Snažení červenec 2020

1748
15.6.20 21:33

Snažení červenec 2020

Ahooj holky doufám že už se nám to konečně povede a zvládneme to :palec: držím palečky všem :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
833
15.6.20 21:36

Tenhle měsíc to prostě musí vyjít, já tomu už prostě verim :hug: :srdce:
Všem přeju ať se zadari a bude to krásné plodny mesic :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.06.20 v 22:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
15.6.20 21:59

Já bohužel netuším, kdy budu mít ovulaci, plus mínus těch 20-30 dní takže my musíme zkoušet pořád :mrgreen: tak snad se zadaří už brzy. A všem snažilkám přeju taky krásné dálnice na testech :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
15.6.20 22:23

Holky ja se taky pridavam, zatim teda ms jeste neni, ale snad uz kazdym dnem dorazi.
Ja tedy beru jen listovku a piju kontryhel, s tim mam dobrou zkusenost :palec: jeste tu mam pripravenej gynex, ale uvidim az prijde ms, jestli ho zacnu taky brat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
15.6.20 22:34

Holky vítejte :) já nebudu tenhle měsíc brát nic a kašlu na vše jsme před CAR. Jsme objednání na 14.7 byl by zázrak kdyby se to stalo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
15.6.20 22:37

Ahoj, také se přidávám. Ještě jsem to teda nedostala, ale už jsem 36.DC, testy negativní a cítím se jak před výbuchem, takže snad to už brzy přijde, ať se můžeme zase začít snažit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
16.6.20 06:42

@latulipe
Gynex už nechci vidět rozchodil mi cyklus tak že jsem musela na gyndu a beru Duphaston, jestli nemáš žádné problémy tak bych to moc neprekombinovavala. Ale je tady spousta holek co ho chválí. Já už na bylinky jen s respektem. Piju taky kontryhel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
16.6.20 06:43

@Kata95
I zázraky se deji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5023
16.6.20 06:44

Dobré ráno! Můžu se přidat k Vám? Jsem čtyři týdny po revizi v ZT. Plod odpovídal 7tt a už byl bez srdeční akce, podle MS jsem byla 11tt. Jsem v pohodě. Tak nějak jsem to tušila od začátku. Neodpovídala mi vypočítaná ovulace, plod byl už od začátku o 14dní mladší, byť na první kontrole bylo vidět srdíčko. Teď čekám na MS a zkusíme to znovu. Od revize piju kontryhel a od ledna beru Fertipronu. Doma už mám jednoho úžasného předškoláčka :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
16.6.20 07:11

Přidávám se k vám :) v unoru 2020 biochemko, v březnu sem otěhotněla znovu ale v květnu zamlklé těhotenství v 9tt ( od 5 tt sem špinila ale mimčo rostlo, srdíčko tlouklo a ze dne na den přestalo:(). Včera sem dostala prvni MS od revize, v červenci počkám na druhou a pak to hned zkusime. Čekám ještě na výsledky krevních testů na leidenskou mutaci atd. Doma už mám syna a ten jde v září do první třídy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
915
16.6.20 08:37

@Veruuunecka ja pred par lety mela revizi a po ni jsem pila kontryhel nez se dostavila prvni ms, ten mi pomohl hodne a pak jsem brala ten gynex, moc mi pomohl i psychicky. Pak jsem ho vysadila a kdyz jsme se chteli zacit snazit, tak jsem koupila Nosifol, brala jsem ho 2 cykly a uz nikdy vic. Mela jsem po nem divny stavy, bylo mi na zvraceni a i na omdleni, motala se mi hlava, dala jsem tomu tu druhou sanci, protoze jsem nevedela cim to je, ale kdyz se to opakovalo, tak uz to bylo jasny.. pak jsem zase nasadila gynex a hned jsem otehotnela :) tak ja s nim mam dobre zkusenosti. Jeste jsem jedla grepy pred ovulaci a po ni ananas, jestli to k necemu bylo nevim, ale ja to jim celkem bezne, tak to nni nic proti nicemu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
16.6.20 09:45

Hezký den, taky se snažíme teprve první měsíc.. Doma máme předškolačku, takže doufám, že brzy se Zadaři..je tu nějaká maminka co se jí hned podařilo otěhotnět pár let po cisari, a s léčenou fci štítné žlázy???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
16.6.20 09:50

Já tenhle měsíc piju od firmy Serafin Ženský čaj ráno a čaj Početí večer. Mám úplně šílené cykly, dlouhé a nepravidelné a jsem teď v květnu po laparoskopii a odstranění cysty a měl by se mi teď cyklus snad srovnat. Už roky jsem necítila ovulaci a dneska najednou přesně ta bolest, co znám a plodný hlen 8o tak jestli mě tělo nešálí, tak pokud se nezadaří, tak bych to měla dostat do cca těch 14 dnů. Tím by se mi můj dojem potvrdil a byla bych úplně šťastná, že nějak zase funguju. Ale kdyby se zadařilo, tak ještě mnohem víc :mrgreen: Včera jsem si objednala bazální teploměr. Bránila jsem se tomu, ale jsem zvědavá a chci to zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
16.6.20 09:51

@latulipe
Jo je to fakt u každého něco jiného, mě ani nepomohl nějak psychicky právě, ale grepy a ananas jedu taky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.6.20 09:53

Holky máte některé super, že doma už jedno dítě máte. Podle mě vám ten cvrček nedovolí se na to tak urputně soustředit a pořád to řešit jako nám prvničkám :D Snažíme se od srpna… první půl rok jsem byla relativně v klidu, ale teď už z toho začínám být na prášky. Neměřím si žádnou teplotu, jen jsem zkoušela dva měsíce ovulační testy, ale stejně nic…U doktora jsem zatím nebyla, říkám si, že do roka by mi stejně řekl, že se snažíme ještě krátce a nechci být za hysterku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama