Snažení o druhé miminko ve 38 letech

10.1.20 19:56

Snazeni o druhe mimi ve 38

Ahoj holky, zanedlouho mi bude 38 a radi bychom si s muzem poridili druhe detatko. Jeste kojim, takze to zatim nejde, ale rada bych tu nasla nekoho, kdo je na tom podobne a vzajemne se podporila:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

529
10.1.20 20:03

@retrivrice Jsem na tom stejne vekove a kojim syna, ktery ma 5 mesicu. Po menstruaci zatim ani vidu ani slechu. Syn je hodnous, takze bychom druhe kratce po nem zvladli, no, ale telu se nejak uplne nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
10.1.20 20:10

Taky se k vam, holky, pridam. Jeste kojim 13ti mesicniho. Zatim o druhem jen uvazujeme, prvni je docela narocny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
10.1.20 20:11

Tak mně je 41 a přesně před týdnem jsem porodila krásnou zdravou holčičku :srdce: Otěhotněla jsem i přes noční kojení patnáctiměsíčního syna. Tak směle do toho :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
913
10.1.20 20:19

Pros byste nemohly otěhotnět, při kojení? Nějak nerozumim souvislostech. Kojeni prece není antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:32

Diky za reakce, malemu je 14 mesicu a kojim porad dost, takze menstruace taky zatim nikde a rada bych jeste par mesicu kojila, ale je fakt, ze dost holek otehotnelo i tak. Na druhe nechci moc dlouho cekat kvuli memu veku a taky aby nebyly deti od sebe tak daleko. A dost lidi mi rika, jak si deti vyhrajou, ze po prvnim pul roce je to lepsi nez s prvnim samotnym, tak na to jsem fakt zvedava:)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:33

@Apple11 A moc gratuluju k holcicce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.20 20:39
@janoma píše:
Pros byste nemohly otěhotnět, při kojení? Nějak nerozumim souvislostech. Kojeni prece není antikoncepce.

Jak u koho. ;) Někdo při kojení neovuluje ani nemenstruuje třeba 2 roky, jine se cyklus obnoví hned po šestinedělí i přes plne kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5792
10.1.20 20:42
@janoma píše:

U nekoho ano, ale velice nespolehliva. U nekoho nedochazi pri kojeni k ovulaci, neuvolni se vajicko z vajecniku, prestoze menstruace je. Konec prednasky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
10.1.20 20:58

@Apple11 To je nadhera! Gratuluju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
11.1.20 10:15

@retrivrice @Sallyna
Kolikrat denne kojite? Ja jsem cetla, ze nekdy staci vysadit nocni kojeni a muze to npomoct navratu ovulace. Ja mam ale bohuzel/bohudik zrouta, co se chce kojit v noci 3× (ale zase pekne roste).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 11:07

@Pukrle Ja kojim taky i v noci, ted se posledni dny malej budi mene, ale odstaveni zatim neplanuju, tak uvidime. V jeho 5 mesicich jsem kojila snad porad:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
11.1.20 12:32

@retrivrice Ja taky kojila skoro non-stop az donedavna. Tvaril se, ze chce kojit, ale pak u toho delal blbosti - treba se prisaval a poustel porad dokolecka, No, a pak i to mnohahodinove dudani bylo sice fajn (ja si u toho zdrimla), ale bylo to casove docela narocne. Tak jsem ho naucila na intervaly (2-2,5 h) a zatrhla dudani a je to mnohem lepsi pro nas oba. Nakoji se a kdyz je najezeny, tak se spontanne pusti a uz vic nechce. Usina uz take bez prsa. No, ale frekvence kojeni je i tak dost vysoka. Prikrmy davam, ale toho se nenaji (moc toho nesni).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 18:08

@Pukrle Kazdopadne jsi dobra, ze uz zvazujes druhe ted:)Ja mela takove pocity az tak kolem 7.mesice, ale pak nastal mazec, jak se rozpohyboval, takze se na to citim az ted v jeho 14 mesicich…a to me dost lidi varuje, ze poradny ficak jeste prijde:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
11.1.20 20:08

@Pukrle Kojim vecer, u toho usina, a pak jedem jak kdy. ntypicky se vzbudi ve 23h a pak ve 2h, ve 4h a v 7h vstavame, nad ranem je prakticky prisaty porad. To kdyz jedou zuby, jinak od 23h do 4h spi v kuse. a pak az do 7h. Pres den jen jednou okolo 16h. Ja uz bych i chtela prestat, pomalu pridavame vic UM. Sliznici mam pry nic moc, ze i kdyby byla ovulace, tak se v ni nic neuhnizdi. Asi jsem pripad, kde kojeni = antikoncepce, ale zatim jsme to nepokouseli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama