Snažení o druhé mimčo 2015

Plánujete snažení o druhé miminko v roce 2015? pojďte si povídat :)

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 25.10.14 21:10
snažení o druhé mimčo 2015

Ahoj holky, našemu Kubíčkovi je 15m. Plánujeme druhé miminko příští rok. Na jednu stranu se moc těším a na druhou se děsím :mrgreen: jaký to bude zvládat dvě děti. A co vy kolik je vašim dětem, a taky máte nějaké obavy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 29.10.14 17:50

@Vuninka děkuji za přijetí!!! :potlesk:

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 30.10.14 15:24

@Vuninka jaké máš důvody ty, že plánujete až příští roka a ne už teď? My lékařské-jinak bych se do toho vrhla hned. Obavy mám aby zase nebyl nějaký problém, ale snad jsme pro prevenci udělali vše.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 30.10.14 20:45
@dorkas píše:
@Vuninka jaké máš důvody ty, že plánujete až příští roka a ne už teď? My lékařské-jinak bych se do toho vrhla hned. Obavy mám aby zase nebyl nějaký problém, ale snad jsme pro prevenci udělali vše.

Ahoj :mavam: My máme syna a je mu 15 měssícu, takže chci mít ještě chvíli čas jen na něj…po poravdě hrozně blbě spí, vstává 10 za noc a druhý bych teď nedala :mrgreen: no a taky zdravotní důvody..dnes jsem ale byla u gyndaře a přestává my pracovat pravej vaječník ještě k nemoci co mám takže uvidíme jak to půjde…snad se zadaří. A v jakém věku máš děti? A jak se jemnují? :)

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 31.10.14 09:58

@Vuninka dcera Nela má 10 let a syn Andrej Michael má 7 let. Jaký máš věk, že ti přestává pracovat vaječník? Je to dost zajímavé. To je potom více starosti z otěhotněním.
Držím palce aby ti to vyšlo. Kdybys potřebovala pomoci neváhej se obrátit, pracuji u doktorky která pomohla otěhotnět tzv.„beznadějným párům“.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 31.10.14 11:29

Je my 23 měla jsem ted dlouho antb a gynekolog rikal ze to muze byt i z toho ze uvidi… no taky me to zarazilo…to uz mas velke deticky :) a maji se radi? bylo to narocne mit vekovy rozdil 3 roky od prvni?

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 31.10.14 11:57

@Vuninka mají se rádi, ale je to jak kdy :lol: :lol:.Ten rozdíl 3 let považuji za ideální, dcera už byla samostatná když se malý narodil.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 31.10.14 13:35

Tak to je super že se mají rádi :) já tď bojuju s nočníkem :roll: vůbec na něm nechce sedět. přemýšlím že ho naučím rovnou na normální wc pač tam chodí až mooooc rád :lol: a co dnes vaříte?

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 31.10.14 13:51

@Vuninka určitě je to lepší než nutit na nočník. Měla jsem nachystané kuřecí řízky s bramborem. A vy?

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 31.10.14 14:15

Já jsem manželovi udělala jahodový knedlíky a malýmu brambory s dýní :) a já nemam hlad :mrgreen:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 31.10.14 14:16

Už nevím co vařit, dělám to samý dokola :lol:

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 31.10.14 14:32

Tak to jsme na tom stejně-většinou mi dochází fantazie. Odkud jsi? A jak dlouho jsi v manželství?

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 31.10.14 20:34

Já jsem se narodila Brně, tam jsme žili asi 2 roky. Pak jsme se přestěhovali do Vyškova, tam jsem žila asi 19 let a s manželem jsme se přestěhovali do Brna na Lesnou, tam jsme byli 2 roky a teď bydlíme asi rok ve Zlíně manžel sem jel za prací. Vdávala jsem se letos 23.8. :)takže je to chvilička ale jsme spolu už 9 let. A odkud si ty a jak dlouho si vdaná?

dorkas
Závislačka 2563 příspěvků 01.11.14 08:06

@Vuninka já jsem původně z Přerova, vdaná jsem 12 let do Bystřice pod Hostýnem, takže jsme poměrně blízko sebe :potlesk:.Je mi 31 let.

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 13.11.14 14:35

Holky, taky už se díváte po kočárku a ještě ani nemáte zaděláno na mimčo? :lol: :mrgreen: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny