Snažit se o dítě po mimoděložním těhotenství a v době Covid-19?

6.4.20 20:38

Snazeni o dite, po mimodelozni v dobe covid19

Zdravim vsechny,

Rada bych vedela Vas nazor?
Jak uz jsem v jedne diskuzi uvedla, mela jsem v zari 2019 mimodelozni tehotenstvi, levy vejcovod byl vyoperovan.
Posledni dobou nevim jak dal? Doba je komplikovana kvuli covid 19 a zdravotnictvi!
Pohravam si s myslenkou pockat a o prcka se snazit pozdeji, az bude lepsi cas, ale kdy bude? S timto rozhodnutim bojuji, hledam pozitiva a negativa. S ohledem na to, ze mam obavy, aby se vse neopakovalo, zdravotnictvi ma vic nez dost! Psychika je na bode mrazu, pri pomysleni vse odlozit az bude lepe?!
Abych upresnila svuj dotaz, cekaly by jste nebo nehlede na to, at se deje, co se deje, Go Baby Go?
Moc dekuji za odpoved!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2824
6.4.20 20:47

Ja jsem necekala a sla do ivf. Jsem tehotna a nelituji. Nez budes rodit, tak uz bude po vsem. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.4.20 20:47

@Bobina 1 Ahoj, jsem na tom podobne. Jen srpen 2019, take mam pryc levy vejcovod. Dlouho jsem o dalsim snazeni nechtela slyset, tahali me hrobnikovi z lopaty. A ted tedy pomalinku zkousime stesti. Nijak to nehrotime, jen tak zlehka. Nevim, jak to pujde jen z jednim vejcovodem, tak tedy necekame.

• Nahlásit
  • Citovat
5608
6.4.20 20:49

Necekala bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 21:12

Moc dekuji za nazory : :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.20 21:13

Tak ono to chvíli může trvat a než otěhotníš může být dávno po všem a když se to povede hned, tak než porodíš bude klid :)
Já bych nečekala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
7.4.20 01:32
@Bobina 1 píše:
Zdravim vsechny,Rada bych vedela Vas nazor?
Jak uz jsem v jedne diskuzi uvedla, mela jsem v zari 2019 mimodelozni tehotenstvi, levy vejcovod byl vyoperovan.
Posledni dobou nevim jak dal? Doba je komplikovana kvuli covid 19 a zdravotnictvi!
Pohravam si s myslenkou pockat a o prcka se snazit pozdeji, az bude lepsi cas, ale kdy bude? S timto rozhodnutim bojuji, hledam pozitiva a negativa. S ohledem na to, ze mam obavy, aby se vse neopakovalo, zdravotnictvi ma vic nez dost! Psychika je na bode mrazu, pri pomysleni vse odlozit az bude lepe?!
Abych upresnila svuj dotaz, cekaly by jste nebo nehlede na to, at se deje, co se deje, Go Baby Go?
Moc dekuji za odpoved!

Ona ta krize může trvat i několik let.. Nečekala jsem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama