Snažení březen 2020

14.2.20 08:25

Snažení březen 2020

Holky, dnes jsem 1 DC, takže zakládám diskuzi pro ty z nás, které se v únoru nedočkaly dálnice.
Jelikož mám každý cyklus jinak dlouhý (28-37 dnů, BT je občas taky jako na houpačce), tak dneškem začínám s Gynexem, kontryhelem a zkusím pak i ovulační testy.
Tak holky, březen bude NÁŠ :mrgreen: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1358
14.2.20 08:32

Jak dlouho se snažíš? Doporučila bych spíše nic neřešit a přijde to v tom březnu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 08:38

5 měsíců, ale spíše chci ten gynex na úpravu cyklu a hodit se vnitřně po pohody a zjistit jak mi tělo funguje :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
14.2.20 08:46
@Verule.Berule píše:
5 měsíců, ale spíše chci ten gynex na úpravu cyklu a hodit se vnitřně po pohody a zjistit jak mi tělo funguje :blush:

Joo, to jsem chtěla taky :nevim: takhle jsem přemýšlela 1,5 roku a nic :kytka: pak jsem vše vysadila a vyprdla se na všechno. Ani sem na emimi jsem nechodila. Prostě jsem to. prestala řešit a za měsíc //. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.20 08:54

Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
14.2.20 09:23

Ahoj, taky ocekavam MS kazdnym dnem. Dve deti uz mam, moc bychom si prali jeste jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 09:29

Taky jsme se s manželem dohodli, že přestaneme používat ochranu, že když přijde mimi, budeme rádi, tak uvidíme :hearts:️ Dětí už máme 6 :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
LBL
1573
14.2.20 15:39
@Anonymní píše:
Taky jsme se s manželem dohodli, že přestaneme používat ochranu, že když přijde mimi, budeme rádi, tak uvidíme :hearts:️ Dětí už máme 6 :oops:

Ty jo, muzu se zeptat, co mate za zamestnani? My s muzem chceme maximalne 3 deti a to bych rekla, ze si vydelavame nad pomery dobre, ale nedokazu si predstavit zabezpecit 6-7 deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.20 22:10

@LBL nežijeme v ČR, já dělám z domova účetnictví, manžel je ředitel firmy :) špatně na tom nejsme, děti chodí do kroužků, soukromých školek.. oblečení po sobě nedědí a chůvu mladším taky nedělají- nejstarší měla v prosinci 4 roky

• Nahlásit
  • Citovat
LBL
1573
14.2.20 23:25
@Anonymní píše:
@LBL nežijeme v ČR, já dělám z domova účetnictví, manžel je ředitel firmy :) špatně na tom nejsme, děti chodí do kroužků, soukromých školek.. oblečení po sobě nedědí a chůvu mladším taky nedělají- nejstarší měla v prosinci 4 roky

Tak to potom jo. Ja teda doufam, ze aspon jedno nekdy porodim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 13:41

Ahoj, ja uz od čtvrtka MS, objednala jsem si caj Ludmily Mojžíšové a fertilcare aaaaa hooodne ovu testu :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 14:43

Holky, tak vás tady všechny vítám :palec:
a doufám, že bude pro všechny tento měsíc úspěšný
@Brokensaidka já teda čaj kontryhelový, ale s ovu testy jsme na tom stejně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 21:23

@Verule.Berule ja mam doma taky kontryhelovy caj ale jelikoz mam pravidelný cyklus tak si to nechci nejak rozhodit :nevim: :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 21:44

@Brokensaidka máš zkušenost, že rozhazuje cyklus? :mrgreen: bych potřebovala spíše cyklus srovnat do přijatelného opakování :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 21:49

Co jsem vyčetla tady na emimi tak ty co ho mají rozházené tak by jim to měl srovnat.. :lol: a ty co ho mají v poradku tak některým to muže zase naopak rozhodit cyklus :nevim: ja jsem ho pila jen od MS do ovu jen těch 14 dnů a nic jsem nepoznala..akorat me u MS bolelo hrozne břicho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama