Snažení o druhé a laktace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 15:24

Snažení o druhé a laktace

Ahojky, chci se zeptat…jsem 15 měsíců od porodu, kojila jsem do cca 13 měsíců dítěte a teď se snažíme o druhé dítě. Přesto, že někojim, tak mléko ještě mám. Malo, pár kapek, ale stejně…nemůže to nějak překážet otěhotnění? Zkušenosti? Díky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
24.11.21 15:31

Určitě ne. Pokud máš už normálně MS, tak laktace nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33271
24.11.21 16:12

Nejspíš ne. Mléko se může tvořit dlouho po odstavení.
Otěhotněla jsem při kojení dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
24.11.21 16:47

Otehotnela jsem rok po porodu když jsem kojila ještě několikrát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
24.11.21 19:23

Samozrejme nekdo muze otehotnet i pri kojeni. Ja mela mliko 8 mesicu po tom, co se malej odstavil. Musela jsem brat Dostinex, protoze to uz mi doktor rekl, ze 8 mesicu po odstaveni je fakt moc. Podle krve jsem mela stale zvysenej prolaktin. Druhy miminko se nam nedari (prvni bylo napoprve). Bohuzel mam rozhazeny hormony, protoze po dobrani Dostinexu zacinam brat Duphaston. A to jsem temer hned po sestinedeli merila bazalni teplotu a pres rok bylo vse naprosto ukazkovy, dokonce jsem poprve v zivote mela pravidelny cyklus a vsechno proste bylo tak, jak jsem nikdy ani nesnila. Rozhazelo se mi vsechno po odstaveni. Takze je to individualni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
25.11.21 11:44

Holky, já taky ještě kojím, ale už se snažíme o druhé. MS už mi naskočila, i když hrozně nepravidelne. Doufám, že se to brzy srovná, aby byla větší šance. Jinak znám spoustu holek, které otěhotněly i při plném kojení. Mně byly 3 měsíce, když mamka s taťkou zadelali na sourozence :mrgreen: takže to jde i při kojeni :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat