Snažení - Infolic vs Superfolin vs GS Mamavit

288
19.4.20 02:03

Snažení - Infolic vs Superfolin vs GS Mamavit

Zdravím,

doktorka mi doporučila při snažení o mimčo brát Inofolic, při doporučeném dávkování 2 sáčků denně je cena za měsíc 800,– a obsah listovky 400 µg (obsahuje navíc jen inositol),prý je to ale to nejlepší :nevim: stojí to za to?

Varianta Chytré miminko SUPERFOLIN 1 (popřípadě dvojka navíc s DHA) má obsah listovky 400 µg + 600 µg modernějšího metylfolátu Quatrefolic (biologicky dostupnější - předrozštěpená kyselina listová) a několik dalších vitamínů B, C, E, D3, jod. Měsíční cena cca 260,–

GS Mamavit Prefolin+DHA je na tom podobně s tím, že při snažení je možné brát střídavě 1 tabletu a 1 kapsli DHA obden, pak měsíčně vychází 220,– (při plném dávkování kolem 450,–). Obsahuje 800 µg listovky (obden by to teda bylo 400) v kombinaci s dalšími vitaminy a minerály (B, C, D, E, hořčík, vápník, zinek).

Jinak samotná listovka 800μg vyjde i na 50,–… ale já trochu flákám tu pestrou stravu i když se teď snažím, tak bych to chtěla doplnit i o další vitamíny. Ryby téměř nejím proto minimálně v těhotenství doplním i ty kapsle DHA.

No tak jsem si udělal i takový rozbor a přehled pro sebe :lol:
Co jste vybrali vy? Má smysl kupovat Infolic? :think:
Popřípadě dávali jste i partnerovi třeba Folandrol či jiný doplněk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
180
19.4.20 06:33

Mne pomohla Fertiprona. První měsíc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 07:45

Za mě femibion nebo fertiprona (obsahuje inositol) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
381
19.4.20 09:20

Za me inofolic. Stacilo deset sacku :). :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
19.4.20 09:35

Já brala chytré miminko cca měsíc před, a jim ho doteď. Libi se mi, že tam není vitamin b1, po kterém regule prý tloustnou, a ze nestojí moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
19.4.20 18:58

Ja beru fertipronu prvni mesic a tento cyklus jsem mela dokonce dve ovulace :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17260
19.4.20 19:18

@Ardilera Já brala Inoflonic, na doporučení gyndarka jento moc drahé, 60.pytlicku.Za 1100,– :roll: 8o, až jsem na tu cenu cumela. A řekla mě ať beru 3.pytlicky denně. Ja brala jen 2.A ještě Jeřáb ptaci, vše. jsem vysadila. A mám jen, Gynex, a teď 14.dni po něm spinim 4.dny jsem krvacela. A opět jen spinim, tak nevím zda se gynexem cisrim, nebo tam je problem :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
24.4.20 18:40

Ja jsem se v lekarne rozhodovala mezi mamavit nebo femibion a doporucili mi femibion…ale superfolin je taky fajn. Inofolic mi prijde az moc drahý… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat