Snažení - květen 2017

Fotoalbum tématu (189) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kája322
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 28.02.19 21:22

@MarcelkaZemanova ahoj maminky :) Náš Toníček už taky běhá jako blázen :) my taky nechavame očkovat od začátku a tet jsme meli třetí dávku hexa vakciny :) a spalnicky nas tedy čekají v roce a pul a uz se strašně těším az to budeme mit zasebiu protoze mi teda naopak mame reakci na očkování ale ne žádné příšerné zvysenou teplotu :) nebo se nam.k tomu vzdy něco přidá tet naposledy zuby první stolicky hrůza děs :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a k zubum teda vždy ryma ale jinak dobré :) :)
Ale snad to bide co nejdriv zase v pořádku :)
Ale od par mamin jsem si taky vyslechla ze jsem mimo misu 8o 8o :mrgreen: :mrgreen:
A co holky vy ostatní jak nám to strašně uteklo co :srdce: :* posíláme moc pozdravu a pusiny :srdce: :* :*

MarcelkaZemanova
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 03.03.19 08:08

@Kája322
Tak to držím palce ať jste bez reakce :) Nás očkovali v pondělí takže reakci očekáveme od pondělí :) dr říkala že tohle očko má týdenní zpoždění :) :) Utíká to hrozně :think: :think: Kde je to moje malé miminko. Teď mi to zvíře věčně utíká, řve na mě, hází tu s hračkama, všude bordel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale zase si ty dny s ním užívám víc než když jen ležel :srdce:

MarcelkaZemanova
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 06.04.19 12:27

Ahoj holky :) :) :) :) :) Konečně tu máme jaro :srdce: Toníček si krásného počasí užívá co to jde, začali jsme už navštěvovat pískoviště :) :) Jinak včera mi moje sestra oznámila že je v 9 tt tehu, doma má 2 leteho kluka :srdce: :srdce: Co vy? Už jste nějaká zase snažilka nebo už se zadařilo?

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 06.04.19 14:17

@MarcelkaZemanova ahoj, Tonicek je poradny fesak :kytka: nase prdelka zatim jeste nechodi, tak se tesim, az zacne, protoze na valeni se po zemi prece jen neni uplne teplo o a v kocarku uz ji to nebavi :mrgreen: jinak to ale neskutecne leti, prave jsme si zaplatili na cerven dovolenou k mori, tak se tesime, ze si to snad vsichni uzijeme :srdce: a jinak teda my jsme se ted zacali pokouset o druhe :)

Kája322
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 28.04.19 19:44

@movahu @MarcelkaZemanova
Ahojte holky :) Tonicek je krasny je to sikuka :srdce: u nás je velice veselo Toníček je hodně velký drak všude leze všude na okno, na stul, je to maly horolezec :lol: my jsme se začali snažit o druhé v březnu přece jen Toníček nam trval osm měsíců :) no a na poprvé :srdce: :hug: Takže pokud vše dobre dopadne na Vánoce nás bude o jednoho navíc :) :srdce:
@movahu držím palce ať se brzy zadari :srdce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 29.04.19 09:06

@Kája322 gratuluju, to je super, ze se vam to povedlo napoprve :srdce: drzim palce, at je vsechno v poradku a vanoce si uz uzivate ve ctyrech :kytka: my se snazime ted od dubna prvni mesic, za tyden by doufam nemela dorazit MS a mohla bych testovat. Ale nevim no, za jak dlouho se nam to povede, kez by taky rychle :)

MarcelkaZemanova
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 30.04.19 08:21

@Kája322
Moc gratuluju!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :* :srdce:

Kája322
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 01.05.19 12:48

@movahu @MarcelkaZemanova holky moc dekuji :) :srdce:
No my jsme si rekli ze necháme volny průběh a ze uvidíme a ms měla dorazit 1.4 tak.jsem si říkala ze s Toníčkem jsem měla ducha az snad 14 den zpozdeni a trvalo nam to dyl tak uvidime a 5.4 mel manžel narozeniny tak.jsem si udělala test a krasne čárky tak.jsem.koupila malé ponozky a dárek na svete :srdce: ať to taky brzo vyjde těším se na info :srdce: :hug: :hug:

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 02.05.19 20:42

@Kája322 ahoj, tak ja dneska 28DC a jelikoz od porodu mam cykly od 25 - 50 dni tak nevim, kdy cekat/necekat MS :) ale rano jsem sla s malou na snidani do kavarny (miluju kafe, mohla bych pit na litry), objednala si kafe jako vzdy a kdyz ho donesli, ja k nemu cuchla a zvednul se mi zaludek…presne tak jsem to mela, kdyz jsem poprve otehotnela :mrgreen: takze jsem si doma hned udelala test a asi tam vykoukam pidi carku, nejde moc vyfotit, ale stejne pridam foto :mrgreen: ted jen aby to nebyl falesne pozitivni vysledek

MarcelkaZemanova
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 03.05.19 14:32

@movahu
Já tam toho ducha vidím :srdce:

Kája322
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 03.05.19 19:49

@movahu juuu juuu ja ji vidiiim :srdce: :hug: zkus zitra nebo za dva dny :hug: :hug: to je super :) to bude zase vychazet nejak na leden co :hug: :hug: tise gratuluji a tesim se na další obrazky :srdce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 03.05.19 20:54

@Kája322 @MarcelkaZemanova dekuju holky za uklidneni, protoze uz jsem si prisla jako blazen, ze urcite vidim carku i tam kde nic neni :mrgreen: samozrejme mi to nedalo a div jsem nevykoupila v lekarne vsechny tehotenske testy :mrgreen: takze pridavam fotku z dnesniho vecera a myslim, ze je trosku silnejsi :srdce: kdyby to byla pravda a vse dopadlo v poradku, tak by to vychazelo na prvni tyden v lednu :kytka: kdy vychazi termin tobe? A kdy te ceka ten prvni screening? Ja uz si vubec nepamatuju, kdy se na nej slo :)

Kája322
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 05.05.19 11:46

@movahu ja mam termin cca 7.12 :) :) ještě to nemám od dr potvrzené :) na ko jdu až 17.5 a na první screening jdu 29.5 to bych mela nyt 12+3 tt tak uvidíme :srdce: uz se strašně těšíme :) :srdce: až mrnouska uvidime :srdce: :) a samozřejmě my se necháme zase překvapit neříkám ze bYch chtěla jedno nebo druhé vic ale prece jen kdyz by to byla holčičku :srdce: ale když bude zase chlapeček nic se nestane hlavně ať je zdravé :srdce: :srdce: rodila jsi driv? První :)?

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 05.05.19 12:00

@Kája322 ja se objednam na kontrolu nekdy na zacatek cervna :) termin podle MS by mi vychazel na 10.1 a s malou jsem mela termin 4.2 a narodila se 26.1, takze o par dnu pred terminem :) ja vubec nevim, asi je mi to tentokrat uplne jedno :mrgreen: jednu holcicku v ruzovem mam uz doma, takze ted vazne nevim, co bych radeji, asi je mi to vazne fuk :nevim: po dceri mam vsechno ruzove, takze kdyby druhe byla take holcicka, tak bychom „usetrili“ na vecech, co by po sobe mohli podedit, ale zase ja sama mam jako sourozence brachu a byla jsem vzdycky desne rada, ze neni holka :mrgreen: manzel prohlasuje, ze delal druhou holku :mrgreen: vy si to teda nenechate rict? Pridavam test ze vcera, myslim, ze carka sili :srdce:

movahu
Ukecaná baba ;) 1236 příspěvků 05.05.19 12:01

@Kája322 a ty jsi rodila driv nebo po terminu? :)

Stránka:  « Předchozí 1 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 Další »
Váš příspěvek
Reklama