Reklama

Snažení o druhé mimino bez úspěchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 04.09.18 11:57
Snažení o druhé mimi bez uspechu

Ahoj holky, uz jsem zoufalá. Snažíme se o druhé mimi už přes půl roku a stále nic, máme syna 2r4mesice a u něj se zadarilo hned. Pořád na to musím myslet a když přijde menstruace, přijde zklamání. Ovulacni testy jsem si dělala, ale nikdy nebyla čárka jasnější než ta co tam má byt, vždy byla o malinko světlejší a pak nic, tak nevím, už jsem zoufalá a bojím se že je něco špatně :,( :(

Reklama

Reakce:

RencaVlkova
Závislačka 3814 příspěvků 04.09.18 12:09

my se o druhé snažili 4 roky a nakonec jsme skončili na umělém..Že to šlo jednou, nemusí to jít podruhé zase hned. Navíc půl roku je fakt málo. Dej tomu ještě čas, určitě to brzy klapne :) Můžeš pro klid duše skočit na gyndu na kontrolu, jestli je vše tak, jak má

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.18 12:17

Ja otehotnela poprve hned po vysazeni ha.podruhe se mi otěhotnět uz nepodařilo.sla jsem na ivf.

Hegy
Povídálka 16 příspěvků 04.09.18 12:31

Půl roku je málo, já první ani nevím jak, druhé nešlo rok, tak jsem se vrátila do práce, jiné myšlenky a bum, hned první měsíc v práci to bylo :-))

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 04.09.18 12:32
@Papuska36 píše:
Ahoj holky, uz jsem zoufalá. Snažíme se o druhé mimi už přes půl roku a stále nic, máme syna 2r4mesice a u něj se zadarilo hned. Pořád na to musím myslet a když přijde menstruace, přijde zklamání. Ovulacni testy jsem si dělala, ale nikdy nebyla čárka jasnější než ta co tam má byt, vždy byla o malinko světlejší a pak nic, tak nevím, už jsem zoufalá a bojím se že je něco špatně :,( :(

My obracene prvni skoro rok a druhe hned. Jinak s muzem jsme ok. Dr nam rikal ze nekdy to trva i vic nez rok a pritom nemusi byt problem nikde.

Mishka85
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 04.09.18 12:45

Půl roku je opravdu jeste moc krátká doba na to, abys za tím něco hledala.. pockala bych do roka od začátku snažení se a pak zašla na gyndu, at se kouknou jestli je vše ok.. pokud to fakt nedavas a jsi na nervy, tak tam jdi hned… Ja jsem otehotnela poprve po necelém roce a druhé uz řešíme přes dva roky a zatím nic, jen mezitím jedno mimodelozni, takze mi teď chybí jeden vejcovod.

TeriiTerii
Kecalka 481 příspěvků 04.09.18 22:49
@Papuska36 píše:
Ahoj holky, uz jsem zoufalá. Snažíme se o druhé mimi už přes půl roku a stále nic, máme syna 2r4mesice a u něj se zadarilo hned. Pořád na to musím myslet a když přijde menstruace, přijde zklamání. Ovulacni testy jsem si dělala, ale nikdy nebyla čárka jasnější než ta co tam má byt, vždy byla o malinko světlejší a pak nic, tak nevím, už jsem zoufalá a bojím se že je něco špatně :,( :(

Ahoj, tak to mi povidej, ja 7 let s pritelem si nedavala pozor a najednou otehotnela! Myslela jsem ze jsem neplodna.. ale nijak jsme to neresili a najednou bum! Ted chci jeste jedno, male jsou 2 a 2 mesice a nedari se mam.. a presne tak. Ovulacni testy mi jeste nikdy neukazali 2 silne carky. Vzdy jen jednu silnou a druhou slabouckou.. :( tento mesic budu poctive merit kazdy den a to by bylo aby aspon jednou nebyla ta cara silnejsi! Pokud se ani tak nezadari, tak to budu resit jinak.. :nevim: :think:

Papuska36
Povídálka 14 příspěvků 05.09.18 13:17
@TeriiTerii píše:
Ahoj, tak to mi povidej, ja 7 let s pritelem si nedavala pozor a najednou otehotnela! Myslela jsem ze jsem neplodna.. ale nijak jsme to neresili a najednou bum! Ted chci jeste jedno, male jsou 2 a 2 mesice a nedari se mam.. a presne tak. Ovulacni testy mi jeste nikdy neukazali 2 silne carky. Vzdy jen jednu silnou a druhou slabouckou.. :( tento mesic budu poctive merit kazdy den a to by bylo aby aspon jednou nebyla ta cara silnejsi! Pokud se ani tak nezadari, tak to budu resit jinak.. :nevim: :think:

Jojo já jsem měla na testech slabší čárku jak tu druhou,tak jsem čekala ze druhy den bude ještě silnější a ono nic,druhý den tam nebylo vůbec nic. Tak nevím. A jak dlouho se snažíte o druhé?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama