bych žádnou neměla, cca 2 roky, ale nastoupila jsem do novýho zaměstnání a je mi vyloženě blbý hnedka otěhotnět (ačkoliv kdo-ví, jestli by se to povedlo, ale člověk nikdy neví). A tak si říkám, že to „nebránění se“ miminku posunem za rok. :-D

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 04.10.10 20:16

Dobrý večer :-)

Tak JanaK88: Tak v tom případě bych tedy bylo také PRO :-) Já se v tom zakládání diskuzí nevyznám, ještě jsem to nedělala a o uzavřených práve vím jen to, že pokud do nich někdo chce, musí o to požádat :)

Pinkie: Zdravím!! :-)
Super, že přicházíš coby nová kecalka! :-D

anetteh
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 04.10.10 20:17

Ahoj holky, taky mezi vás zapadám a ráda něco o sobě napíšu. bude mi za pár měsíců 27, VŠ mám hotovou, dva roky už tak nějak makám, práce mě baví, ale mám to jen na dobu určitou, tak uvidíme :) žijeme taky v Praze, s mým drahým jsme spolu již víc jak 5 let :). Dětem by asi nic nebránilo, přítel ale ještě nechce :)
Tak snad se nás tu sejde víc a doufám, že všechny brzo nezapadnete mezi těhotné :mrgreen:

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 04.10.10 20:35

Skupina Snažení až za dlouho, čeká na schválení adminy=) Až to schválí, tak písnu :-D

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 04.10.10 20:35

Ahojky anetteh :-) Vítám tě :-)

Neboj, já určo mezi těhu nezapadnu v nejbližší době (rozuměj v následujících 4-8 letech :-D tedy podle přítele :-D )

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 04.10.10 20:35
JanaK88 píše:
Skupina Snažení až za dlouho, čeká na schválení adminy=) Až to schválí, tak písnu :-D

Super :potlesk:

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 04.10.10 20:54

No uvidíme jestli nám ji admini schválí, jinak budu muset vymyslet lepší odůvodnění pro její vytvoření :-D

_katka_such_
Kecalka 121 příspěvků 04.10.10 21:24

To se musí psát nějaké odůvodnění? .. jako pro uzamčení diskuze? :-D No to jsem netušila :-D Ale jinak to chápu.. :-) zase by se pak mohla zamykat každá diskuze s každým dotazem, který později vyšumí do ztracena.. :-D
Snad to nebude případ naší diskuze :-)

JanaK88
Závislačka 4296 příspěvků 04.10.10 21:29
skupina

Tímto si Vás dovoluji pozvat do skupiny Snažení až za dlouho :mrgreen:

evel
Kecalka 257 příspěvků 05.10.10 09:05

jeje tady se to pěkně rozjíždí, chápu to dobře, že se přesouváme do uzavřené skupiny? Asi to tak bude lepší, přece jenom si budeme moc povídat trochu více o soukromí..... :think: tak doůfám, že se nás tam sejde víc :-D
katka_such_ že se s přítelem vezmeme, o tom jsme se bavili, ale kdy to přijde jsem neměla tucha :mrgreen: nechtěla jsem aby byl přítel do něčeho dotlačen, chtěla jsem aby to tak cítil sám a aby mě překvapil. Moc jsem nevěřila, že to tak vyjde a ejhle, na moje 25. narozeniny mě požádal o ruku :srdce: tak holky zatím pa a sejdeme se ve skupině :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >