Snažení o druhé miminko říjen 2020

77
23.10.20 22:24

Snažení o druhé miminko říjen 2020

Ahoj :kytka:
tak jsme se začali snažit o druhé dítko :srdce:
a co Vy? Taky plánujete? Nebo už čekáte na těhotenský test? :dance:
Přeji všem štěstí :hug:

PS: jestli se tady najde nějaká holčina na sdílení dojmů, pocitů :lol: tak budu ráda a klidně napište! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.10.20 23:16

Taky tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 07:04

Ještě nevím jestli tento nebo až další měsíc

• Citovat
  • Nahlásit
77
24.10.20 10:47
@Anonymní píše:
Taky tak
@Anonymní píše:
Ještě nevím jestli tento nebo až další měsíc

Holky klidne mi napište do zprávy budu rada :kytka: nemám to s kým rozebírat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
24.10.20 11:53

Ahojky.My se taky snažíme o druhé…
Už se teda zadařilo v červnu, ale pro vývojové vady to bohužel skončilo ve 14 tt…
Teď mám asi 6 dnu od ovulace, tak uvidíme zda se zadařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 12:59

Anonymni 2

@petisimi95 My uz druhe ditko zkousime tak od srpna, zatim nic.. A pritom prvni slo hned. Tak uvidime :srdce:
Beres neco na podporu poceti?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 13:24

Dobrý den ahoj :mavam:, máme to stejně tento týden jsme se začali snažit od druhé mimi v tomto týdnu by měla být ovulace tak jsem zvědavá ;-) minule těhotenství vyšlo hned na poprvé :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
77
24.10.20 15:11
@Anonymní píše:
@petisimi95 My uz druhe ditko zkousime tak od srpna, zatim nic.. A pritom prvni slo hned. Tak uvidime :srdce:
Beres neco na podporu poceti?

Nám právě syn vyšel také hned :lol:
Tak uvidime neberu HA ted 3.cyklus :?
Hele neberu, jen listovku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.20 16:38
@petisimi95 píše:
Nám právě syn vyšel také hned :lol:
Tak uvidime neberu HA ted 3.cyklus :?
Hele neberu, jen listovku ;)

A hlidas nejak ovulaci nebo tomu nechavate volny prubeh? Ja si koupila ovu testy ale pak jsem se na to vyprdla :D. Mam 9 dni do MS, tlaci me v podbrisku, ale to bylo i minuly mesic :think: Jinak ja beru gynex a kys. listovou.

• Citovat
  • Nahlásit
77
24.10.20 16:58
@Anonymní píše:
A hlidas nejak ovulaci nebo tomu nechavate volny prubeh? Ja si koupila ovu testy ale pak jsem se na to vyprdla :D. Mam 9 dni do MS, tlaci me v podbrisku, ale to bylo i minuly mesic :think: Jinak ja beru gynex a kys. listovou.

Já už jsem ovulaci měla. Tentokrat jsem tedy nedelala testy ale podle čípku na který jsem uz nedosáhla jak byl zkráceny a podle hlenu :lol:
vlastne byla presne podle kalendáře. Mam 3 dny po :lol: teď jen teda čekat co se bude dít :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
24.10.20 21:35

Ahoj holky, rada se k vam pridam. Normalne do takovych diskuzi nepisu, ale asi to budu potrebovat casem s nekym anonymne probrat. :) Doufam, ze nebudu posledni, ktera // na testu najde. Moc si druhe miminko preju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.10.20 22:17

Ahoj, my se snažíme od srpna. Na syna jsme čekali 11 měsíců, tak se snad dočkáme dříve. Nyní jsem 20. Den cyklu. Jak staré mate děti? Syn má 19 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
24.10.20 22:37

@Pařížanka1 ahoj, my budeme teprve zacinat. Na malou jsme cekali 9 mesicu, tak bych si prala, aby to slo rychleji. Nebo - hlavne aby to slo!! Nase princezna ma ted cerstvych 21 mesicu, tak to mame podobne. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
24.10.20 22:40

Holky všem přeji aby to vyšlo :) nás malý měl teď v týdnu 2 roky tak se snad se brzo dočkáme parťáka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
24.10.20 23:04

Ahoj holky, my už máme jeden neúspěšný měsíc za sebou a začíná nám další, tak snad. 🙂 Máme doma 6ti letou holčičku a už je opravdu na čase pořídit sourozence, příští rok nastupuje do školy a já bych chtěla být doma. 😁 Tak snad nám to všem vyjde. ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama