Snažení bez výsledku gynex, vitamíny?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.20 18:50

Snažení bez výsledku gynex, vitamíny?

Ahoj holky,

tak už půl roku se s přítelem snažíme o prcka a zatím bez výsledků. Po 5 měsících neúspěchu jsem podle zkušeností holek vyzkoušela kapky gynex, které jsou podle většiny zázračné. Musím říct, že je mi po nich lépe, cítím se vyrovnaněji, ale k otěhotnění mi zatím nepomohly. Teď je beru druhý měsíc, tak třeba? Kdo ví, každopádně má otázka zní, zda některá z vás brala nějaké jiné podpurné preparáty v podobě vitamínů na přírodní bazi? Koukala jsem na MACU, ale bohužel jsem se dočetla, že pro lidi, kteří trpí onemocněním štítné žlázy se nedoporučuje, i když se léčím pouze s nejnižší možnou dávkou euthyroxu(na sníženou funkci) bojím se jí začít uživat. Máte zkušenosti? Za každou vaší radost budu moc moc vděčná :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
207
3.1.20 18:58

Rozhodně doporučuji cviky podle Mojžíšové. Nám dvakrát pomohly k otěhotnění ( jednou po roce a půl, podruhé asi po půl roce). V obou případech se zadařilo hned první měsíc, co jsem začala cvičit. a to jsem před tím taky zkoušela kde co..jo a ještě kontryhel, ten jsem taky vždy pila krátce před tím než jsem otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 19:04

@hicha A Mojžíšovou si cvičila doma sama podle internetu, nebo si někam chodila? :-) Jinak kontryhel jsem taky zkoušela, teď akorát nevím, zda by se ty bylinky s gynexem netloukly.

• Citovat
  • Nahlásit
3399
3.1.20 19:14

V prve rade si uvedom ze snazeni pul roku neni zadne snizeni. Naprosto zdravy par otehotni do roka, tudiz i kvuli psychice bych nejake kapky apod resila az po roce a do te doby si uzivala sexu. I kdyz moc neverim na tyhle kapky a vitaminy z lekarny, tak bych se na to ted vyprdla. Pokud jsi zdrava, mas pravidelny cyklus a ovulujes, tak kapky nepotrebujes. Ja uzivala kontryhelovy caj, ale na srovnani cyklu, mela jsem to trosku divocejsi, takze mu vdecim ne za otehotneni, ale za srovnani menstruace. Snazite se 6cyklu, kdyz vezmu v potaz, ze zena ma obcas i anovulacni cykly, tak tech sanci treba zatim moc nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19530
3.1.20 19:14

Není ten kontryhel už zbytečný, když je v gynexu? Navíc po teprve půl roce bych to až takhle nehrotila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21100
3.1.20 19:19

Mojžíšová, a hormonální jóga

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
3.1.20 19:25
@Anonymní píše:
@hicha A Mojžíšovou si cvičila doma sama podle internetu, nebo si někam chodila? :-) Jinak kontryhel jsem taky zkoušela, teď akorát nevím, zda by se ty bylinky s gynexem netloukly.

No rozhodně bych ti neměla doporučovat cvičit bez odborného dohledu…ale já si rekla, že to měsíc zkusím a pak se event. nekam objednám.. takže jsem si našla cviky-poslu kdyžtak odkaz..a to jsem 14 dnů po ms cvičila. Pak přišla dost bolestivá ovulace.. pak už jsem necvičila do očekávané ms. A ta už nepřišla a místo ní byl pozitivní test. Myslím si, že to nebyla náhoda vzhledem k tomu, že se nám to tak povedlo dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 19:58

@Mysticlipstick Vím, že 6 měsíců není moc, ale člověk většinou začíná být trochu smutný a zároveň zděšený, když většina žen v jeho okolí otěhotní hned max do tří měsíců. Samozřejmě vím, že tohle všechno je naprosto individuální a ovlivňuje to hned několik faktorů, jako třeba stres a podobně.. Jen se snažím přemýšlet dopředu, i když to mi taky zrovna moc nepomáhá, co kdyby to a tamto..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 20:00
@hicha píše:
No rozhodně bych ti neměla doporučovat cvičit bez odborného dohledu…ale já si rekla, že to měsíc zkusím a pak se event. nekam objednám.. takže jsem si našla cviky-poslu kdyžtak odkaz..a to jsem 14 dnů po ms cvičila. Pak přišla dost bolestivá ovulace.. pak už jsem necvičila do očekávané ms. A ta už nepřišla a místo ní byl pozitivní test. Myslím si, že to nebyla náhoda vzhledem k tomu, že se nám to tak povedlo dvakrát.

Byla by jsi hodná, kdyby si mi poslala ten odkaz. :-) Možná to byla náhoda, možná ne, kdo ví :-) Každopádně, když v to člověk věří je určitě vše i jednodušší.

• Citovat
  • Nahlásit
3.1.20 20:20

Chytré miminko FERTIPRONA Inositol a Metylfolát

Ahoj holky, důležitá je látka Inositol, aby se těhotenství udrželo a neskončilo dřív než na to přijdete. Chytré miminko FERTIPRONA Inositol a Metylfolát.👍Mám dvě holčičky po IVF, takže jsem shanela miliony informací, aby vše klaplo. Držím palce vám všem ✊ 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
3.1.20 20:23
@Anonymní píše:
@Mysticlipstick Vím, že 6 měsíců není moc, ale člověk většinou začíná být trochu smutný a zároveň zděšený, když většina žen v jeho okolí otěhotní hned max do tří měsíců. Samozřejmě vím, že tohle všechno je naprosto individuální a ovlivňuje to hned několik faktorů, jako třeba stres a podobně.. Jen se snažím přemýšlet dopředu, i když to mi taky zrovna moc nepomáhá, co kdyby to a tamto..

Ono je hlavne nejdulezitejsi si udrzet zdravou psychiku a nemyslet si, ze kdyz jsem se dnes rozhodla mit dite, tak zitra rodim. Je to dulezite jak pro brzke otehotneni, tak pro prosperitu vztahu s partnerem. Psychika je nekdy vic nez kapky, vitaminy, atd. Jedine co bych preventivne brala, tak listovku, ale ta neni na otehotneni, nybrz pro dobry vyvoj plodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
3.1.20 20:26
@EvcasAnetkou píše:
Ahoj holky, důležitá je látka Inositol, aby se těhotenství udrželo a neskončilo dřív než na to přijdete. Chytré miminko FERTIPRONA Inositol a Metylfolát.👍Mám dvě holčičky po IVF, takže jsem shanela miliony informací, aby vše klaplo. Držím palce vám všem ✊ 😊

Jako placebo dobry :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 20:51

@Mysticlipstick nejsem z těch, co si každý den měří bazální teplo, dělají ovulační testy a sleduji kazdy příznak.. Jen o tom tak přemýšlím. Nic víc, myslím, že mé uvažování ještě není nezdravé. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
21100
3.1.20 21:08
@EvcasAnetkou píše:

Já nic z toho nebylo nebrala a otěhotněla jsem skoro hned. Jen pregnafolin, kde je nastepena listovka. Méně je někdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
3.1.20 21:11

Mojzisovka

Též se pridavam k doporučení Mojzisovky, jen s tím, že dle me fyzioterapeutky se nemá hned po začátku cvičení snažit otěhotnět - prý bývá v takových případech zvýšené riziko potratu. zkusila bych ovolucani testy, ať víš kdy máš plodné dny a přítele bych poslala na spermiogram.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat