Snažení o další dítě ve vyšším věku.

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.1.22 16:39

Snažení o další dítě ve vyšším věku.

Je tu některá z vás, která se chce letos snažit o miminko a už jí bylo 35?
Pojďte se podpořit, vyměnit pocity a zkušenosti. Časem klidně v uzavřené skupině.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
18.1.22 16:53
@Anonymní píše:
Je tu některá z vás, která se chce letos snažit o miminko a už jí bylo 35?
Pojďte se podpořit, vyměnit pocity a zkušenosti. Časem klidně v uzavřené skupině.

Mně je 37 a už se snažíme tak pět mesíců, tak snad se brzy povede. Doma mám dve dítka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 16:54
@Rose1777 píše:
Mně je 37 a už se snažíme tak pět mesíců, tak snad se brzy povede. Doma mám dve dítka ;)

My se snažíme první měsíc. Taky mi je 37 a máme školní děti.

• Citovat
  • Nahlásit
10386
18.1.22 16:56

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
18.1.22 17:11

Ahoj, také se přidávám, je mi 35, s manželem se snažíme o první dítko od července, výsledek je zatím 1 x sp a 2× biochemické…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
18.1.22 17:22

Ahoj holky,
chtěla bych vás podpořit, nikdy není pozdě, je mi 43 a za dva měsíce čekám holčičku. Už mám 2 velké syny. S manželem jsme tomu nechali volný průběh. Po vyjmutí tělíska se do 10ti měsíců zadarilo. Byli jsme v pohodě a vůbec na to nemysleli a překvapení bylo na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
18.1.22 17:23

Ráda se přidám, i do uzavřenky. Je mi 35, ještě se nám nepodařilo dítě mít, a nechceme to vzdát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 17:39

Ahoooj
Mě je 35 a bez ochrany sexujeme už 2,5 roku :nevim: V podstatě už jsem se smířila s tím, že další dítko nebude, i když naděje úplně ještě neumřela. Máme už osmiletá dvojčata, která se nám tenkrát povedla v podstatě hned po mém vysazení HA.

• Citovat
  • Nahlásit
290
18.1.22 17:47

Je mi 38 :potlesk: Nevidim důvod proč ne, dvě děti z předchozího manželství už mě skoro nepotřebuji a současný manžel dítě nemá, tak chceme Benjaminka společného :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.1.22 17:48

@helenai co zajít do centra asistované reprodukce? Určitě už gynekolog nabízel, když se tak dlouho nedaří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
18.1.22 18:21

@ŠmolinkaJana
Už tam dávno jsme, zatím bez úspěchu, ale beznadějné to ještě není. Takže nás čekají další pokusy, při kterých měsíce utíkají jak o závod…ale říkám si, že když naše jediná chyba jako rodičů jednou bude to, že budeme starší, tak to bude ještě dobré :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
18.1.22 18:31

@helenai Co jste již podstoupili? Spermiogram v pořádku, vás hormonální profil,…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
18.1.22 19:02

Ahoj mě je 36 a máme dva kluky 12 a 4. Do dubna jsem brala HA a v červenci jsme se začali snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 19:21

Ahoj.
Me bude 37 a tretim mesicem se snazime o druhatko ;)
Zatim anonymne, nechci, aby me tu nekdo poznal :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
818
18.1.22 20:36

@ŠmolinkaJana
U nás je problém v tom spermiu, není ideální, a teď je podezření že i v genetice embryí, protože 4 poslední transfery se vůbec nechytily, ani ťuk. Tak se teď chystáme na novou stimulaci a 2. cyklus ivf, necháme je geneticky vyšetřit a snad to přinese úspěch.

Ten věk mě donedávna hodně trápil, manželovi je 40, sama jsem dítě starších rodičů a nebylo to ok. Proto jsem byla rozhodnutá radši dítě nemít, než ho mít po 35. Pomalu mi ale dochází, že věk není to hlavní, že to bylo spíš něčím jiným. No v okolí samozřejmě slýchám každou chvíli jak už jsme na to staří, takže tahle podporující skupinka se fakt hodí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat