Reklama

Snažení o druhé, hledání příznaků :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeriiTerii
Kecalka 484 příspěvků 02.09.18 13:30
Snazeni o druhe, hledani priznaku :-)

Dobry den,
Mam doma dvouletou dcerku a s pritelem bychom chteli jeste jedno, bohuzel si pripadam, ze po kazdem dalsim pokusu uz urcite budu tehotna ale nakonec ta MS opet vzdy dorazi.. Tentokrat me boli bricho tyden pred MS a mam citliva prsa, pred dcerkou jsem takove stavy nemivala, ale co ji mam je moje telo asi na vse citlivejsi.. porad si moc preju aby to uz bylo ono ale zatim jsem jak nekaka nezkusena hloupa pubertacka co nejspis nerozezna premenstr. syndrom od tehotenstvi. Atak se temer kazdy tyden trapim ze se nezadarilo. Prvni dcerku jsme pocali opravdu neplanovane, nedavali jsme si 7 let pozor tak me ani nenapadlo ze bych mohla byt plodna. No a ejhle :-D ted je to moje nejvetsi stesti ale moc bych chtela este jednu.. nebo Jednoho. Nechci aby byla jedinacek jako ja. Navic vsechny papirky ovulacnich testu jsou vzdy jen s jednou carkou, vyzkousela jsem je 6× a nikdy se do ovulace netrefila. Ted jsem se ale namichla a koupila 30 testu a budu testovat ovulaci hned po menstruaci. Je vubec mozne ze bych proste ovulaci uz nemela? Je mi 34. Jak jste na tom vy?

Reklama

Reakce:

1mila2
Kecalka 318 příspěvků 02.09.18 14:03

Mozne je vsechno. Kdyz vam prvni trvalo 7let, tak nekde problem byt klidne muze. Kazdopadne bych necekala, ze se zadari hned, kdyz predtim to tak trvalo :kytka:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1724 příspěvků 02.09.18 14:04

@TeriiTerii malé jsou dva,nekojíš ještě? Já jsem skoro rok po porodu,také bychom chtěli druhé a nic. Podle doktora neovuluji,protože kojím ještě 1-2* denně. Ale pokud nekojíš,zašla bych na gyndu a doktorovi o zřejmě chybějící ovulaci řekla. Může to být hormonální. A to doma stejně nevyřešíš. Zbytečně to budeš protahovat a zvlášť potom,co jsi otěhotněla poprvé po tak dlouhé době značí,že něco je v nepořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:09

Ahoj, mame tady skupinu kde se snazime o 2. mimi. Jestli chces, pridej se :) https://www.emimino.cz/…i-leto-2018/

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 02.09.18 14:29

@TeriiTerii možné to je. Skakni si k dr ať te měsíc hlídá kvůli ovulaci a budeš vědět hned. Zase ve 34 uz bych nijak dlouho nečekala

TeriiTerii
Kecalka 484 příspěvků 02.09.18 14:29

@1mila2 mas asi pravdu :-/ @Aduš8 ja uz nekojim dlouho, spis me napadlo, jestli nemam ovulaci v nejaky prasteny den. Naor.uz ten prvni.. protoze na sex mam chut prave nejvic vzdy hned po menstruaci.. pak uz moc ne :mrgreen: ovsem spime spolu vetsinou v polovine cyklu rekla bych.. u dcerky to ale bylo tusim jinak.. jestli nepomohou ty ovul.testy tak supajdim na gyndu. :nevim:

TeriiTerii
Kecalka 484 příspěvků 02.09.18 14:31
@Tichošlápek píše:
@TeriiTerii možné to je. Skakni si k dr ať te měsíc hlídá kvůli ovulaci a budeš vědět hned. Zase ve 34 uz bych nijak dlouho nečekala

Ahoj, diky za typ, a ty jsi neco takoveho absolvovala? Jak to probiha? V nejakem ultrazvuku nebo z krve..? Vubec netusim pardon :oops:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 02.09.18 14:35

@TeriiTerii Jj dělají se odběry a pak te průběžně sledují vnitřním uz zda a jak rostou folikuly ;)

TeriiTerii
Kecalka 484 příspěvků 04.09.18 22:40

Ahoj holky, bolelo nekterou na zacatku tehotenstvi bricho jako na MS? Pokud ano jak dlouho? Me boli uz 4. Den a MS zatim nikde. Tu mam dostat az za tyden.. :roll: pri prvnim tehotenstvi jsem si uvedomila, ze cekam mimco az zvracenim :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >