Snažení o miminko po vysazení HA

Anonymní
20.1.20 19:51

Snazeni o mimco po vysazeni HA

Ahojky holky. Snazime se s pritelem od 6/2019 o mimco. Ha jsem vysadila v listopadu 2018. Menzes chodila vzdy cca tak po 34 dnech. Od zari to bylo i po 45 dnech. Dr mi nasadil duphaston a estrofem na zvýšení sliznice a snadnejsi otehotneni. Po 3 mesicich jsem to prestala brat. Nebylo mi po tom dobre. Ma nejlepsi kamaradka ted porodila a do toho je tehotna sestra. Snazim se na to nemyslet ale nejde to. Posloucham o tehotenstvi ze vsech stran. Ted mam takovy divny pocit. Furt me boli hlava a podbrisek. Dostat to mam az za tyden. Bricho me takto boli uz od ovulky. Myslite ze by to mohlo vyjit??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2031
20.1.20 19:57

To uz tu dlouho nebylo. Moment skočím si pro kristalovou kouli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22159
20.1.20 20:06

Hele nevim, rozhod nohy do vítací polohy a mrknem se do delohy :jazyk:,pak je tu nabidka kristalove koule a jedna uzivatelka, Bobule, cte ze sekretu. Rekni co preferujes :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
20.1.20 20:16

To jestli si těhotná poznáš z těhotenského testu a nebo ti to řekne gynekolog.
Příznaky můžou znamenat cokoliv. I blížící se MS.
Většinou čím zoufaleji žena chce dítě, tím déle to trvá. Asi to bude těžké, ale zkus to tolik neprožívat. Ať si z toho ještě nevyvoláš fantomové těhotenství a nebo jiné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 20:17

@wildcherry diky..vim ze je to blbost. Hold pockam c. o z toho bude. Aspoň nejaky typ a podporu otehotneni?? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 20:17

@wildcherry diky..vim ze je to blbost. Hold pockam co z toho bude. Aspoň nejaky typ a podporu otehotneni?? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.1.20 20:19

@LilyJane Pravda musim zaměstnat mozek a nemyslet na to tolik :? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
22159
20.1.20 20:52
@Anonymní píše:
@wildcherry diky..vim ze je to blbost. Hold pockam co z toho bude. Aspoň nejaky typ a podporu otehotneni?? ;)

Je tady spousta diskusi, kde si holky radi a predavaji zkusenosti, co jim pomohly.To pujde, uvidis, zkus si to procist :hug:.Jen…hodne se rozjela propagace vlozek TianDe, ktere maji udajne ucinky, co vyleci vse az po neplodnost.Na ty si dej pozor prosim. Drzim ti palecky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 21:17

@wildcherry Dobre jsi hodna dekuji moc :kytka:  :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22159
20.1.20 21:22
@Snazilka16 píše:
@wildcherry Dobre jsi hodna dekuji moc :kytka: :*