Snažení, co chtít od lékaře když to nejde?

Anonymní
18.2.21 06:19

Snažení, co chtít od lékaře když to nejde

Hezké ráno holky,

snažíme se o mimi od listopadu. Ovu. testy, gynex, být v pohodě, vše probíhá a stále nic..
Chci kontaktovat lékaře, bohužel jsem se dočetla, že se to řeší až po roce, s tím však čekat nechci a vyšetření si klidně zaplatím. Jen nevím, co mám vyžadovat jako 1. když s nedaří?? Spermiogram, ultrazvuk nebo něco jiného?

Díky! :-))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4395
18.2.21 06:36
@Anonymní píše:
Hezké ráno holky,

snažíme se o mimi od listopadu. Ovu. testy, gynex, být v pohodě, vše probíhá a stále nic..
Chci kontaktovat lékaře, bohužel jsem se dočetla, že se to řeší až po roce, s tím však čekat nechci a vyšetření si klidně zaplatím. Jen nevím, co mám vyžadovat jako 1. když s nedaří?? Spermiogram, ultrazvuk nebo něco jiného?

Pochppila jsem spravne, ze po trech mesicich snazeni uz hledate odbornika? Jako ze to melo vyjit uz napoprve 8o jsem Husakovo dite, ale uz za nas se pocitalo s tim ze to vyjde treba az za rok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
18.2.21 06:48

Po 4 měsících bych po lékaři nechtěla opravdu vůbec nic. Spíš by jsi se měla uklidnit, to může pomoc víc, než nějaké vyšetření :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62166
18.2.21 06:50

Že čekat nechceš je hezky, ale ani zaplacení testu to nepomůže. Nebo si myslíš, že lze otěhotnět na první pokus? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9029
18.2.21 07:13

Resit po 3 měsících že ti nejde otěhotnět je fakt blbost. To si jako čekala, že to půjde hned první měsíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
18.2.21 07:13
@Anonymní píše:
Hezké ráno holky,

Mne teda prijde, ze byt v pohode, se ti nedari ani omylem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2662
18.2.21 07:15

U zdravých lidí během ovulace je šance na početí kolem 20 % tak bych se asi zase uklidnila a počkala ten rok. My měli dceru po víc než dvou letech nechránění se, nijak jsme to neřešili, kdy mám ovulaci netuším. Druhé dítě jsme počítali tak nějak podobně, a když se povedlo po třech měsících, byli jsme v šoku, jaktože to vyšlo tak expresně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
18.2.21 07:24

Mela by sis zaplatit leda studeny obklad na hlavu… Chces/nechces, telo neni stroj a poceti ditete jeste porad ridi priroda. I u super zdraveho paru je sance v jednom cyklu asi dvacet procent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27900
18.2.21 07:29

Kolik vam je roku? Jste nejak zvlast stari, ze tak spechas? 20% sance na poceti viz vyse - to znamena, ze i zdravi lide mohou pocit az treba po roce. Po roce neotehotneni bych sla teprv k lekari. Maximalne driv treba na uzv, jestli mas ovulaci, to je neinvazivni, ale i tak to nemusi nic znamenat, i u zdrave zeny muze byt nejaky z cyklu anovulacni, takze da se zjistit treba ze tri cyklu po sobe. Ke zjisteni ovulace doma se da merit bazalni teplota, ale je to opruz a taky uz to vylozene vyzaduje “na to myslet”. Dokud se aspon od tohoto muzes oprostit, tak bych se oprostila. Chlapa na spermiogram rozhodne zatim nehon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27900
18.2.21 07:31

Jo ted ctu, ze delas ovulacbi testy. No jo, tak pokud vychazi pozitivni, tak jeste vydrz Prtka, vydrz. Po trech mesicich se i doktor bude koukat divne, co tam delas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
18.2.21 07:56

No v pohodě nejsi ani trochu, kdyz po 3 měsících chceš řešit odborníka. Proste vydrž

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
18.2.21 08:02

Víš jak se to říká, když chceš něco změnit, začni nejdřív u sebe. Takže se uklidni, mějte sex, užívejte si to a ono to přijde. To není jako hop na krávu a je tele… Psychická stránka je velmi důležitá a v konečném důsledku se tímto stresováním sama oddaluješ od svého cíle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
18.2.21 08:28
@Anonymní píše:
Hezké ráno holky,

No, taky mi to pripada trochu prasteny takhle silet po 3 mesicich, ale zaroven nesnasim, kdyz tu chce clovek poradit a jen dostane cocku a nikdo mu vlastne neporadi. Tak aby mela tvoje dusicka klid, tak si muzes zkusit zavolat obvodaka, ze chcete miminko a chtela bys vysetrit stitnou zlazu - to je stejne uplne to prvni, co se pripadne resi. Ale gynekolog te opravdu vyhodi, ze nemas blaznit a prijit po roce nejdriv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
18.2.21 09:32

Moc tlačíš na pilu, v pohodě rozhodně nejseš. Zahoď testy, měření, a užívej si sexu, a ne jenom při ovulaci, prostě na to hupsněte kdy budete mít chuť a ne kdy ti to ukáže test. Tělo to cítí že něco není v pořádku, a brání se. Navíc znechutíš časem i chlapa tak pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
18.2.21 10:46

Ahoj zakladatelko

Tři měsíce jsou opravdu málo
Vydrž ještě další tři
A třeba po půl roce bych si zašla ke gynekoložce to probrat.. :srdce:

Moc držím palce ať se brzy podaří…

• Citovat
  • Zmínit