Snažení- jde o implantační krvácení ?

Anonymní
16.12.19 13:07

Snažení- jde o implantační krvácení ?

Dobrý den. Snažíme se delší dobu o miminko. Teď jsem měla 5 dní zpoždění menstruace.Dnes už po 5 denním zpoždění jsem začla krvácet. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení nebo se jedná jen o zpoždění menstruace? Jelikož jsem byla teď hodně ve stresu. Pocitově se cítím stejně jako při klasické menstruaci. Poslední sex byl asi 2.12. Vím, že to jsou hloupé otázky, ale nemůžu si pomoct. Děkuji za jakoukoliv odpověď a zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1292
16.12.19 13:09

A těhotenský test jste si dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
16.12.19 13:10

No asi to spis bude menstruace, pokud je to jasne cervena krev. Implantacni krvaceni jsem mela a to je spis spineni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 13:26

@Ema_Kleibl
Nedělala, chtěla jsem si udělat dnes, ale překvapilo mě krvácení. :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.12.19 13:28

@lennkaa
Aha, taky si myslím :( škoda…jen jsem doufala

• Nahlásit
  • Citovat
1292
16.12.19 13:31

Pokud by to ustávalo, test můžete i tak zkusit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
701
16.12.19 13:32

Ja to chapu, mam dite jen diky IVF, jak dlouho se snazite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 13:36

@Ema_Kleibl dobře, děkuji. Jeste počkám jak to bude probíhat…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.12.19 13:37

@lennkaa
2 roky :(

• Nahlásit
  • Citovat
138
16.12.19 15:09
@Anonymní píše:
Dobrý den. Snažíme se delší dobu o miminko. Teď jsem měla 5 dní zpoždění menstruace.Dnes už po 5 denním zpoždění jsem začla krvácet. Myslíte, že by to mohlo být implantační krvácení nebo se jedná jen o zpoždění menstruace? Jelikož jsem byla teď hodně ve stresu. Pocitově se cítím stejně jako při klasické menstruaci. Poslední sex byl asi 2.12. Vím, že to jsou hloupé otázky, ale nemůžu si pomoct. Děkuji za jakoukoliv odpověď a zkušenost.

Jedine ten test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5945
16.12.19 15:24

Prostě si dostala menstruaci. Neřeš to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
25.12.19 13:41
@Anonymní píše:

Podle mě je to na implantační krvácení pozdě :( spíš to bude klasická ms. Taky jsem tento měsíc marně očekávala impl. krvácení a nakonec přišla ms potvora v plné síle :nevim: držím pěsti ať to vyjde příští cyklus, snad v lednu uvidíme už // :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama